Reklama

Reklama

Papírový dům (Netflix verze) - Série 2 (2017) (série)


Epizoda 3 (S02E03)

(epizoda)

Obsahy(1)

Raquel doufá, že se jí podaří odhalit Profesorovu totožnost, a tak zkusí zahrát na emoce svého zajatce. Trest za velezradu mezi lupiči vyvolá vzpouru. (Netflix)

Recenze (11)

Phietros 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvělý divadlo na city od Berlína, ten chlap je čím dál lepší a s celý party the best! Nastává zlom, kdy se snaží podmanit si veřejnost a blafovanim naznačit úzkost a blížící se kapitulaci. To vše pomocí reportéru před kterými propustí 11 rukiojmich v dobe kdy i policie připravuje past v nemocnici a rukojmí Arthuro se zmocní situace pomocí vyměněné pistole při ošetření Moniky za atrapu.. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

El Magnifico Professore opät (zatiaľ ešte iba v 16 epizódach po sebe) prejde cez rozum polícii, to ako postupuje Rachel už nedáva žiadny zmysel, Berlin s Nairobi riešia nezmyselný femini patriarchát bullshit a tak do ide do zabudnutia aj naozaj vydarený úvod a konfrontácia Berlina s Riom, kde predtým ako ho chce Berlin popraviť (ako vždy) zabudne zatvoriť dvere aby tam prišla femme fatele no.2 Nairobi, zatiaľ čo femme fatale no.1 Tokio exceluje počas vypočúvania...ak bude celosvetová tvorba podliehať kritériam genderu nik sa nebude môcť čudovať že sa ľudia vrátia k 50 rokov starým filmom. Ak sa totižto niečo snažíte vtlačiť do mysle ľudí nasilu prirodzene to v nich vyvolá odpor. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatímco polovina první série šlapala skvěle, ta druhá dřela. Druhá série je na tom bohužel stejně a dál spoléhá na scénáristické berličky. Postavy pracují s podivnými kroky a s podporou náhody. A objevuje se velké množství omáčky. Raquel po konfrontaci svého bývalého manžela a současného přítele přichází na policejní stanici, zvedne hlas a pouta mizí z Profesorových rukou. Uvnitř tiskárny nadále panuje napětí a nejistota a divák se může ptát, kdo praští do hlavy Nairobi? ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak a teď teda sračky do větráku spadly brutálně. Poslední díl, kterej jsem ještě viděla, což mě zároveň děsí a zároveň se strašně těším, co se stane dál a doufám, že se kvalita udrží. Profesor měl pravdu, když říkal, že Rio na tuhle práci fakt není připravenej. Nebyl. Cápek doslova rozesral všechno, co mohl, fakt skvělý. Ještě má skvělej nápad předstoupit před rukojmí a všechno jim vyslepičit. No to je debil, to jsem neviděla. Alison už taky trošku ztrácí rozum, protože vyběhnout dveřma ven, když je otvíraj, je možná odvážný, ale taky pěkně na palici. Každopádně Nairobi přebírá velení po Berlínovi. Právě se nacházím ve velkým rozporu, protože mám ráda jak Berlína, tak Nairobi. Ale Nairobi má pravdu, Berlín už to docela přehání, i když z nějakýho důvodu, dokud byl on ve velení, měla jsem větší pocit jako že plán nakonec přeci jenom vyjde. Hodnocení: Bojím se příští epizody. V dobrým smyslu? Asi/10 ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vykon "Berlina" pred kamerami a i klaunovska haluz v nemocnici boli celkom napadite a zabavne, uz menej naivita situacii ako pripustenie kamier a "Rio"-ve dusevne premeny. Po tom ako "Tokio" konecne "vyklidila" priestor mi pride dost otravny. Myslite, ze i to vlakno v zavere Mr.Professor nastrcil? ;) Slabsi priemer. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama