Hippocampus M 21th

Německo, 2014, 70 min

Tento film sa odohráva v niekoľkých bytoch v paneláku a odhaľuje zvrátenosti, ktoré v nich ich obyvatelia páchajú. Poukazuje tak na temné stránky a obludné koníčky mnohých ľudí. V takomto paneláku treba byť v strehu, pretože človek nikdy nevie, čo sa deje za zatvorenými susedovými dverami. (Marceloo)

Pokri

Prehľad sexuálnych deviácií za sprievodu klasickej hudby. Ako film sa to ani nedá hodnotiť, lebo to nemá žiaden dej. Niektoré scény sú viac, iné menej, nechutné, tvorca sa sem snažil napchať čo možno najviac. Prekvapivo solídna vizuálna stránka doplnená o spomínanú audiálnu. Inak ale totálny underground bez výraznej umeleckej hodnoty, nevhodný pre bežného diváka. Oproti tomuto sú všetky stonožky, nekromantici, srbské filmy a kanibalské braky veľdiela pre masy. Napriek tomu hodnotím pomerne vysoko, lebo to svoj účel nepochybne splnilo. ()

Dellamorte

Bacha, hodně silnej fejk !. Vytunovaná nicota s kečupovým "gore". Sitophilia / pediophobia /cocrophilia / ztrápnená formicophilia a ako prídavok je výsmech Jörgovmu Nekromantikovi. Prosté úžas a Fennertovi dávkujem 1bodovú tabletku za music, ktorou ma ale neoblbol. Aj keď https://www.youtube.com/watch?v=GXFSK0ogeg4 .zafungoval ok. ()

Marceloo

Tento film ukazuje niekolko bytov v paneláku a zvrátenosti jeho obyvatelov. Ukazuje ich temné stránky a zvrátené koníčky. Buďte v strehu, pretože nikdy neviete čo sa deje za dverami Vášho suseda. - Napísať komentár k tomuto filmu je naozaj náročné. Zvrátených hororov už som zopár videl, ale tento ma brutálne znepokojil. Toto je vôbec prvý horor, u ktorého som odvracal zrak, ale nebolo to preto, že by som sa bál, ale preto, že v tomto horore sú aj tie najväčšie nechutnosti ukázané zblízka a tvorcovia neskryli vôbec nič. Kamera je hlavná vec, ktorú by som chcel pochváliť. Väčšinou býva kamera v týchto hororoch katastrofálna, ale v tomto bola velmi dobrá. Ďalej musím pochváliť hercov. Zrejme to boli všetko amatéri, ale ich výkony sa mi páčili. Dokázali si aj pri tých najväčších zverstvách udržať úsmev na tvári a ich výkony pôsobili úplne reálne. O niektorých by som povedal, že tieto zverstvá robia každodenne. Všetky scény dopĺňala príjemná klasická hudba od slávnych skladatelov a tak vôbec nevadilo, že postavy nerozprávali. Pre fanúšikov nechutností najväčší pôžitok. Slabším povahám môže tento horor zapríčiniť celoživotnú traumu. ()

Kudly4

Německá zvrácenost, bez špetky slova, s vážnou hudbou v pozadí. Němci jsou hnusný úchyláci, přesně tak, jak je tady zobrazeno. Jako vysrat se někomu do dlaně a pak s tím namalovat obraz a nakonec si v těch hovnech ještě zašukat, to už je moc.  Nevím, jako film se to moc hodnotit nedá, 5 bytů, 5 úchylek, kdybych byl prase, dokážu tohle natočit taky, ale proč ?! Nedoporučuji, bez přetáčení se to ani nedá dokoukat. ()

cskomando

Trochu mě to zklamalo, očekával sem teda trošku větší humus... nemůžu si pomoct ale pokud to směřovalo kam to směřovalo - k těm největším úchylným zvrácenostem tak se to jaksi nepovedlo. Pokud chci zážitek z jakých-koliv hoven, půjdu si znova pustit Lidskou stonožku 1,2, protože tam se toho člověk nabažil opravdu do sytosti a vypadalo to více věrohodně než zde. Dál co se týká těch orgánů a toho soft(pojídání orgánů) každý druhý vymáknutější GORE filmek tohle nabízí. Jestli to mělo působit jako v realitě myslím si, že kameraman neudělal co měl a to například při pouštění brouků,červů na nahé tělo ženské i na její pohlavní orgán vcelku to hlavní vynechal, to co tu osobu hlavně vzrušuje... neustále natáčí brouka co leze rameni, prsou...až to bylo nudně otravný...nicméně dole pod zadkem na kameru zapomněl, přitom tam bylo nejvíce množství hmyzu! ()