poster

Curse of the Witch's Doll

 • Velká Británie

  Conjuring the Witch’s Doll

 • Velká Británie

  The Witch's Doll

  (pracovní název)

Horor

Velká Británie, 2018, 99 min

Režie:

Lawrence Fowler

Scénář:

Lawrence Fowler

Hrají:

Helen Crevel
 • oveckaoa
  *

  Pokud je na celém filmu nejlepších zhruba posledních 10 minut z 99 tak je někde asi chyba. Ono celý film působí dojmem jako by do něj dávaly vše možné z jiných hororů máme tady vraždící panenku psychiatrický ústav a čarodějnici. 5 procent za ten konec kdyby byl celý takový film dal bych i 3 hvězdy. P.s. s hororem to moc společného nemá 3/4 filmu jsou jen kecy ve stylu kdy jedna říká Já něco vidím a druhý jí odpovídá nevidíš není to skutečné. A ta panenka se tam objeví zhruba ani ne 15 minut.(24.2.2018)

 • grizly007
  odpad!

  Mrdací Barbie vypnuta za 15minut. Bylo to úžasný, děkuji.(25.2.2018)

 • ricci.s
  *

  Matka s dcérou sa počas vojny ukryjú v obrovskom sídle, kde však straší duch čarodejnice prevtelený do bábiky. Lacný, nekvalitný horor s tragickým hereckým výkonom nesympatickej hlavnej predstaviteľky a mizernými maskami. Režisér sa síce snažil v priebehu deja prekvapiť nejakým zvratom, lenže ten mi bol jasný ešte počas prvej 20-minútovky, takže má jediné šťastie, že si to nenechával na koniec. Čo sa týka samotnej bábiky, jej ksicht bol síce odpudivý, čo by sa dalo brať za malé plus, ale okrem toho, že pár krát vstala alebo otočila hlavou, neurobila vôbec nič. Dialógy hlúpe a naivné, takže celkovo bol pre mňa film len veľmi ťažko sledovateľný. Briti by si mohli konečne dať od týchto nízkorozpočtových duchárskych nezmyslov pauzu. Na hranici odpadu.(6.2.2018)

 • Morholt
  *

  Matka s dcerou přijíždějí do odlehlého sídla na anglickém venkově, aby se ukryly před bombardováním. Jenže v domě straší čarodějnice ze 17.století, toho času převlečená za srandovní panenku a tak se krátce poté, co několikrát zavrže podlaha, dcera ztratí. Vzápětí se ukáže, že ne všechno je tak, jak vypadá. Sice jsem si zpočátku říkal, že to nebude tak hrozné, protože vizuál na mě nepůsobil až tak lacině, jenže pak to rozbalila neskutečně netalentovaná hlavní hrdinka, nastoupily "masky" i "triky" a film se celkem záhy propadl do podprůměru. Celé to ještě podpořil zvrat, který dal prostor pro dalšího neherce a Fowler se pustil i do dialogů, které byly krásnou ukázkou toho, jak se to také nemá dělat. A to vlastně platí pro celý film. 5%(18.2.2018)

 • Miseet
  odpad!

  Na tomto filmu není opravdu nic, co by diváka zaujalo. Přijde mi jakoby tento film byl směsice všeho možného z jiných filmů. Směšná, ani ne strašidelná, panenka, která v sobě skrývá ducha čarodějnice staré několik set let, se snaží tyranizovat matku s dcerou. Pak přijde jakási zápletka, která diváka zase akorát zmate, a utvrdí ho v tom, že na tomto filmu není opravdu nic zajímavého. Výběr hereckého obsazení tomu grády taky zrovna nepřidal. Na celém filmu je obstojných akorát 10 posledních minut.(9.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace