Temný rytíř (TV seriál)

Dark Knight

Tajomný rytier

Dobrodružný

Velká Británie, 2000, 32x60 min

Seriál na který budu vzpomínat snad až do konce života. Hrozně moc mě mrzí, že už o něm není ani vidu, ani slechu. Dívala jsem se na něho když jsem byla malá. I tak jsem si ho dokázala hodně oblíbit. Bohužel jak říkám, už moc dlouho jsem o něm vůbec neslyšela. U posledního dílu jsem se neubránila slzám :)(20.8.2011)

Docela me mrzelo, ze to dopadlo takhle. Ivanhoa zboznuju, a tak jsem se tesila na serial, ale... Ben Pullen byl vcelku dobra volba (rozhodne lepsi nez ten filmovy), ale ten zbytek je docela na hlavu. Prvni dil byl jeste vcelku prima, ale ten zbytek...no, kdyz vezmeme, ze to z Ivanhoa ma asi tak jmena postav a misty hodne letmy dotyk pribehu z original Ivanhoa...takze at vybira ten, kdo chce dobrodruzny pribeh, ne Ivanhoa =)(29.7.2006)

Spolu se Sindibádem můj nejoblíbenější seriál tohoto druhu. S původním příběhem o Ivanhoaovi to opravdu nemá moc společného, ale to dokážu lehce překousnout. A pak se jen nechat bavit statečným Ivanhoem, krásnou Rebeccou, zábavným Odem a jejich příběhy. Jinak škoda, že byl tenhle seriál u nás vysílán jen jednou a nedá se ani nikde sehnat.(28.6.2009)

Docela zajimavy serial o rytiri Ivanhoe. Nektere dily byly lepsi jine horsi ale v celku to byla koukatelna zalezitost, Ben Pullen se mi celkem libil, a i v budoucnu bych ho jeste rad videl hrat. Dobry byl take Cameron Rhodes co by princ John, ktery sel Ivanhoeovi po krku, Alexej Pysko sveho zaporneho hrdinu dobre zvyraznil. Celkove slo o v dnesni dobe ciste prumerny serial. 50%(23.6.2006)

Některé díly byly mistrovské, jiné s dobrými triky a hrozným příběhem, některé s dechberoucími triky a hrozným příběhem a jiné úplně blbé. Je to průměrné,ale v mládí jsem to žral. PS: Bludný les Vlka raději kilometrovým obloukem obejděte i kdyby se tam konalo 10 slavností měsíců najednou.(-nemyslím to ve zlém)(29.6.2006)

• - Natáčení filmu probíhalo na Novém Zélandu. (Terva)