Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Profesor se za vypjatých okolností setkává s matkou Raquel. Zloději v mincově rukojmím dávají na výběr: peníze, nebo svoboda? (Netflix)

Recenze (18)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jemně přepálené? Ale, no tak! Štěstíčko má zelenou! Svobodu nebo milion? Zatímco polovina první série šlapala skvěle, ta druhá dře a spoléhá se na scénáristické berličky. Postavy pracují s podivnými kroky a s podporou náhody. Nadšení je pryč. Profesor vše promyslel do nejmenšího detailu, ovšem „láska“ mu mnohé překazila, stejně jako matka jeho vyvolené. Nicméně scény s kávou nebo s kovovou trubkou jsou extrémně dlouhé. Přitom postrádají napětí. Navíc znovu přicházejí značné nelogičnosti: Profesor minule vyrobil pořádnou hrubku, ale v klidu ulehá vedle unavené Raquel – neměl by spíš sedět u telefonu a kamer? Skutečně civilista poveze inspektorku (když je v okolí nespočet policajtů) na místo činu? Pevně věřím, že ponechané plány zůstaly na statku v Toledu za nějakým účelem. A skutečně by technici z forenzního nedali vědět i jiným vyšetřovatelům v případě shody (lžička a otisky z policejního vozu)? Nebo se k nim zpráva o autonehodě vysoce postaveného policisty záhadně nedonesla? ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Saakra takhle se správně ukončuje série! To bylo něco! I když koukám po druhý, ta scéna, kdy se Profesor chystá otrávit mámu Raquel byla tak intenzivní. Každopádně Oslo je oficiálně po smrti. Nebudu říkat, že to není smutný, ale co si budem, byl tam tak trochu navíc a bylo jasný, že asi půjde jako první, protože mu tvůrci nedali skoro žádnej prostor, což mě trochu sere, protože takhle z něj byla jenom nějaká postava v pozadí i přesto, že mohl mít taky nějakej příběh a mohli jsme se s ním víc sžít, ale tak co už. Rukojmí se nám začínaj trochu bouřit ajajaj. Naštěstí Profesor má geniální plán: prachy nebo "svobodu". Tak samozřejmě, že prachy. Jeden milion euro? Ježiš, jakotože je tohle vůbec otázka, kdo by chtěl svobodu, když může mít milion euro. (งツ)ว Ale teda nevím, jak moc věřím tomu vztahu Denvera a Monicy, je to trošku.. no chápete, nepravděpodobný je to správný slovo? Ale za to ten konec... Ten konec! Profesor a Berlín a jejich slavnostní večeře, muy perfecto! Ale nějak podezřele dobře se znaj aaah cítím něco ve vzduchu.. Hodnocení: bella ciao, bella ciao!!/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Predstavte si tú smolu polície. Rachel si prehrá iba prvý odkaz a Angelova matka sa jej nedovolá. 4 krát psychicky zrútená ŽENA stále šéfuje prípadu, ktorý sleduje celá krajina a iba El Professore má všetko naplánované a aj keď mu niečo trošku nevyjde, aká náhodička, náhoda je na jeho strane a povestné šťastíčko ho neminie ani vtedy, keď má matka informácie pre Rachel, ale nezavolá na políciu ale práve veľkému EL Magnifico Professore...napriek atmosfére úbohý dej. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečná scéna pěkně láká na druhou řadu. Problém ale je, že má epizoda někdy zbytečně dlouhé scény, hlavně ta s kávou. A přišlo mi v závěru, že scénáristé, už nevědí s čím oslnit a tempo se zpomalilo. Opravdu mě štve, že Profesor všechno promyslel, ale nezničit důkazy z domu, kde sídlili, než došlo na akci, mě hodně zklamalo. Plus scéna svoboda nebo peníze mi tam neseděla. Závěr první řady mě zklamal, ale i tak se jedná o hodně povedenou seriálovou záležitost. Těším se na druhou řadu. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Rukojemníci dostávajú na výber "slobodu alebo prachy". Profesor musí eliminovať ďalšiho nebezpečného svedka. A v časovej vratke sa dostávame k partizánskej večeri Berlína a Profa. Prevedenie: Presne od tejto časti mám tú partizánsku hymnu na vyzváňacom tóne v telefóne a že je to ozaj celkom namáhavé dostať do do iphonu to mi môžete veriť. BELLA CIAO!!! 99% ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zaver za hudby talianskeho odboja bol celkom fajn. To predtym, plne dost scenaristickych dier a "nahod". Dufam, ze plany v podkrovi a zbytky po veceri tam boli nechane schvalne za nejaky ucelom. V opacnom pripade by to niekto, co nieco planuje po sebe nezanechal a bol by to dalsi blud. ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak 1. Série je u konce a vypadá to velmi špatně. Jestli to tam není narafičené záměrně, takplany budou odhaleny a pak nevím jak to bude pokračovat. Profesor vyřešil situaci s důkazem parádně ale opět Rachel přivedl na stopu, tak doufejme, ze záměrně. Konec v duchu bella ciao. Tak bella ciao u další série. ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tam tri aby som si zapamätal že druhú ani tretiu sezónu už pozerať nebudem. Akože, keby mám 15 rokov tak by to bol asi cool seriál a dal by som tomu 4-5*, ale logika nepustí a tie mexické telenovely sú príliš. A ešte tá deus ex machina momenty ako nevypočutie si všetkých odkazov od mŕtveho, ale len tie prvé, to asi nie...ale keď si v živote vždy hodíte kockou a padne šestka a vždy vyhráte hod mincou, tak môžete byť aj Lucky bitch mastermind ktorému vždy vyjde všetko len vďaka náhode ()

hwnd 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako je fakt. že si až na třetí sledování pořádně uvědomuju, kolik nezkutečnejch zprdeleklik Profesor měl, ale zas na druhou stranu je to pořád super pokoukání a hvězdička nahoru za kultovní epický závěr. ()

PatrikP4 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Plán vypadá že dostane obrovskou trhlinu? Ale vážně? Profesor je na místě činu a že by udělal takovou chybu? Celou dobu byl o krok napřed a že by až tak zapomněl? Tomu moc nevěřím... Jinak samozřejmě zakončení série dobré... ()

antolikopoli 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Očakával som poriadnu zápletku, niečo čo preškrtne úplne celý plán a zároveň pripraví pôdu pre druhú sériu. Dostal som presne čo som chcel a už sa teším ako sa do toho zase pustím. 9/10 ()

Reklama

Reklama