Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  **

  "Tak proč jsi s nima na tý dovolený nebyl ?? Proč jsi jim nepomoh, ty nepostradatelnej fízle ??" Těžko hádat, zda ten detektivní román Viktorína Šulce platí za stejnou šmíru jako jeho scénář - Číst to opravdu nehodlám !! - byť oboje napsal v opačném pořadí, což už samo o mnohém svědčí, nicméně právě zde ten podivný slepenec zápletek platí vedle naprosto špatné práce castingu za hlavní potíž téhle tradičně jalové televizní krimi, v níž se autoři znovu marně snaží reflektovat současnou společnost.. Myslím, že právě dnes již režijně skutečně mrtvý Dušan Klein by neměl vycházet ze svého profesního hrobu, protože ten tu opět budí posměch diváka už jen těmi svými rádoby cool režijními kejklemi, a tak ve vesměs velmi špatně odehrané televizce zaujme snad jen kreace Daniely Kolářové či hudební podkres v podobě takřka kompletního alba Monkey Business, kteří to měli nakonec i s reklamou.. Velmi slabé..(10.8.2015)

 • Jizni Tlapa
  ***

  "Vy si to představujte,jak Hurvínek válku. Ja ale netušim,jak si to představují vaši známí"....D.Klein vsadil na dvě jistoty. Tou první je obsazení, které je opravdu brilantní a obzvlášť, jindy nesympatický Etzler, zde v "hajzl" roli přímo exceluje. Druhá jistotka je skladatel filmu, O.Brousek. Jeho hudební kompozice (Monkey Business), která je tím vůbec nejlepším, co Muž nabízí je skvělá a dodává krimi žánru netradiční nádech. Když pak ke končenému hodnocení přičtu promyšlený-nejednotvárný příběh, vyjde mi naprosto zasloužené hodnocení 70%!(27.2.2012)

 • MickeyStuma
  ****

  Námět kriminálního příběhu o sérii brutálně napadených důchodkyň nijak nevybočuje od zavedeného standartu a děj jako takový není v tomto žánru nijak ojedinělý. Tvůrci se rozhodli přidat rodinné drama jednoho z policistů, který si právě prožívá osobní soukromou krizi. Příběh má tak dvě dějové roviny, které se kupodivu vzájemně neruší a naopak se příjemně doplňují. Není zrovna obvyklé u kriminálek zabíhat i do takovýchto záležitostí a to ve své podstatě probouzí jistou zvědavost. Ryze televizní film sice nemá žádné napětí a typickou žánrovou atmosféru, ale nevyznívá nijak špatně. Nenáročný film je zcela vhodný pro příznivce literárních krimi příběhu.(11.1.2017)

 • otík
  ***

  Česká detektivka navazující na tradici starých českých kriminálek je slušným podíváním, sice chybí napětí, ale naštěstí scénář není nijak děravý a oba dva hlavní detektivové (Kanyza a Cibulková) jsou slušní herci. První díl z volné trilogie detektivek s Janem Kanyzou jako majorem Bohuslavem. Hudba: Ondřej Brousek & Monkey Business(24.1.2005)

 • alonsanfan
  *

  Další v řadě českých srágoroktivek se sice zajímavým a na svou dobu aktuálním námětem bílých koní, ale zcela rozpatlaným provedením, kde za zmínku stojí pouze sličná skorokulturistka nabouchaná Vilma a scénky a dialogy s neuvěřitelně protivnou Danou Kolářovou, tak protivnou jak to v české herecké garnituře umí snad jen ona. Kromaňonec a zločinec Etzler alespoň zemřel s výborným šklebem na rtech.(7.4.2012)

 • - Scenárista Viktorín Šulc vyhrál v roce 2000 se scénářem k tomuto filmu soutěž O dýmku Sherlocka Holmese vyhlášenou Českou televizí o nejlepší původní scénář s detektivní či kriminální zápletkou. (navabaca)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace