Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jack prochází morálním dilematem, když s Greerem využijí tureckého zločince, aby jim pomohl vystopovat cenný cíl, který by je mohl dovést k Suleimanovi. Hanin se snaží vyhnout svým pronásledovatelům a udržet dcery v bezpečí. Cathy vyšetřuje šíření nakažlivé formy eboly, která může poukazovat na něco zlověstnějšího. (Prime Video)

Recenze (5)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Musí být i jiný způsob,“ stojí si za svým idealistický Ryan poté, co musí za pašeráky s lidmi do Turecka. „A to jaký, slušňáčku? Třeba jít za tureckou policií. Jasně. Nazdar, jsme američtí agenti CIA. Pomůžete nám najít ženskou, která se zamotala do jedné z vašich pašeráckejch operací? Však víte, těch, za který vám platí, abyste je ignorovali. Jo a taky ji musíme najít dneska, dřív než nastoupí do člunu. A možná taky najdeme jednorožce a duhu,“ reaguje jízlivě Greer. Celé tohle turecké dobrodružství, kdy Hanin s dcerami míří na pobřeží za lepším příštím, má slušné grády. Vlasatý pašerák Tony je cool. Doktorka Cathy má nové souvislosti s jednou z nejnebezpečnějších nákaz: ebolou. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další neskutečně napínavý díl, tohle se mi fakt líbilo. Možná si někdo může stěžovat, že kdyby Jack nebyl takový (v tomhle díle se to ukáže snad nejvíc doposud), tak by to prostě nesedělo. Oni i skautíci ví jak na to...nejenom drsňáci. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tu šlapalo všetko ako hodinky. Vedľajšia postava tu má silnú emočnú konfrontáciu. Jack sa priznáva k idealizmu, ktorý sa k práci čo vykonáva nehodí a máme tu pekné prostredie a rozohranú šachovú partiu smerujúcu do finále. Lahodné. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opäť výrazne pomalá epizóda ale zasek hutná, neviem jak to tvorcovia robia ale boháča darí sa im baviť ma. Dokonca príjemne prekvapilo, že obsluhovateľ dronu zašiel kúpiť vajcia od týpečka ktorému kilol synátora, pôsobilo by to vtipne ale bolo to dosť dobre a smutne podané. No a v závere náš terminátor doterminátoroval. Hej a ešte hovnový kúpeľ bol funny. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Písnička, která hraje ve 3. minutě v autě, je „Eh Mane Ah“ od Janka Nabay & the Bubu Gang. V 9. minutě hraje „Birden Geldin Aklıma“ od Tuna Kiremitçi & Sena Şener a pak je přeladěna na „Engerek“ od Sila. Ve 20. minutě hraje „Çekirge“ od Oğuz Yılmaz. (Duoscop)
  • Vyzvánění telefonu Tonyho (majitel nevěstince), je „Copacabana“ od Barryho Manilowa. (Duoscop)

Reklama

Reklama