Alex a spol: Jak dospět navzdory rodičům

• Itálie

Come diventare grandi nonostante i genitori

How to Grow Up Despite Your Parents

Komedie

Itálie, 2016, 90 min

Tahle komedie/film mile překvapila. V souhrnu má docela nečekané vysvětlení na samotném konci, proč se věci děly, tak jak děly... Za zajímavý nápad a zdařilé provedení 4 hvězdy :-)(17.8.2017)

Je to příjemná puberťácká "komedie". Člověk sice ví už na začátku jak to dopadne, ale to nebrání tomu, aby si odnesl z celého snímku příjemný pocit. Navíc nečekané závěrečné odhalení paní ředitelky je super.(14.8.2017)

Když jsem viděl na Disney Channel ukázky na tento film tak jsem se domníval že to bude přetažené za vlasy (až moc romantické a dramatické) ale naštěstí jsem se mýlil a film hodnotím velmi pozitivně. Film o mladé teen mládeži co se na vzdory rodičů snaží být slavnými je skvělý nápad a pobízí to mladou generaci k tomu aby si šli za svými sny a byli šťastnými. Ukazuje i to že každý může být slavný bez rozdílů. Děkuji za tento film.(29.7.2017)