Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ángel a Raquel se vzájemně obviňují z nedostatku loajality. Mónica se pokusí sbalit Denvera. Río má před sebou těžké rozhodnutí. (Netflix)

Recenze (19)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Několik let svého života se nezabýval ničím jiným, než plánováním největší loupeže ve španělských dějinách. Zdá se, že má jeho tým stále navrch, rotačky jedou dál na plné obrátky, ovšem se scénářem se cosi zadrhlo. Stále se točíme u otázky, kdo je zrádcem? Ángela zná Raquel 15 let a jen mávnutím jejich spolupráci zahodí? I její závěr s Profesorem je přitažený za vlasy, nehledě na to, že divák tuší, že Profesor bude na její podezření řádně přichystaný. Policisté mezitím hledají nejslabší článek lupičské bandy. Arturo Román a jeho vzpoura plán je zatím dost na vodě. A pak přijdou ty úsměvné berličky, třeba když se dvojice rukojmích vybavuje na toaletách a osnuje útěk. Stejně jako následná manipulace s nářadím. Jako vážně? Romance v trezoru (už poněkolikáté sex nebo náznak sexu) selhává, tahle vášeň v extrémních podmínkách je spíš úsměvná. Dříve komplexní příběh se solidně sype. ()

PatrikP4 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začínáme se zamotávat více a více... Trochu dalších VKV a dalších intrik... Jo a prosím ještě jednou střelte toho trotla Atrurita nebo jak se jmenuje ten ředitel... Vyčetl bych tvůrcům rozhodně nářadí, ne že se nedá ukradnout, ale přece jen lepenka dělá trochu bordel... Takže Oslo by to musel slyšet, navíc na WC, kde se rozléhá i pěknej čvachták! A nejlepší samozřejmě začátek, když se povede část plánu a jejich společná píseň, je jedno jestli jste lupiči, spolužáci nebo třeba kolegové z práce, tohle jsou vždy nezapomenutelné chvíle a spojují (i reálně)... ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Vo veliteľskom stane to vrie a padajú prvé obvinenia. Rio bol označený za najslabší článok s čím sa ale počítalo. Danver si konečne vrzne. Prevedenie: Satisfakcia sa konečne vyzúrila na Arturitovi a Denver láme srdce mladej sekretárky. Angel a Ráchel prežívajú pracovnú krízu čo je celkom napínavé a otvára to profesorovi nové dvere. 85% ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už istú dobu, ak nie od začiatku, Španieli mixuju oceans eleven s mexickou telenovelou. Stockholm syndrome so španielskym nádychom. A miestami sa tvárime že je to celé o nejakom lúpežnom prepadnutí... Snáď jediná uveriteľná časť tu bola keď Tokyo vraví mladému že pôjde do prdele ak nebude robiť čo má, lebo ona je oddaná plánu a tí čo sú pre neho len mená, pre ňu majú bližší vzťah ()

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád je neděle!!!!je neubvěřitelné, co tam za jednu neděli stihnou:)))No a Rachel, to je velitelka akce, jak má být.Hromada sraček, frustrovaná, nenávidící manžela a nadržená tak, že by znásilnila bezdomovce, takže největší loupež všech dob a týmu velí taková neurotická kráva úplně sama?Scénárista fetuje, to je čím dál větší slátanina a nevěřím už, že to dokoukám. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama