Profesor se za vypjatých okolností setkává s matkou Raquel. Zloději v mincově rukojmím dávají na výběr: peníze, nebo svoboda? (Netflix)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jemně přepálené? Ale, no tak! Štěstíčko má zelenou! Svobodu nebo milion? Zatímco polovina první série šlapala skvěle, ta druhá dře a spoléhá se na scénáristické berličky. Postavy pracují s podivnými kroky a s podporou náhody. Nadšení je pryč. Profesor vše promyslel do nejmenšího detailu, ovšem „láska“ mu mnohé překazila, stejně jako matka jeho vyvolené. Nicméně scény s kávou nebo s kovovou trubkou jsou extrémně dlouhé. Přitom postrádají napětí. Navíc znovu přicházejí značné nelogičnosti: Profesor minule vyrobil pořádnou hrubku, ale v klidu ulehá vedle unavené Raquel – neměl by spíš sedět u telefonu a kamer? Skutečně civilista poveze inspektorku (když je v okolí nespočet policajtů) na místo činu? Pevně věřím, že ponechané plány zůstaly na statku v Toledu za nějakým účelem. A skutečně by technici z forenzního nedali vědět i jiným vyšetřovatelům v případě shody (lžička a otisky z policejního vozu)? Nebo se k nim zpráva o autonehodě vysoce postaveného policisty záhadně nedonesla? ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Saakra takhle se správně ukončuje série! To bylo něco! I když koukám po druhý, ta scéna, kdy se Profesor chystá otrávit mámu Raquel byla tak intenzivní. Každopádně Oslo je oficiálně po smrti. Nebudu říkat, že to není smutný, ale co si budem, byl tam tak trochu navíc a bylo jasný, že asi půjde jako první, protože mu tvůrci nedali skoro žádnej prostor, což mě trochu sere, protože takhle z něj byla jenom nějaká postava v pozadí i přesto, že mohl mít taky nějakej příběh a mohli jsme se s ním víc sžít, ale tak co už. Rukojmí se nám začínaj trochu bouřit ajajaj. Naštěstí Profesor má geniální plán: prachy nebo "svobodu". Tak samozřejmě, že prachy. Jeden milion euro? Ježiš, jakotože je tohle vůbec otázka, kdo by chtěl svobodu, když může mít milion euro. (งツ)ว Ale teda nevím, jak moc věřím tomu vztahu Denvera a Monicy, je to trošku.. no chápete, nepravděpodobný je to správný slovo? Ale za to ten konec... Ten konec! Profesor a Berlín a jejich slavnostní večeře, muy perfecto! Ale nějak podezřele dobře se znaj aaah cítím něco ve vzduchu.. Hodnocení: bella ciao, bella ciao!!/10 ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Predstavte si tú smolu polície. Rachel si prehrá iba prvý odkaz a Angelova matka sa jej nedovolá. 4 krát psychicky zrútená ŽENA stále šéfuje prípadu, ktorý sleduje celá krajina a iba El Professore má všetko naplánované a aj keď mu niečo trošku nevyjde, aká náhodička, náhoda je na jeho strane a povestné šťastíčko ho neminie ani vtedy, keď má matka informácie pre Rachel, ale nezavolá na políciu ale práve veľkému EL Magnifico Professore...napriek atmosfére úbohý dej. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečná scéna pěkně láká na druhou řadu. Problém ale je, že má epizoda někdy zbytečně dlouhé scény, hlavně ta s kávou. A přišlo mi v závěru, že scénáristé, už nevědí s čím oslnit a tempo se zpomalilo. Opravdu mě štve, že Profesor všechno promyslel, ale nezničit důkazy z domu, kde sídlili, než došlo na akci, mě hodně zklamalo. Plus scéna svoboda nebo peníze mi tam neseděla. Závěr první řady mě zklamal, ale i tak se jedná o hodně povedenou seriálovou záležitost. Těším se na druhou řadu. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zaver za hudby talianskeho odboja bol celkom fajn. To predtym, plne dost scenaristickych dier a "nahod". Dufam, ze plany v podkrovi a zbytky po veceri tam boli nechane schvalne za nejaky ucelom. V opacnom pripade by to niekto, co nieco planuje po sebe nezanechal a bol by to dalsi blud. ()

muti

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tam tri aby som si zapamätal že druhú ani tretiu sezónu už pozerať nebudem. Akože, keby mám 15 rokov tak by to bol asi cool seriál a dal by som tomu 4-5*, ale logika nepustí a tie mexické telenovely sú príliš. A ešte tá deus ex machina momenty ako nevypočutie si všetkých odkazov od mŕtveho, ale len tie prvé, to asi nie...ale keď si v živote vždy hodíte kockou a padne šestka a vždy vyhráte hod mincou, tak môžete byť aj Lucky bitch mastermind ktorému vždy vyjde všetko len vďaka náhode ()