Girls with Balls

Komedie

Francie / Belgie, 2018, 77 min

Macho (wo)man. Francouzská variace na buranský film s afektovaným Denisem Lavantem a jeho nohsledy, co likvidují tým emancipovaných volejbalistek za falešného zpěvu toulavého barda. Girls with Balls je nebetyčná pitomost s nelidskou koncentrací blbosti a idiotských nápadů. Zprvu jsme kroutili hlavami a pak už jsme se jenom smáli. A smáli jsme se snad tři dny. Zasloužený odpad, který si těch pět hvězd tvrdě vydřel. Nutno vidět v dobré společnosti s dobrým pitím.(30.7.2019)

Kdybych měl náhodou pocit, že se dívám na opravdový horor nebo alespoň thriller, mohl bych filmu vytknout leccos (a nevěděl bych, co dřív), jenomže ona je to komedie - vlastně spíše parodie, a to docela roztomilá. Krásná (většinou) statečná děvčata proti upoceným tupým chlapům, hektolitry očividně falešné krve, poměrně hodně překvapivých momentů (aby ne, když se v té odzbrojující ptákovince může stát doslova cokoliv), svižná režie a pěkný vizuální kabátek. Je to brak, ale naprosto záměrný a stoprocentně hrdý.(2.8.2019)

• Adam Bernau

Sympatický trubadůr vypráví drama s problematikou vztahů v dívčím volejbalovém týmu. Hodnověrní znalci žánru sice mají za to, že se tomu dá dát jen plný počet nebo odpad, ale já hodnotím jako laik.(2.8.2019)

• ARI50

Bože obludy a sport nejdou do hromady kdyby tam byla aspoň kapka humoru, a nebo to mělo aspoň zajímavý příběh, škoda a nuda.(24.9.2019)

Ano, tohle je přesně ten film, který je tak blbý, až je vlastně dobrý. Ale kdyby byl ještě blbější, byl by ještě lepší. Myslím, že se tvůrci zbytečně moc drželi zkrátka. Mohlo to být ještě ujetější. Holky na to ty koule měly.(5.8.2019)

Woow!! Tleskám! Nenechte se zblbnout místním idiotským hodnocením... Film je přesně to, co chce být. A to je poctou 70-80kových lesních explo-slasherů, kde banda rednecks kydlí bandu sexy-hot basketbalistek, hokejistek, lakrosistek, dívčí sbory a podobný skupinky nadržených drsných mladých holek. Je to sranda, je to vtipný, je tam gore, furt se něco děje a odehrává se to v parádním prostředí. Až na to finále, to už bylo jen v jakýmsi sklepě a trochu se tam tlačilo na pilu. Ale s dobrou partou u ruma a špeka parádní film!(11.1.2020)

• Aljak

Poznáte ten pocit, keď sa vám aj hodnotenie Odpad! zdá stále príliš optimistické? Tak presne tento pocit mám ja teraz! Keď pomyslím na všetky tie filmy, ktorých som ohodnotil Odpadom, tak tie sa mi ani zďaleka nezdali také zlé ako tento klenot. Niečo tak debilné a idiotské som snáď ešte nevidel. Tešil som sa na športový film o volejbale z francúzsko-belgickej produkcie, a namiesto toho som dostal katastrofálny brak, na ktorom jediným pozitívom boli pohľadné volejbalistky. Najväčším prekvapením tohto celého je pre mňa snáď to, že toto niekoho seriózne mohlo baviť a je ochotný tomu dať aj vyššie hodnotenie ako Odpad! :O(30.7.2019)

• Hollohlaway

Holky hezký, zápletka vtipná, několik vtipů celkem ujde, ale scénář je šílenost. Tak nesmyslné chování postav jsem ještě neviděl. A to ne v rámci parodie, ale vyslovený kraviny. Na to jsem alergickej. Sice to bylo milosrdně krátký, ale jak jsem byl víc a víc zklamanej po celkem sympaticky ulítlým začátku, tak jsem se trochu naštval. To není ani béčko, kterým to mohlo poměrně lehce bejt.(30.7.2019)

• iXtr3m3

Krvák to fajn, ale inak strašná slabota. Vtip bol veľmi biedny, na to že to mala byť čisto komédia, to také Cooties bolo xkrát lepšie. Sklamanie o to väčšie, že sa jednalo o Frantíkov, v ktorých som mal väčšiu dôveru.(17.8.2019)

Tohle bylo tak pitomí až se mi to líbilo. Hráčky volejbalu utíkají před magory z lesa co jedí lidi a jsou u toho hektolitry umělý krve. Parodie dobrá a co se musí nechat několikrát jsem se fakt od srdce zasmál. Je to rychlovka a hlavně se furt něco děje což je dobře. Je to hrozně absurdní film ale koukat se na to rozhodně dalo už jen pro tu srandu. Go Falcons. 70%(28.10.2019)

• Silwer

To byla fakt strasna nuda(3.1.2020)

Tady jeden ani neví, jestli to bylo tak špatné anebo tak divně dobré! Spíš na hodnocení zde měl být smajlik 😀(30.7.2019)

Válet po zemi se smíchy nebudete, ale na evropský poměry netradiční námět a pár dobrejch fórů v tom taky je.(30.7.2019)

• Maximilianus

Jednoduchý výplach mozgu s primitívnymi mužskými antagonistami. Službu tomuto filmu robia iba krátka stopáž a celkom príťažlivé dievčatá. 3,5/10.(30.7.2019)

• Machaut

77 minutová lobotomie mozku(8.8.2019)

• dalver

Ani poriadne splatter, ani poriadna comedy, ani poriadny horror. Keby sa vsak vyzmykal boobie count na maximum (k comu bol znacny potencial), nielen hodnotenia by boli vyrazne vyssie.(20.8.2019)