poster

Zygote

 • Kanada

  Oats Studios - Volume 1 - Zygote

Horor / Krátkometrážní / Sci-Fi

Kanada, 2017, 23 min

Režie:

Neill Blomkamp
 • savatage
  *****

  Neill Blomkamp v dalším ze svých kraťasů dokazuje chuť na drsné sci-fi horory, ve kterém nechybí originalita, napětí, strach a akce. Už v několikavteřinové ukázce, jsem chtěl vidět víc a pak to náhle přišlo. 23 minut napětí, strachu o hlavní hrdinku, vám doslova vyrazí dech z těla. Tohle si přeji prosím vidět jako plnohodnotný film!!!(10.2.2018)

 • Bbulli042
  ****

  Viac sa mi páčil Firebase. Taký Metal Gear. No toto bolo tiež veľmi vydarené. Nemyslím si, že by bolo dobré nechať ho režírovať Aliena. Vďaka tomu, že nový Alien mal vzniknúť pod jeho záštitou a Scott to odmietol, vynahradil si to týmto zaujímavým nápadom. V tomto alien sci-fi horror stand alone žánri nie je veľa predstaviteľov. Od The Thing od Carpentera, Alien od Scotta, Event Horizon od Andersona, Pandorum od Alvarta po Dead Space od Visceral Games ma nič zaujímavejšie nenapadá. Ešte novinka Life je celkom dôstojným prívržencom. Niektoré majú pokračovanie, niektoré nie. Čo je škoda. Aliena nech Ridley dokončí podľa svojho gusta. Mne sa páčil aj Prometheus a aj Covenant. Som zvedavý na záverečný diel...keď to ešte stihne. A toto tu by si zaslúžilo svoje vlastné univerzum.(12.7.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Neill Blombkamp tímhle kraťasem dokazuje, že na to pořád má a ukazuje, jak by mohl vypadat Vetřelec v jeho podání. Zygote připomíná The Thing akorát v moderním kabátku a disponuje solidní atmosférou a dokonalým ústředním monstrem, který nejen božsky vypadá, ale i způsob jak funguje a co dokáže je naprosto perfektně vymyšleno. Já se modlím, aby natočil celovečerní film s touhle tématikou. Už z úvodu kde píšou počet Posádky 100, je jasné, že by nás čekal ultimatní sci-fi masakr s 98 mrtvolama,což zní jako splněný sen. 80%(12.10.2017)

 • SOLOM.
  ***

  Neill Blomkamp a především jeho tvorba není vůbec špatná(ný), nicméně k úplné spokojenosti mi vždy něco chybí. Tady jsem prostě postrádal nějakou úvodní řežbu, která by dokázala pořádně navnadit – protože následný úprk a rozhovory těch dvou přeživších popravdě zrovna dvakrát záživné nebyli. Ta cizí forma života OK – docela dobře se na ní dívalo, nevypadala vůbec špatně, ale přece jenom bych ocenit více záživnějších scén – soubojů, než kecání…(16.1.2019)

 • *CARNIFEX*
  *****

  Hororové suchoty zachraňuje trojica kraťasov, ktorá fanúšika žánru dovedie k vytúženému orgazmu. Každý z iného súdku, no presto všetko "o tom istom". Ja osobne som neskutočne spokojný a nadšený zároveň! Tam kde sklamal Scott, tam to o päť minút dvanásť zachránil Blomkamp. Svoj obrovský potenciál už preukázal pri "District 9", a tak sa po zúfalom pokuse o "žart" v podobe "Chappie" opätovne prebral k životu. No a ja dúfam, že toto ani z ďaleka nie je koniec jeho úrodnej práce, lebo to by bola krutá samovražda. Len tak ďalej ... - 90%(12.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace