Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ***

  Druhá série aneb setkání po deseti letech bohužel nefunguje tak dobře, jako se to povedlo minule. Pořád se dá s klidným svědomím prohlásit, že absurdita, ujetost, přehnanost a trapnost nezná mezí, ale tentokrát už to prostě tolik nefunguje. Bylo skvělé vidět, že se skoro všichni do kempu vrátí a překvapilo mě, že pouze jeden herec se kvůli nabitému diáři nezúčastnil. Kdy na to našel čas třeba Paul Rudd? Upřímně mě nejvíc bavila plechovka zeleniny s hlasem Archera, k té bych přidal postavy Genea a Erica a dal jim vlastní seriál. Ten by mě nejspíš bavil mnohem víc než podivná trojka nebo přemíra prezidentů. Jsem přesvědčen, že tímhle to pro kemp Firewood končí, i když tam padnul návrh na setkání po dvaceti letech.(28.8.2018)

 • novoten
  ***

  Kouzlo nového nebo znovuobjeveného je pryč. Vrací se sice slušná řádka starých známých a vzhledem k jejich napěchovaným diářům nechápu, jak se Paul Rudd nebo Elizabeth Banks utrhli k tomu si zase trochu zablbnout, ale jsem za ně hrozně rád. Na spokojenost to ale ani přesto nestačí, jelikož ty nejvděčnější postavičky (pro mě Gene a Eric, protože Meloni a Pine se pro podobné nesmysly odříkávané s kamennou tváří narodili) mají prostoru zbytečně málo a děj se zaměřuje na to horší. Přednost proto nesmyslně dostávají třeba Donna a Yaron, kteří mě k smrti unavovali už minule, překvapivě dobře dopointovaná, ale přespříliš natažená linka s chůvou a zejména pak ústřední prezidentská maškaráda. Showalter a Black si svoje dvojrole užívají každou vteřinou, ale ona nutnost věšet tábornické gagy na nějaký prapodivný dlouhodobý dějový cedník se tentokrát míjí účinkem. Dojmy tak zbytečně hořknou a na rozdíl od prequelu tak tentokrát nemám pocit, že bych se do Firewoodu ještě někdy potřeboval vrátit. Tady je už totiž vyčerpáno.(10.8.2017)

 • DJ Obelix
  ****

  Táborníci z kempu Firewood potřetí a opět s grácií. Nezlobil bych se, kdyby se parta kolem Waina a Showaltera scházela pravidelně až do důchodu. Absence Bradleyho Coopera sice zamrzí, ale tak už to holt chodí - ne všichni se na srazy po letech mohou dostavit. Případně si nechají udělat plastiku...(6.8.2017)

 • P1tr
  ****

  Další seriálové pokračování kultovního filmu jde ve šlépějích svých předchůdců a nabízí netradiční a ujetý humor, který je kvalitativně velmi nevyrovnaný a neustále balancuje na tenké hranici s trapností a i když poměrně často dojde až k té trapnosti, odvaha a šílenost tvůrců je natolik sympatická, že i tyto slabší momenty přebije a i díky spoustě povedených momentů zprostředkovaných výbornými herci jde o velmi dobrou zábavu, která ale nesedne každému.(11.3.2018)

 • Toren
  ***

  Třetí a zároveň i poslední (snad ne navždy!) díl této šílené taškařice, která splácala tolik žánrů, klišé a kvalit dohromady, že ji nelze potají nemilovat. Původní film nepřekonán, avšak absurdně pojatý (druhý!) sequel s ještě absurdnějším vyvrcholením mi prostě sednul a tahle partička mi bude chybět. Otevíračky jsou stále top a song o přátelství by měl být novou hymnou! Jo a klobouk dolů za ty camea!(18.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace