Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Forenzní specialisté pročesávají statek v Toledu a hledají DNA. Profesor přestává mít věci pod kontrolou. Nervy zlodějů uvnitř tiskárny cenin jsou napjaté k prasknutí. (Netflix)

Recenze (14)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak ne, kvalitativní propad trvá. Logické díry pokračují. Platí nicméně to, že ponechané plány zůstaly na statku v Toledu za nějakým účelem. Měly být dalším krokem, jak zmást policii. A především získat čas na tisk dalších milionů. Přesto v případě statku přestává mít Profesor věci úplně pod kontrolou, protože komín může ukrývat mnohé „vzácnosti“. Pak si projdeme všechny telenovelácké velmi křehké vztahy v tiskárně a je to slušně řečeno otravné. Protože se neposuneme vůbec nikam a obecně jsou tyto vazby nezajímavé. A Rio si pomýšlí na zadní vrátka „pokud ještě bude platit euro!“ Ale zpět na statek: Raquel o sobě zase lehce pochybuje a znovu se vracíme k minulým Profesorovým škobrtnutím. Přešlapuje na statku, namísto toho, aby kryl svůj tým od kamer a telefonu. Civilistu na místě činu zaberou televizní kamery a uvnitř tiskárny logicky zavládne napětí a nejistota. Ovšem už jen ruská ruleta na toaletách je úplně mimo. Náhlé zvraty v chování zlodějů jsou nevěrohodné, chápu stres, ovšem tyhle veletoče o sto osmdesát stupňů nefungují. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tá obrovská smola v policajných radoch, El Professore sa ponáhľa domov za denného svetla, ale keď sa už stmieva stále čaká na inšpektorku Ráchel, Sanchez ho veľmi rád odprevadí priamo na miesto kde sa snaží polícia získať dôkazy, profesorovi nezavolajú taxík ani ho neodvezie hliadka povedzme dopravných policajtov ale ponúkne sa odviesť ho bývalý manžel Ráchel aby El Magnifico Professore získal aj tieto dôkazy...Tokia sa vzoprie Berlínovi a keď povie že je proti jeho názoru herečke až stvrdnú bradavky od feminizmu, potom sebavedome nabehne do miestnosti kde sedí Berlín a samopal Uzi obťahuje pred jeho tvárov ale pár sekúnd predtým kráča po chodbe ako samotná bohyňa pomsty Nemesis...Vyzneje to trochu ironicky, ale najlepším momentom epizódy je to, ako sa Helsinky rozlúči s Oslom, prirodzene ako by to vyzeral keby prežil človek z východnej Európy a umrel kokrešpaniel... ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Príbeh: Forenzný tým prehľadal dom našej partie a našiel dôkazy v krbe. Našťastie Profa bol nablízku aby Rachelinho bývalého zmlátil a navyše sfalšoval dôkazy. Zatiaľ v tlačiarni začína hra na ruskú ruletu. Prevedenie: Mohol by mi niekto vysvetliť ako ten púlčík mohol zložiť toho nerváka jednou rukou? No nevadí Monica s Denverom už môžu svoj vzťah zoficálniť. 78% ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A jdem na to, druhá série! Tuhle jsem dokoukala asi jenom do třetího dílu, od tý doby vůbec nevím, co se bude dít, takže se na to fakt dost těším. Mimochodem taky jste si všimli toho, že když Profesor chodí, vůbec při tom nemáchá rukama? Já si toho všimla až teď a nemůžu to dostat z hlavy. Nikdy bych neřekla, jak divně to může vypadat. :D No nic, Profesor se dlouho neozývá, takže samozřejmě Tokyo má skvělej nápad, jako vždycky, a to sice narušit veřejný klid, vyděsit rukojmí a nejlíp zabít někoho z týmu. Fakt skvělý, navíc se k ní ještě přidal i Denver (u Ria se tomu ani nedivím, ty dva spolu jdou do všeho). Manžel Raquel našel důkaz proti Profesorovi a ten dostane skvělej nápad nasednout k němu do auta a dát mu pravej hák. No a Monica a Denver.. upřímně Monica nejspíš Stockholmskej syndrom má, říkám to už od začátku. Prostě nevím, přijde mi to strašně divný ten jejich vztah. Hodnocení: Taky se vám zdá, že Profesorův táta vypadal jako nějakej frontman rockový kapely z osmdesátek?/10 ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ok, potvrdilo sa, co som sa domnieval na konci "jednotky", a sice s nastrazenim dokazov. Ferovka s byvalym a nasledne "zmiznutie" dokazu bola zrejme improvizacia. Za to, pan profesor, bod navrch. Otazne, ako potom obhaji, ze zlozil typka ako decko jednym hmatom na tepnu. Vyriesi mozno dalsia epizoda, alebo sa nad tym typek kvoli svojej hrdosti ani nepozastavi. Avsak, situacia s ruletou na zachodkoch bol na strane druhej scenaristicky uplne neuveritelny. Kazdemu sudnemu by malo byt jasne, preco. To nam to zacina. Potesia a v zapati to pokaslu. Potesilo Berlinovo rozhodnutie ohladom "kravky" v zavere. Inak dost slabota, cakal som viac. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama