Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jizni Tlapa
  ***

  "Vy si to představujte,jak Hurvínek válku. Ja ale netušim,jak si to představují vaši známí"....D.Klein vsadil na dvě jistoty. Tou první je obsazení, které je opravdu brilantní a obzvlášť, jindy nesympatický Etzler, zde v "hajzl" roli přímo exceluje. Druhá jistotka je skladatel filmu, O.Brousek. Jeho hudební kompozice (Monkey Business), která je tím vůbec nejlepším, co Muž nabízí je skvělá a dodává krimi žánru netradiční nádech. Když pak ke končenému hodnocení přičtu promyšlený-nejednotvárný příběh, vyjde mi naprosto zasloužené hodnocení 70%!(27.2.2012)

 • Master19
  **

  Na rok vzniku mizerná kvalita, peníze vyšly jen na pár efektních záběrů a pár jeřábů. Herecky taky poněkud odfláknuté, ačkoliv je tu jeden parádní herec vedle druhého. Co se týká scénáře, je tu až moc doslovného vysvětlování - to by si měl pan režisér připsat mezi detektivní hříchy a pokusit se to eliminovat. Dnes by se to uživilo leda jako podprůměrný díl nějaké nekonečné série kriminálky XY.(10.8.2015)

 • igi B.
  *

  Eine kleine Grabkomik aneb Klein jako hrobnik detektivního žánru na Čétéčku a tečka. A schválně, kolik času je víc - jednaosmdesát minut děje s nějakou tou vatou nebo osmdesájedna minuta vaty s nějakým tím dějem... O >hereckých< čudloidních (re)kreacích zas ani nemluvě. Tak škoda slov... °-/ - - - - - (Poprvé viděno 26.2.2012 na >hrobnické jebničce< , hodnocení 275., komentář zde jako čtrnáctý - 26.2.2012)(26.2.2012)

 • rakovnik
  ****

  Poměrně povedená televizní kriminálka, kterou režisér Klein také slušně obsadil. Díky zajímavému scénáři děj celkem rychle ubíhá, nicméně Kleinovy typické shrnující okecávačky na konci, jak detektiv došel k rozuzlení případu, nezachránila ani rádoby závěrečná akce, která budila spíše úsměv, než napětí a skončila dříve, než začala.(10.8.2015)

 • dyfur
  ***

  ....pri tej biede čo sa toči v súčasnosti celkom dobrá detektívka,až na (asi povinné) trápne postelové scény a príšernú hudbu ,ktorá odpútava od deja. /Tá rodinná zápletka asi musela byť-ja by som to vydržal i bez nej- asi kvôli celkovej dĺžke filmu./ak trval len 81 minút bez toho rodinného....koľko hodinku ?...a to by bolo asi málo/(22.4.2013)

 • - Scenárista Viktorín Šulc vyhrál v roce 2000 se scénářem k tomuto filmu soutěž O dýmku Sherlocka Holmese vyhlášenou Českou televizí o nejlepší původní scénář s detektivní či kriminální zápletkou. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace