Hippocampus M 21th

Horor
Německo, 2014, 70 min

Tento film sa odohráva v niekoľkých bytoch v paneláku a odhaľuje zvrátenosti, ktoré v nich ich obyvatelia páchajú. Poukazuje tak na temné stránky a obludné koníčky mnohých ľudí. V takomto paneláku treba byť v strehu, pretože človek nikdy nevie, čo sa deje za zatvorenými susedovými dverami. (Marceloo)

pornogrind

4 ( slabší ) hvězdy, ale přesto zklamání. A to díky zdejším komentářům. Čekal jsem nějaký ultra drsný zvěrstvo, ale tohle pro mě bylo v pohodě koukatelný ( zaleží na divákovi ). Sonda do 5ti bytů v nichž žijí obyvatelé s né až tak zcela normálníma uchylkama. Chcánky, sračky, mozek a jiný orgány, krev, nahota, nekrofile a spoustu dalšího. Myslím si, že to sice není nic co by jsme neviděli už někde jinde, za to je to pojato zajímavým stylem. Bez zbytečnejch keců, se záběry který lahodí oku , ale zároveň ( u někoho ) dokáží podráždit žaludek. Super kamera, do toho všeho hraje vážná hudba a tím film posunuje jakoby na vyšší "uměleckej" level. Slabší byla návštěva apartmá 1932301 - scény s havětí byly docela nudný a mohly být natočeny určitě líp. Krev mohla taky vypadat reálněji. Každopádně tohle je záležitost pro okrajový publikum. A jen tak každej to nepobere. ()

Dellamorte

Bacha, hodně silnej fejk !. Vytunovaná nicota s kečupovým "gore". Sitophilia / pediophobia /cocrophilia / ztrápnená formicophilia a ako prídavok je výsmech Jörgovmu Nekromantikovi. Prosté úžas a Fennertovi dávkujem 1bodovú tabletku za music, ktorou ma ale neoblbol. Aj keď https://www.youtube.com/watch?v=GXFSK0ogeg4 .zafungoval ok. ()

Marceloo

Tento film ukazuje niekolko bytov v paneláku a zvrátenosti jeho obyvatelov. Ukazuje ich temné stránky a zvrátené koníčky. Buďte v strehu, pretože nikdy neviete čo sa deje za dverami Vášho suseda. - Napísať komentár k tomuto filmu je naozaj náročné. Zvrátených hororov už som zopár videl, ale tento ma brutálne znepokojil. Toto je vôbec prvý horor, u ktorého som odvracal zrak, ale nebolo to preto, že by som sa bál, ale preto, že v tomto horore sú aj tie najväčšie nechutnosti ukázané zblízka a tvorcovia neskryli vôbec nič. Kamera je hlavná vec, ktorú by som chcel pochváliť. Väčšinou býva kamera v týchto hororoch katastrofálna, ale v tomto bola velmi dobrá. Ďalej musím pochváliť hercov. Zrejme to boli všetko amatéri, ale ich výkony sa mi páčili. Dokázali si aj pri tých najväčších zverstvách udržať úsmev na tvári a ich výkony pôsobili úplne reálne. O niektorých by som povedal, že tieto zverstvá robia každodenne. Všetky scény dopĺňala príjemná klasická hudba od slávnych skladatelov a tak vôbec nevadilo, že postavy nerozprávali. Pre fanúšikov nechutností najväčší pôžitok. Slabším povahám môže tento horor zapríčiniť celoživotnú traumu. ()

Flipnic

Sám už se ztrácím v tom, kam hranice filmovýho hnusu vůbec sahají .... No ono tohle je trochu jiný kafe, než jsem zvyklej, v podstatě je to "artovej" snímek, kterej si ale zakládá na zobrazování těch nejzvrhlejších sexuálních úchylek, jaký jsou (kromě zoofilie a pedofilie ...). Obsah filmu snad ani nemám síly popisovat. Sadismus, krev, znásilnění nářezákem, pojídání hoven a chcánků, fetišismus a Bože můj moje tolik ne-oblíbená nekrofilie, blowjob na mrtvole v silně pokročilým stadiu rozkladu a následnej sex, do toho heráček a nějaký ty halušky ... u toho všeho hraje vážná hudba, housle, klavír ... relativně známý skladby. Nahota je snad to poslední co bych o tomto snímku zmínil ... Úplně za hranicemi všednosti. Každopádně v nějakým tom svým maličkým "sub-ranku" se jedná o kvalitní snímek, to rozhodně. Ale tomuhle ani já nedokážu dát plnej počet, na to nemám ... ()

Morholt

Nevím, jaký má Alexandr Fenner problém, ale podařilo se mu oblažit svět němou fascinující zvráceností a díky jeho pojetí se mi snad poprvé z detailního užívání sraček nezvednul kufr a neměl jsem potřebu danou pasáž zrychlovat. Nevím, jak by se tvářili Mozart, Beethoven, Bach či Chopin, kdyby věděli, jakým šílenostem dává jejich hudba podklad, ale já si to i díky nim užil. I když užil asi neni správný výraz, ale to v tomhle případě asi žádné vyjádření spokojenosti. 80% ()