Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál)

• Španělsko

La casa de papel (Netflix version)

Money Heist (Netflix version)

Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní

Španělsko, 2017–2020, 29 h 56 min (Minutáž: 41–59 min)

Komentáře uživatele DonBraso k tomuto TV seriálu

Tak trojka vůbec nenadchla.Jak jsem psal už u prvních dvou dílů plné nesmyslů,tak se díky bohu od 4 dílu začlo se stejným štítem jako kdysi.Bohužel nevím kterej blbec tam cpe do všeho příšernou hudbu plných tanců.Tokio a Rio je hrozně napsaný až do posledního dílu.Tahle dějová linka je absolutní shit.Jelikož Profoser už není sám,tak do policejních složek přijdou dvě nové postavy.Tady by to vše bylo v pohodě,ale proč se člověk musí koukat na něco,co už dávno viděl.Vlastně trojka jede na vlně stejné,jen ve flashbackách vidíte Berlina.Palermo se snaží být právě Berlinem,takže postava se stane spíše triválním pojítkem,který by měl narušovat vnitřek skupiny jako právě skvělý Berlin v minulých sérií.Pravda je,že když zapomenete,že byly nějaký další série,tak přes těch pár berliček to má pořád skvělé tempo.Vlastně i přes ty všechny neduhy jsem to v pohodě dodíval,ačkoliv už vím co bude víceméně následovat,když si myslíte,že někdo má zemřít.Už je to okoukané a tudíž napínavé jen na oko.Ale říct si narovinu,že seriál už jen vykrade sám sabe,je bohužel fakt,který nabije svoje zásobníky i u čtvrté série.65%(13.9.2019)

Obával jsem se třetí série a malinko se to naplnilo hned v prvním díle.První díl byl učiněné zlo,jak přivést postavy zpátky na plac a nějak to ztmelit.Nejhorší na tom je,že se to snaží být tak hrozně cool a jiné,až je to celé špatně.Přijde mně,že to chce nové diváky,takže přes sto scén,který přeskakují v časové rovině dostáváte scénář z dílny Troška company.Nejhorší kriminál je hned zkraje,kdy Rio a Tokio se odloučí.To je tak prasácky vymyšlený,že jsem tohle dlouho neviděl.Nemá to absolutně hlavu ani patu,má to jen efekt bezmozku odloučit,aby na tom mohl stavět celý příběh seriálu!Musí se tedy dost přetrpět ty hlouposti,zběsilé střihy a nevím co.Naštěstí to hlavní zůstává načrtnuto dobře,ale je tu velký varovný prst.(8.9.2019)

Přesně jak píše uživatel hydrovydra.Další blábol,který kazí seriál do háje.Postavy hledaný celý roky si tam chodí v ksichtě jakoby nic.Boha jeho co je tohle za kreténa,který to točí.Stačí doopravdy málo a udělat to jinak.Nejvíc Tokio,kterou by znal absolutně každý.Já si myslel,že po prvním díle tyhle krávoviny zmizí a hned je tu znova.Aspoň už je to malinko dýchatelné a konečně zapadnem do banky.Doufám,že už nějaký tvůrce nevymyslel další příšerný špek a pojedem po starých kolejí,protože zatím tato série vypadá jako špatný vtip,který je jen středobodem na další série.Bohužel i hodnocení celkové v komentářích moc příznivé nejsou.Ach jo.(8.9.2019)