Reklama

Reklama

Zpátky na nohou

  • Velká Británie Finding Your Feet (více)
Hudební / Romantický / Komedie / Drama
Velká Británie, 2017, 111 min

Obsahy(1)

Když Sandra Abbottová (Imelda Stauntonová) zjistí, že ji manžel (John Sessions) po čtyřiceti letech začal podvádět s její nejlepší kamarádkou (Josie Lawrenceová), hledá útočiště v Londýně u své odcizené starší sestry Bif (Celia Imrieová). Tyhle dvě snad nemohly být rozdílnější - Sandra si vedle své přímočaré a svobodomyslné sestry, která holduje randění, připadá jako v jiném světě. Což je ale přesně to, co teď Sandra potřebuje. A tak se svou sestrou nechá neochotně přihlásit na místní lekce tance, kde postupně začne nacházet nejen pevnou půdu pod nohama, ale také milostný vztah poté, co se seznámí s Bifinými přáteli Charliem (Timothy Spall), Jackie (Joanna Lumleyová) a Tedem (David Hayman). Tato rozmanitá, vzpurná a energická skupina Sandře ukáže, že důchod je ve skutečnosti jen pouhý začátek, a že rozvod může být novým impulsem pro lásku a lepší život. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (9)

Michalechal 

všechny recenze uživatele

V komentech tu stoji: dej podle sablony, suchy britsky humor, herci geriatrici. Souhlasim, presne tohle mam rad, dvojnasob v podobnem obsazeni ;-) ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Podobné filmy s klasickým príbehom sme už videli veľa. Tento ďalší v rade je však trošku iný. Skvelí a skúsení herci (a hlavne herečky) z Anglicka, veľmi pozitívne naladení starší ľudia a malé „reálne“ kúsky zo života sú hlavnými dôvodmi, že tento snímok je tak trošku lepší ako ostatné. Malý, ale veľmi sympatický film (a to napriek tomu, že verne kopíruje staré známe „klišé“ schémy). P.S.: Pekný „skok“ na záver. Osobné hodnotenie: 81% (****) ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Je to jeden z každoročních britských lehkých zábavných filmů. Tato typická romantická komedie s mnoha klišé. Ubohá chudá dáma Sandra Abbott prožívá takzvané "zlaté roky". První půlka je bystrá a zábavná, druhá familiární a manipulativní. ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama