Papírový dům (Netflix verze)

(seriál)
  • Španělsko La casa de papel (Netflix version) (více)
Trailer
Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní
Španělsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Série(5) / Epizody(48)

Parta zlodějů pod vedením Profesora se vydává vyloupit mincovnu. Pokud se jim to podaří, můžou si připsat 2,4 miliardy eur na důchod. Jenže i ten nejlepší plán je stejně tak dobrý jako je nejslabší člen party. (Varan)

Recenze uživatele Kushina k tomuto seriálu (13)

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

A je to tu, velké shledání po několika letech a opět pojedeme bomby! Sice to už nemá takový napínavý efekt, jako to měli minule a přijde mi to hrozně urychlené, ale tuhle show si přeci nenechám ujít! 90% ()

Aikido (2019) (S03E02)

Bože, jak já ty dokonalý plány a taktiky professora miluji. Na to se dá prostě koukat celý den. 85% ()

48 metrů pod zemí (2019) (S03E03)

Vše se může pořádně posrat, ale s trochou fyziky a ruce zkušeného svářeče a kouzlo je na světě. Líbí se mi jak to pěkně rychle utíká, sice bych ocenil víc dramatičnosti, ale vem to ďas, jedeme bomby! ()

Delfínova chvíle (2019) (S03E04)

Bohužel pro celý tým je nový plukovník Tamaya chladnokrevný bastard, který je schopen porušit veškeré protokoly, aby je dostal jejich hlavy na špalek, k tomu je to velice chytrý bastard, takže 2 trumfy jim zfouknul jednoduše jako svíčku, k tomu je Dever horká hlava, co opět něco posral a plán se pomalu začíná rozpadat. 90% ()

Třesk, plesk, čau (2019) (S03E05)

Díl, který se nám do nejmenších detailů snaží zachycovat emoce všech, silné a hluboké dialogy, nad kterými čumím s otevřenou pusou. I trocha dramatičnosti je potřeba do seriálu zahrnout, aby dostal určité kvality, ale bohužel na úkor akce a dobrého pocitu. 80% ()

Nepodstatné záležitosti (2019) (S03E06)

Neustále je to jedna velká šachová partie, ve které hraje roli hlavně zákeřnost a nastražení pastí. Zdá se to vypadat, jako jedna velká výhra, když Rio stojí před bankou, ale....není to opět jenom past? 85% ()

Rychlé uvolnění (2019) (S03E07)

Do pasti zatím nespadli, ale balancují na hodně tenké hraně. Už jsem si říkal, že to, že mu dali štěnici musí být naprosto jasné a jestli s tím profesor nepočítal, tak bych dal snad odpad, Každopádně mě nezklamal jako obvykle a stále má eso v rukávu. Na druhou stranu je našli a začíná to být hon na myš, kterou honí kočka, bohužel pro ně jsou jen 2 myši a koček je příliš mnoho. Jak to bude dál? Zajímavá otázka... 90% ()

Na nic (2019) (S03E08)

Do prdele tak tohle byl nejlepší díl z celé série. Naprostý masakr, past do které se chytil sám profesor a jednal podle emocí a díky tomu teď začne válka. Nejen proti policii, ale i proti občanům, kteří už je nebudou mít za "hodné zloděje" právě se to celý posralo. 100% ()

Konec cesty (2021) (S05E01)

První díl skvělý v duchu předešlých dílů. 90% ()

Věříš v reinkarnaci? (2021) (S05E02)

Druhý díl pro mě byl zklamání především v tom, že se profíci nechají unést emocemi v takovém měřítku, že nechají aby si rukojmí vzali zbraně, nemluvě o tom, že to tlustý prase vystřílelo na 1 zásobník asi 200 ran a pořád střílí dál....... Aspoň konec to zachránil. 65% ()

Vítejte na představení života (2021) (S05E03)

Zapomněl jsem hodnotit, takže už nepamatuji. Každopádně jako téměř každý díl tohoto seriálu to stálo za to. 90% ()

Místo v nebi (2021) (S05E04)

Díly o trošku horší jak ten předešlý. Každopádně pasáže z minulosti o životě co býval mě začínají nudit, kor když jsou až moc ukecané a přijde mi, že nemají žádnou hlubší pointu. Jinak pokračujeme! 80% ()

Spousta životů (2021) (S05E05)

Hodně hluboký a smutný díl, který nenudil, i když se opět dost kecalo, což ale nezastínilo hlavní dějovou linii a hodně emotivní konec.  90% ()