Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pilot dronu Viktor bojuje s nesmírnou zodpovědností spojenou s jeho prací. Jack a Greer se připojili k důstojníkům francouzské zpravodajské služby na misi k vypátrání Suleimanova bratra. Hanin je nucena udělat kvůli svým dětem nebezpečné rozhodnutí. (Prime Video)

Recenze (7)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Okej, začína sa to zamotávať. Dostávame sa do rôznych lokácií a pribúdajú nové postavy. Stále mi tam chýba také to správne korenie, ale baví ma to. Hoci v tomto dieli hrá Jack druhé husle. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I třetí díl jsem slupnul s výtečným pocitem, že nám tvůrci seriál servírují v co nejsvižnějším a řemeslně jistém podání. Úkol se zdá být jasný: hledání konkrétního teroristy a rozklíčování jeho plánu. Kápo teroristů Suleiman rozhodně není černobílým záporákem, jeho motivace nespočívají jen o tom, že je prostě zlý. Navíc ho výtečně hraje charismatický Ali Suliman. Jeho manželka Hanin má každopádně zaječí úmysly, její motivace k útěku z velkého rodinného sídla je nicméně trochu uspěchaná. Zajímavou linií se nicméně díky ní stanou osudy pilota dronu z letecké základny v Nevadě. ()

Melios 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tretí diel, sa čo najviac snaž priblížiť k rukopisu Toma Clancyho. Akcia, administratívne záležitosti, vyšetrovanie, morálne rozhodnutia, emocionálne zvraty, rozprávanie príbehu cez viacero postáv, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako zbytočné, realistická akcia, brutalita, dávanie si načas a mnoho ďalšieho. "Viac-menej celý Clancy v kocke" :) ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Písnička, která hraje v kasínu, je „Human“ od Rag'n'Bone Man. V 17. minutě hraje z gramofonu „Never Tear Us Apart“ od INXS. Ve 23. minutě hraje „Bladi“ od K Rhyme Le Roi & Khaled & Freeman. (Duoscop)

Reklama

Reklama