PMC: deo beongkeo

PMC: 더 벙커

Take Point

Akční / Thriller

Jižní Korea, 2018, 124 min

Velitel žoldáků kapitán, krycí jméno Ahab (Ha Jung-Woo), má velice zajímavý úkol, zajistit zběhnutí generála KLDR. Celá akce se stane ještě zajímavější, když se v podzemním bunkru objeví samotný vůdce. Sázky jsou zatraceně vysoko, Ahab není jediný kdo ho chce dostat a musí kličkovat mezi tím, zda obětovat svoje muže, nebo vytrvat ve víře v pomoc svého zaměstnavatele CIA, který má jiné úmysly, než Čína. Velmi akční, napínavé, Ahab je dost nejednoznačná postava, která lavíruje stále mezi stranami. Výborní herci, akce, poněkud neuspokojivý závěr z mého pohledu, kdy zůstává mnoho věcí nedořešeno.(27.1.2019)

• EvilPhoEniX

Tak tohle bylo hodně špatný, vlastně si nevybavuji, kdy jsem naposled z Koree viděl tak špatný film. Kim Byeong-woo je poměrně režisérský nováček a já mu věřil, protože trailer zaujal a nalákal na drsnou military akci, ovšem toho se zde divák nedočká. Akce je zde sice celkem dost, ale díky hrůzostrašné kameře si divák neužije vůbec nic, působilo to na mě jako videohra z 90.let a nezachraňuje to ani skvělý Ha Jeong-woo. Nebavilo mě to a většinu času iritovalo. 40%(24.3.2019)