Campfire Kiss (TV film)

Scénografie:

Nick Richardson

Kostýmy:

Florence Barrett

Komentáře uživatelů k TV filmu (1)

Tak toto je pre mňa vyšší level hallmarkáčskej tvorby. Danica McKellar naozaj vyštudovala matiku a miluje ju – takže sa s hlavnou hrdinkou veľmi oduševnelo a easily identifikuje. Evidentne sa tým scenárista nechal inšpirovať. Decká majú dosť reálne problémy a sú sympatické vo svojej milej puberťáckej neohrabanosti. A ešte jedna vec, ktorou je tento filmík výnimočný a pre mňa zvlášť príťažlivý: prostredie kempu, predjarné obdobie v krásnej prírode – to je jedinečný background vzhľadom na ostatné rodinné snímky tohto typu. Súčasťou deja je aj lezenie, lanové dráhy, geo-caching a kone – fakt sa nemám na čo sťažovať. No a dramaturgicky je tu pekne vykreslená cesta zmeny, ktorú musia hlavní hrdinovia prejsť, aby napokon mohli skončiť v objatí. S primeranou sentimentalitou, ktorá tomu samozrejme patrí. P.S. Pri storke s medveďom som si povedala: „Tento filmík budem milovať!“ :-D(24.4.2019)