Reklama

Reklama

Curse of the Witch's Doll

  • Velká Británie Conjuring the Witch’s Doll (více)
Trailer

Obsahy(1)

Adeline s dcerou se přestěhují na odlehlé opuštěné panství, aby unikly hrozbám války. Poté, co Adeline ztratí svou dceru v lese při hře na schovávanou, je nucena přilnout k domněnce, že se v domě začínají dít nevysvětlitelné události spojené se záhadnou panenkou, která v sobě skrývá duši zavražděné čarodějnice. (Miseet)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Matka s dcérou sa počas vojny ukryjú v obrovskom sídle, kde však straší duch čarodejnice prevtelený do bábiky. Lacný, nekvalitný horor s tragickým hereckým výkonom nesympatickej hlavnej predstaviteľky a mizernými maskami. Režisér sa síce snažil v priebehu deja prekvapiť nejakým zvratom, lenže ten mi bol jasný ešte počas prvej 20-minútovky, takže má jediné šťastie, že si to nenechával na koniec. Čo sa týka samotnej bábiky, jej ksicht bol síce odpudivý, čo by sa dalo brať za malé plus, ale okrem toho, že pár krát vstala alebo otočila hlavou, neurobila vôbec nič. Dialógy hlúpe a naivné, takže celkovo bol pre mňa film len veľmi ťažko sledovateľný. Briti by si mohli konečne dať od týchto nízkorozpočtových duchárskych nezmyslov pauzu. Na hranici odpadu. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Matka s dcerou přijíždějí do odlehlého sídla na anglickém venkově, aby se ukryly před bombardováním. Jenže v domě straší čarodějnice ze 17.století, toho času převlečená za srandovní panenku a tak se krátce poté, co několikrát zavrže podlaha, dcera ztratí. Vzápětí se ukáže, že ne všechno je tak, jak vypadá. Sice jsem si zpočátku říkal, že to nebude tak hrozné, protože vizuál na mě nepůsobil až tak lacině, jenže pak to rozbalila neskutečně netalentovaná hlavní hrdinka, nastoupily "masky" i "triky" a film se celkem záhy propadl do podprůměru. Celé to ještě podpořil zvrat, který dal prostor pro dalšího neherce a Fowler se pustil i do dialogů, které byly krásnou ukázkou toho, jak se to také nemá dělat. A to vlastně platí pro celý film. 5% ()

Reklama

Miseet odpad!

všechny recenze uživatele

Na tomto filmu není opravdu nic, co by diváka zaujalo. Přijde mi jakoby tento film byl směsice všeho možného z jiných filmů. Směšná, ani ne strašidelná, panenka, která v sobě skrývá ducha čarodějnice staré několik set let, se snaží tyranizovat matku s dcerou. Pak přijde jakási zápletka, která diváka zase akorát zmate, a utvrdí ho v tom, že na tomto filmu není opravdu nic zajímavého. Výběr hereckého obsazení tomu grády taky zrovna nepřidal. Na celém filmu je obstojných akorát 10 posledních minut. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Letos jsem se trošku víc „odvázal“ než u mě bývá dobrým zvykem a hned z kraje roku jsem upřel svou pozornost i na několik hororových novinek. Většinou je totiž nechávám pěkně uležet a nevěnuji jim zvýšenou pozornost. Bohužel v tomto případě jsem udělal chybu a podíval se na tento kousek. Režisérské ucho Lawrence Fowler se tak svou prvotinou stal žhavým aspirantem na nejhorší film tohoto roku. A to i přes svou zjevnou snahu divákům nabídnout sice nepříliš originální zápletku, ale za to obsahující hned několik dějových zvratů. Jen jestli jich v tomto případě nebylo až moc. Přitom to zpočátku nevypadalo až tak zle. Pominuli jednu z nejhnusnějších panenek, které jsem dosud viděl, příchod hlavní hrdinky a její dcery sebou přinesl i jistou dávku docela snesitelné atmosféry. Interiér domu byl sice nic moc a ani kvalita kamery neodpovídala mým představám, ale byl jsem ochoten přistoupit na onu hru s duchem čarodějnice, zmizelou holčičkou a zoufalou matkou, která se jí snaží najít a hlavně zachránit. Jenže zhruba po třičtvrtěhodince přišel první zvrat v ději. Ukáže se, že vše není, jak by mělo být, což ovšem moc lidí nepřekvapí, pokud jsou tedy alespoň trochu pozorní diváci. I to by se však dalo ještě překousnout, protože i potom následuje jakžtakž zajímavá pointa v ústavu. Jenže zde už se začaly nelogické situace načítat a přibylo i herecké přehrávání. Jenže to režisérovi zjevně nestačilo a tak těsně před koncem nastává další zvrat (posun v čase) a tím to už zabil úplně. Tak zbytečně překombinovaný a navíc nepříliš dobře provedený film jsem už dlouho neviděl. Lawrence Fowler se vlastně pohřbil sám. Tedy hlavně svoje dílo. Opravdu zajímavých momentů tu bylo poskromnu. Curse of the Witch's Doll tak doplatilo hlavně na nevyzrálost svého tvůrce. 20% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Pokud je na celém filmu nejlepších zhruba posledních 10 minut z 99 tak je někde asi chyba. Ono celý film působí dojmem jako by do něj dávaly vše možné z jiných hororů máme tady vraždící panenku psychiatrický ústav a čarodějnici. 5 procent za ten konec kdyby byl celý takový film dal bych i 3 hvězdy. P.s. s hororem to moc společného nemá 3/4 filmu jsou jen kecy ve stylu kdy jedna říká Já něco vidím a druhý jí odpovídá nevidíš není to skutečné. A ta panenka se tam objeví zhruba ani ne 15 minut. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama