poster

Other Space (TV seriál)

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • maty39
  ***

  Osmidílný seriál z produkce Yahoo, který (jak jsem se někde dočetl) má být něco jako americký Červený trpaslík. Je pravda, že zápletka je o vesmírné lodi, která se ztratí v jiném vesmíru a snaží se dostat zpět. Posádka je ujetá, palubní počítač je ujetý a seriál sám je ujetý. Popravdě, po shlédnutí všech osmi dílů první série mi není jasné, jestli se mi Other space líbil a nebo ne. Jasné je mi jedno, Červený trpaslík je kvalitativně na úplně jiné úrovni a to srovnání je kromě zápletky naprosto nesmyslné. Někdo může považovat některé postavy za vysloveně otravné (kapitán, jeho sestra a další) a nebo za zábavně ujeté. Já jsem z Other space jen zmatený a nevím, co si o tom mám myslet.(22.9.2015)

 • SatuPeka
  *****

  Zábavný seriál ve stylu Červeného trpaslíka. Vtipné, nápadité zápletky, chytré dialogy, parádní postavy (Kent!). Bohužel skončil po první sezóně.(25.7.2017)

 • DaWz
  *****

  Zezatáčku jsem to vnímal jako tak nějak dostatečně dobrý, abych koukal dál, ale jakmile jsem trochu vstřebal ten koncept, tak se mi to hrozně začalo líbit a mrzí mě, že to skončilo. Normálně bych dal 4*, ale poslední díly byly za 5* a vzhledem k tomu, jak je to tu podhodnocený, tak lehce nadhodnotím.(1.12.2019)