Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jack, který je po neúspěšné operaci v Řecku na útěku, musí unikat zahraničním i domácím úřadům, než se mu dostane pomoci od starého přítele. (Prime Video)

Recenze (3)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Strach se šíří tradičně z Moskvy, Jack ale zjišťuje, že mnohé může být jinak. Ač je jeho zbraní mozek a schopnost analyzovat, minule dokázal, že se nebojí ušpinit. James Greer mu na dálku posílá pomoc, protože se z něj pomalu stává lovná zvěř. Záhy se objeví ještě jeden starý známý… Samozřejmě není překvapením, že je třetí série pro diváky v České republice obzvlášť zajímavá. Motáme se často nejen kolem Pražského hradu, prezidentovi nepomáhají z invalidního vozíku, navíc hlavou státu je žena. Peníze ovšem sypají američtí producenti, takže prezidentka rozhodně nemá omezené pravomoci. Uvidíme, jak zajímavě budou české lokace využité. Nicméně žádné Vašuty nebo Jákly divák nezpozoruje: jedinou českou hereckou stopou je Tereza Srbová v roli manželky šéfa prezidentské ochranky. ()

Reklama

Dody345 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příliš mnoho linek a destinací. Když je na scéně Ryan, tak je to docela zajímavé. Když jsou na scéně jeho pronásledovatelé, tak se to docela dá. Dění v Rusku je nezajímavé a nudné a děj v České republice je vyloženě otravný a paní prezidentka zrovna tak. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Někteří příslušníci řecké zásahové jednotky byli vyzbrojeni samopaly CZ Scorpion EVO 3 A1. (Forest007)

Reklama

Reklama