Forenzní specialisté pročesávají statek v Toledu a hledají DNA. Profesor přestává mít věci pod kontrolou. Nervy zlodějů uvnitř tiskárny cenin jsou napjaté k prasknutí. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Forenzný tým prehľadal dom našej partie a našiel dôkazy v krbe. Našťastie Profa bol nablízku aby Rachelinho bývalého zmlátil a navyše sfalšoval dôkazy. Zatiaľ v tlačiarni začína hra na ruskú ruletu. Prevedenie: Mohol by mi niekto vysvetliť ako ten púlčík mohol zložiť toho nerváka jednou rukou? No nevadí Monica s Denverom už môžu svoj vzťah zoficálniť. 78% ()

Ozzy2

Sračka za víc peněz, než mají české slátaniny, jinak ve výsledku stejné.Tolik pitomostí se jen tak nevidí.Za všechno stačí jedna-přiveze na místo činu civilistu a forenzní expert to vylepší, že ho vezme rovnou dovnitř a pak tam má velitelka, inspektorka a vyjednávačka v jedné osobě!!!!!! jedinou starost, kdo chudáčka Salvadora odveze domů:))Doufám, že v dalších dílech uvidím, jak se seškrábaných mikročástí popela na komínu složí krásné digitální fotografie:)Zbytek je jen omáčka, vztahovka a nevzrušivá podívaná.Ty náhlé zvraty v chování zlodějů jsou už na palici., tam nefunguje absolutně nic.Jediné, co oceňuju je chování Helsinky, jak kamarádovi pomohl z utrpení. ()

Trevor

Tá obrovská smola v policajných radoch, El Professore sa ponáhľa domov za denného svetla, ale keď sa už stmieva stále čaká na inšpektorku Ráchel, Sanchez ho veľmi rád odprevadí priamo na miesto kde sa snaží polícia získať dôkazy, profesorovi nezavolajú taxík ani ho neodvezie hliadka povedzme dopravných policajtov ale ponúkne sa odviesť ho bývalý manžel Ráchel aby El Magnifico Professore získal aj tieto dôkazy...Tokia sa vzoprie Berlínovi a keď povie že je proti jeho názoru herečke až stvrdnú bradavky od feminizmu, potom sebavedome nabehne do miestnosti kde sedí Berlín a samopal Uzi obťahuje pred jeho tvárov ale pár sekúnd predtým kráča po chodbe ako samotná bohyňa pomsty Nemesis...Vyzneje to trochu ironicky, ale najlepším momentom epizódy je to, ako sa Helsinky rozlúči s Oslom, prirodzene ako by to vyzeral keby prežil človek z východnej Európy a umrel kokrešpaniel... ()

warrenur

Ok, potvrdilo sa, co som sa domnieval na konci "jednotky", a sice s nastrazenim dokazov. Ferovka s byvalym a nasledne "zmiznutie" dokazu bola zrejme improvizacia. Za to, pan profesor, bod navrch. Otazne, ako potom obhaji, ze zlozil typka ako decko jednym hmatom na tepnu. Vyriesi mozno dalsia epizoda, alebo sa nad tym typek kvoli svojej hrdosti ani nepozastavi. Avsak, situacia s ruletou na zachodkoch bol na strane druhej scenaristicky uplne neuveritelny. Kazdemu sudnemu by malo byt jasne, preco. To nam to zacina. Potesia a v zapati to pokaslu. Potesilo Berlinovo rozhodnutie ohladom "kravky" v zavere. Inak dost slabota, cakal som viac. ()

ALIENka_

A jdem na to, druhá série! Tuhle jsem dokoukala asi jenom do třetího dílu, od tý doby vůbec nevím, co se bude dít, takže se na to fakt dost těším. Mimochodem taky jste si všimli toho, že když Profesor chodí, vůbec při tom nemáchá rukama? Já si toho všimla až teď a nemůžu to dostat z hlavy. Nikdy bych neřekla, jak divně to může vypadat. :D No nic, Profesor se dlouho neozývá, takže samozřejmě Tokyo má skvělej nápad, jako vždycky, a to sice narušit veřejný klid, vyděsit rukojmí a nejlíp zabít někoho z týmu. Fakt skvělý, navíc se k ní ještě přidal i Denver (u Ria se tomu ani nedivím, ty dva spolu jdou do všeho). Manžel Raquel našel důkaz proti Profesorovi a ten dostane skvělej nápad nasednout k němu do auta a dát mu pravej hák. No a Monica a Denver.. upřímně Monica nejspíš Stockholmskej syndrom má, říkám to už od začátku. Prostě nevím, přijde mi to strašně divný ten jejich vztah. Hodnocení: Taky se vám zdá, že Profesorův táta vypadal jako nějakej frontman rockový kapely z osmdesátek?/10 ()