Reklama

Reklama

Papírový dům (Netflix verze) - Série 2 (2017) (série)


Epizoda 9 (S02E09)

(epizoda)

Obsahy(1)

Do mincovny vstupuje policie a Berlín vede zloděje do poslední akce. Podaří se jim uniknout s 984 miliony eur v kapse – a dostanou se ven živí a zdraví? (Netflix)

Recenze (20)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Miliarda to není, ale 984 milionů eur ano. Sarkastický Berlín dál válí, ven z budovy se mu s ohledem na okolnosti nechce. Do tiskárny vstupuje policie a naše banda má evidentně bezedné zásobníky. Přestřelky působí skrz naskrz úsměvně. A Raquel si v policejním stanu vybírá mezi malou dcerkou a chlápkem, kterého před týdnem ani neznala. Sype se to, sype. Hodí svůj život přes palubu? Španělští policisté by si vážně měli procvičit střelbu, protože tohle byla znovu bída (obecně mizerně natočená přestřelka). Idealistický závěr tomu všemu nasazuje korunu. Upřímně jsem rád, že to mám za sebou. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jsem velice rozpolcená, dámy a pánové. Na jednu stranu je to hrozně pěknej, trochu moc přislazenej, konec, na druhou stranu hrozně smutnej konec a na třetí konec plnej plot holes a udělanej hrozně na rychlo. No, abych vám to nějak přiblížila. První věc, která mi velice zlomila srdce, je smrt Berlína, prostě Berlín byla moje srdcová záležitost a z týhle ztráty se už asi nedostanu. Byl to šílenec a psychopat, ale tak v tom bylo nejspíš to kouzlo. Každopádně jsem ho měla sakra ráda! Bez něj budou následující série pěkně na pytel. Další věc - jak se všichni dostali přes hranice? Doslova největší nepřátelé státu a oni prostě odešli dveřma a nazdar. To nikdo nebude hledat Monicu, proč není mezi ostatníma a tak? Ty přestřelky byly na jednu stranu úžasný a na druhou stranu.. do prdele policajti mají trochu upilovaný mušky ne? Nedostali náhodou rozkaz je zabít? Ale když tam byl Rio, tak najednou přešli na: "Vlastně živí taky dobrý.". Ten celej vztah Raquel a Professora, no já nevím, je to veliká slaďárna a veliká blbost v jednom. Hodnocení: Ale jo bylo to dobrý, akorát mám pocit, že to tady mělo skončit a oni to teď zase budou zbytečně protahovat. No uvidíme, jak se to vyvine dál.../10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Polícia sa zoserie z ramba Ria ktorý v jednej ruke drži samopal a ani mu necukne rukou a druhou bez akýhkoľvek problémov odtiahne Tokio do bezpečia kym sa šestica policajtov ukryva za štítmi a podobne tak ako Tokio na motorke ho netrafi ani jeden z nich...Noviny, pre ktoré kedysi písal dotyčný novinár pravdepodobne usporiadali futbalovy turnaj a pri spolocnom sprchovaní tomuto človeku zrejme "náhodou" padol pohľad na "nádobičko" zúčastnenych a stala sa z toho celoživotná trauma, pretože toto sa už nijako racionálne z psychologického hľadiska vysvetliť nedá... ()

maruna0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když si uvědomíte, že tvůrci plánovaly pouze 2 série, tak je to skvělé zakončení velice povedeného seriálu. Na Berlína jen tak nezapomenu, skvělá postava a ještě líp zahraná. Jsem hodně zvědavý s čím tvůrci přijdou v dalších sérií, které byli již pod Netflixem. Těším se.  :-) ()

ViktorS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ja viem, že v tomto seriáli majú vyhrať lupiči, ale aj tak je strašne úbohé ako tu vykreslili policajtov. Ako neschopných idiotov, ktorý nie sú schopný trafiť sa z 2 metrov. A to ako Angél zrázu zmení názor na lupičov po jednej vete od inšpektorky, ktorá mu predtým takmer zničila život... to nebudem ani komentovať. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Heh, tak ten zaver uplne pototo. ;) ....tolko absurdit pokope sa len tak nevidi. Nema zmysel sa rozpisovat. Na zabitie casu, ci pre menej narocneho divaka postaci. Hodnotenie v cervenych cislach to jasne ukazuje. Uz dvojhviezdie za poslednu epizodu je nadnesene. ()

swiss 

všechny recenze uživatele

Španělky jsou zcela jiné, než ženy celého světa. Vymění dítě za lásku! A přátelství tu jde až za hrob. A zásahovka jde přes mrtvoly. I když oni stejně nikoho, kdo nechce, netrefí... ()

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Teda to je slátanina, opravdu jsem dlouho nic tak špatnýho neviděl.To hodnocení tady, to je prdel, ne?Proč toho geniálního profesora nenapadlo použít rukojmí?Celý seriál se žvaní o důležitosti Alison a pak ji nechají odejít???Tam, nemusel padnout jedinej výstřel,alespoň bych se nemusel i dívat na tu trapnou a velice špatně natočenou přestřelku s mrtvým Berlinem na závěr, který asi dostal infarkt, protože do něj nasypali asi pět zásobníků a neměl na sobě ani škrábnutí.A ta jeho zlatokopka?To fízlům nedošlo, že ta holka mezi rukojmími chybí?Jdětě se vysrat španěláci, jste stejně mizerní tvůrci, jako čeští seriáloví matlalové.A vy trottlové s vypnutými mozky, co jste to vytáhli na tohle neuvěřitelný číslo s nimi. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

S tím, že se touto částí měl původně celý seriál uzavřít, by se jednalo o jeden z nejepičtějších závěrů v novodobé seriálové historii. Bez jakýchkoli nesmyslných kroků se tvůrcům podařilo v poslední scéně dostat tam, kde to všechno začalo! RIP všem, kteří padli za úspěch loupeže... ()

pichta 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Finale. Americke finale, kde o chlp a fakt chlpok to vide. Taky zmiešaný pocit - režisér navodil v 2 seriach atmosféru toho aby sme držali zlodejom a nakoniec sa im to podarí. No vlastne su to zlocinci, ktorí maju sedieť. Tymto hodnotim spracovanie obsahu a atmosferu. Straty na oboch stranach su veľké. Našťastie je to fikcia. ()

negativ

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po nejslabším "ubrečeném" předposledním dílu pak tento trapně "akční". Všechny střelecké scény fakt zcela směšné, zásahová jednotka asi po lobotomii, Rio a Tokio samopaly z nějaké videohry s bonusem "endless ammo" a fraška, kdy Berlín vždy vystřílí celý zásobník do zdi, kde nikdo není, aby pak pod palbou spolu s vyděšenou rukojmí, která samozřejmě obsluhu kulometu měla v malíčku, zase nabíjel na další nesmyslné střílení do zdi. Nakonec vyleze z krytu, schytá asi 300 střel o úsťové rychlosti cca. 1000 m/s (všechny do hrudníku, do hlavy to měla zásahovka asi zakázané) a pak měl na montérkách asi 2 dirky. Pak mě docela pobavila taková drobnost, když ujížděli v náklaďáku a míjela je policejní auta, tak Helsinky zcela mimo mé chápání chytl pistolku, načeš mu profesor chytl ruku s takovým pohledem, jako "neblázni, nemá to cenu". No to jsem ještě nevěděl, že může být hůř... a to první díl třetí sezony. Tam moje tolerance s nesmysly dala stopku. ()

Reklama

Reklama