Zlý časy v El Royale

• Austrálie

• Kanada

Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 142 min

Veľmi zaujímavý neo-noir, ktorý sa utopil vo vlastných ambíciách. Ponúka však množstvo dobrého (až skvelého), rovnako ako nezvládnutého (až otravného). 7/10(12.10.2018)

Do malého hotelu uprostřed ničeho přijelo několik lidí. Nemají spolu na první pohled nic společného, ale už za pár hodin bude většina z nich po smrti. A ti ostatní pořádně rozhození. Drew Goddard natočil chytrou tarantinovku se zajímavými hrdiny, dobrými herci i zábavnou režií. Ke konci jí sice malinko dochází dech, ale celkově dovede díky nápadům, postavám a pár drsným zvratům hodně příjemně pobavit. Žánrová klasika jako z Cabin in the Woods z toho ale nejspíš nebude.(12.10.2018)

Hned od první scény jsem věděla, že tohle bude parádní jízda. Je to přesně ten Goddard, co natočil Cabin in the Woods. Pulpová zábava, která se stále drží thrillerových formalit. Nejvíce mě překvapilo, jak velké srdce ten film má prostřednictvím postav Jeffa Bridgese a Cynthii Erivo, kteří podávají skvělé výkony, co mě až dojaly k slzám. Příběh se vrhá tolika směry, že jste neustále překvapeni tím, kdo umře/objeví se na scéně. Někdy bych jen některé postavy nechala žít déle a jiné odpravila dřív. Taky by filmu prospěl vydatnější střih. Stále se ale jedná o jeden z nejoriginálnějších počinů roku. Hemsworthův taneček na Deep Purple mě bude bavit ještě dlouho. Měl by záporáky hrát častěji.(13.10.2018)

Ne že bych z toho skákal nadšením, ale tohle retro se mi strefilo do nálady a dlouhodobého vkusu. Kdybych měl sám schopnosti na to, abych psal i režíroval v Hollywoodu, podobné storky s nepředvídatelnými hrdiny a na malém, často symbolickém prostoru, by mě asi zajímaly ze všeho nejvíc. A to i díky soundtracku, s nímž si v tomhle případě Goddard náramně vyhrál a vytvořil dobovou kulisu, kterou musíte milovat. Scénář pravda jede spíše na efekt, postavy vyloží karty na stůl až příliš brzo a opravdu památných hlášek moc nenajdete, ale pořád je to rozkošně extravagantní filmařina, která dokáže bez problémů, jen správným načasováním vysvětlujících flashbacků, držet diváckou pozornost a nepřestává napínat, která ze zajímavě napsaných postav vyjde s hlavou na svém místě. Samotný hotel je boží a charakterní, herci přesní a docela stojí za obdiv, jak Goddard dokázal očernit morálku Ameriky jen s několika málo aktéry, jedním záhadným místem a ještě záhadnější filmovou páskou (přičemž není moc těžké odhadnout, který zámořský idol se na ní má zvěrstva dopouštět). Mohlo to být určitě více žánrově podvratné a v první polovině výrazněji gradované, za mě ale přesto spokojenost. 75%(17.10.2018)

Povedený narozeninový dárek pro Quentina, i když napoprvé bezpochyby výživná a lahodná, pro mě osobně jen filmová jednohubka. [Kino Citadela - Litvínov].(14.10.2018)

Zatímco v Chatě v horách se Drew Goddard vypořádal s horory, Zlý časy v El Royale jsou další žánrovou poctou, tentokrát věnovanou Quentinu Tarantinovi. Goddard vystavěl komplikovaný pulpový příběh s retro laděním (zlaté časy El Royale zažil v 50. letech, zlé časy se odehrávají 60. letech, takže má špičkovej dobovej soundtrack) a věrný žánrovým pravidlům si pohrál s každičkým detailem. Nejde v ní jen o ukrytý balík peněz, ale i třeba tajnou pásku, na který je zachycený někdo „mrtvý a slavný, kdo dělá velmi neslušné věci“. Na koho se odkazuje, je zřejmé, a že se (opět v rámci žánrových pravidel) divák nedozví, co na natočené pásce vlastně je, lze dopředu dobře tušit. Zvratů tu je víc než u Hitchcocka, nikdo není tím, jakým se zdá, ne náhodou se děj odehrává zrovna ve čtyřech hotelových pokojích... Jenže zatímco v Chatě v horách Goddard svou poctu hororům zvládl, tady ve snaze vyrovnat se svým vzorům příběh přece jenom překombinoval. Byl to záměr, který ale tolik nevyšel – nenadálé zvraty začínají být postupem času trochu otravné, aby se do filmu všechny vešly, stopáž se natáhla na 142 minut, čímž se unaví počáteční spád a přijde uspávací nuda. Geniální dialogy, jaké píše Tarantino (a proto jsou jeho filmy o partě gangsterů, kteří jenom postávají ve skladišti a u toho klábosí, tak zábavné), Goddard napsat zatím nedovede. Plus Jeff Bridges, úžasně slizkej knírkatej Hemsworth a Cynthia Erivo má famózní hlas. Mínus je Dakota Johnsonová, která sice nedostává nařezáno jak v Padesáti odstínech a ohání se brokovnicí, ale hrát podle mě pořád neumí.(11.10.2018)

// Drew Goddard channeloval svého vnitřního Tarantina a natočil vlastní variaci na Osm hrozných, Pulp Fiction, 4 Rooms atd. Pomalý rozjezd naštěstí zachraňuje geniální soundtrack a hudba M. Giacchina, a jakmile dorazí na scénu Chris "chtěl bych být Manson, ale moc mi ten bad guy nejde" Hemwsorth, alespoň se to příběhově semkne natolik, aby to vydrželo být napínavý až do konce. Goddard i v závěru vytáhne nějaký překvápka, což je fajn, pořád jsem ale čekal jízdu jako v Chatě v horách, jen abych dostal podstatněji komornější story, která není zase tak originální, jak by asi měla/chtěla být. Zlý časy v El Royale nejsou špatnej film, moje očekávání ale byla daleko výš. 7/10(11.10.2018)

Nastávají dobré filmové časy, tenhle film, který v mnohém připomene Tarantina, ale přitom to neni od něho, je zářným příkladem, těchto časů. Hned v úvodu, si dovolím udělat, malý (velký) SPOILER - Režisér velice šikovně a zkušeně, odvede pozornost od úvodní scény, které dle mého je stěžejní a minimálně pro dvě postavy velice důležitá a rozhodující, v tom jak dál. Každá z postav, je něčím unikátní a každý její tajemství, je dobře schováno a některá tajemství, sou hodně temná, jiné je zase naprosto normální, ale v kontrastu s tím vším okolo, tak dotyčná osoba, působí že skrývá něco víc a jedno tajemství, u jedné z postav, nad kterou sem ohrnoval nos a smýšlel sem o ni, že je prostě slabošská, má tak smutné tajemství, že mění úplně od základu, pohled na onu postavu. A pak je tady hlavní příběh, který se dotýká všech postav, ať už chtějí nebo ne, a to je příchod samotného boha hromu........tady jenom někoho kdo si hraje na boha, ale je to šílený psychopat, který má v sobě kousek Charlese Mansona. A byť to neni tak krvavé, jako (jiné) Tarantinovky. a možná někdo i bude namítat, že to nemá tak temný konec, tak si vzpomeňte na úvodní scénu, na kterou jste málem zapomněli. A to všechno podtrhuje, naprosto dynamický a famózní soundtrack. Cynthia Erivo šup šup Oscar a každý film s Jeffem Bridgesem, je vždycky z neznámého důvodu cítit po whisky, tabáku a střelném prachu.(17.10.2018)

Krásné v jednotlivostech, pokulhávající jako celek. Trochu neohrabaný způsob vyprávění, plný flashbacků v rámci jedné sekvence skrze subjektivní hlediska postav a flashbacků plných dovysvětlujících informací, a často i naprosto zbytečných pro narativní vývoj a dobrých jen pro prohloubení určité postavy(a místy možná ani to ne). Plus plno hluchých míst uprostřed filmu. ALE první půlhodina plná dokonalých dialogů a monologů, ve které naprosto exceluje John Hamm navnadí dokonale a poslední třicetiminutovka se kvalitou přiblíží úvodu, jen vymění humor za napětí a trochu toho nasílí. Škoda toho mezi tím. Škoda té kostrbatosti. Škoda hodně věcí. Taková osvěžení bych ale určitě v kině rád potkával častěji. Zatím bohužel jen za 3*.(13.10.2018)

První polovina super, druhá se táhla a byla už dost překombinovaná. Celá dějová linka kolem Chrise Hamswortha byla už moc. Ale je to kvalitní snímek s výborným obsazením a v mém případě s troškou nostalgie. Celé mi to totiž připomínalo old schoolového Tarantina. 4*(13.10.2018)

Hodně dobře. Parádní komediální začátek na recepci, zábavné odhalování dalších otázek a odpovědí v průběhu a nakonec pekelný klimax se skvělým Lewisem Pullmanem. Casting mi skvěle padl a to i "božský" Hemsworth, stejně tak hudební doprovod od Giacchina. Nízkonákladový krvák, který se odehrává v jednom motelu, vyhrává granát za nejlepší thriller zatím uběhlého měsíce. *Tlesk, tlesk.(12.10.2018)

Vykradlo to 4 pokoje, to především, ale umělo to s touto konstrukcí náramně pracovat. Původní vykreslení postav, napětí, atmosféra úchylného hotelu, vyvrcholení postav a mistrovský závěr. Tady se vědělo, jak se točí filmy. Nakonec mi ale nikdo neodpověděl na otázku, co je sakra na té pásce?! ... CC Flora(15.10.2018)

Brilantná chuťovka.(18.10.2018)

Drew Goddard je především scénárista- jeho nejlepší prací je pravděpodobně 3 roky stará adaptace knihy Marťan, která se sice od knihy výrazně liší, zároveň ale naplňuje stejný pocit jako knižní předloha, má postavy, se kterými diváky baví trávit čas a je to pravděpodobně nejlepší Ridley Scott.... dost možná všech dob? Goddard to ale zkouší i jako režisér. V roce 2012 vznikl jeho horror Chata v horách, ten jsem sice neviděl, ale vím, že jsou jeho reakce rozpolcené a někteří ten film nemusí a jiní milují. A mám pocit, že to tak jednou bude i s El Royale. Goddard se tentokrát vydává do roku 1969 a pokouší se celé Zlý časy v El Royale sjet na nostalgii, takže je to celkem retro a pokouší se to odkazovat na starší dobu. Zlý časy v El Royale mi svým zpracováním (děj rozdělený do kapitol, které se různě prolínají a vracejí v čase sem-tam) a dialogovou stránkou připomněli tvorbu Quentina Tarantina. A v tom je možná můj hlavní problém. Zlý časy v El Royale prostě občas až příliš působí jako pokus o Tarantinovku bez Tarantina a funguje to jenom tak na půl. Rozhodně se nehodnotím jako Tarantinova fanatika (Osm hrozných jsem kdysi celkem kritizoval), přišlo mi ale škoda, že takový nápad nedostal zrovna Tarantino a nepřevedl něco k obrazu svému. Tarantinovy filmy jsou opravdu dlouhé- Jeho nejdelší film, Osm hrozných trvá 167 minut, jeho nejkratší film, Grindhouse: Auto zabiják 87 minut minut- a je úplně jedno, jestli jsou dlouhé nebo krátké, ale rozhodně u nich nepoužijete slovo příliš. Tarantino dokáže vždy udělat chvilku adekvátní a dokáže prodat i dialogovou scénu o 10 minutách. S tím má Goddard v El Royale občas veliký problém i přesto, že si vzpomenu alespoň na 6-8 dialogových scén, do kterých se dalo totálně zažrat a vnímat je od začátku do konce. Jsou ale i dialogovky, které prostě zajímavé nebyli/Goddard je nedokázal prodat tak jak asi chtěl. Další problém filmu je ten, že zápletka je prostě jednoduchá- žádný komplexní příběh, žádné složité vysvětlování, postavení na hlavu, žádný mindfuck- a i přesto, že Goddard různě nahazuje různá témata a vnitřní démony postav, vážnost tím úplně nezvedne. Ačkoliv nerad tento výraz používám, měl jsem opravdu pocit, že při natáčení vznikl pocit nanicovatosti a pocitu, že vzniká velice superkomplexní dílo, které přepíše dějiny filmografie a přepíše všechny možné žebříčky. Ve skutečnosti ale vznikl pouze fajn film ale nic víc. Naštěstí se ale najdou i pozitivní stránky věci. Tak především u Goddarda povinně dobře napsané postavy- Bridgesův ,,kněz´´ je jeho nejzajímavější postava za hodně dlouhou dobu, trošku mě naopak mrzelo to, že Jon Hamm je na plátně celkem málo a nedozvěděli jsme se o jeho postavě. Proti Dakotě Johnson nadále nic nemám, ale svými hereckými schopnostmi mě ještě pořád úplně neutvrdila. A největší bizár je asi casting Chrise Hemswortha, který snad poprvé ztvárnil zápornou postavu, navíc postavu inspirovanou Charlesem Mansonem a..... ne! Hemswortha mám rád a akční hrdinové mu jdou, čím víc ale nad tím přemýšlím tohle je asi castingový fail roku. A navíc celá jeho role spočívá v tom, aby ukázal hrudník. Takže fanynky hrudníku Chrise Hemswortha šupajděte do kina! Mimochodem celkem neznámá Cynthia Erivo předvádí ve filmu asi nejlepší výkon. Pravda je ale ta, že u filmu funguje napětí a Goddard se občas vydá směry, které divák nečeká a za tuhle odvahu si zaslouží plusové body. Klasicky perfektní hudba Michaella Giacchina, nádherná kamera, atmosféra... zamrzí tak jedině fakt, že prostě Goddard nenatočil pecku ale oukey film. Očekávání byla rozhodně větší a spravit náladu nám bude muset asi teprve až samotný Quentin Tarantino v srpnu 2019 s Once Upon a Time in Hollywood. Herci dobře odehraný, řemeslně adekvátně natočený a zajímavě napsaný... problém je tak pouze v podání několika klíčových faktů a celkovému neúspěchů prodat všechny nadhozená témata. Je otázka, jestli je Goddard spíše ten scénárista, který má psát a zároveň si ty scénáře režírovat, nebo by měl zůstat pouze za psacím stolem a práci nechám někomu jinému. Když srovnám Marťana a Zlý časy v El Royale volil bych asi tu druhou možnost. Goddarda nicméně chystá Deadpoolovská týmovka X-Force a tam by to mohlo vyjít: Goddardovi totiž jde minimálně práce s postavami, a když mu s tím píchne Ryan Reynolds, mohl by vzniknout důstojný nástupce obou Deadpoolů. Nad Goddardem tedy ještě zatím hůl nelámat.(12.10.2018)

Čím to je, že na veľmi dobrý film príde do kina tak málo divákov, že si to v skutočnosti táto novinka Drewa Goddarda, ktorý nemá nič spoločné so Jeanom-Lucom Godardom, vôbec nezaslúži ? Na jednej strane mi to vyhovuje, lebo aspoň nezaznamenávam hocaké rušivé elementy, ktoré s väčším počtom divákov pridávajú na vyššej pravdepodobnosti, že sa tak aj udeje_ Režiséra a scenáristu v jednej osobe mám už dávno zafixovaného z čias legendárneho seriálu- Nezvestní, ktorým som venoval strašne veľa času, keď na nich spolupracoval, a odniesol si z neho veľký dôraz a cit pre vizuálnu stránku a retrospektívu-flashbacky. A to je pre Zlé časy v El Royale skrátka zásadné ! Niekoľko postáv príde do jedného HOTELA, ktorý ukrýva viacero hádaniek, a s príchodom týchto charakterov sa situácia začína čoraz viac vyhrocovať, stupňovať, znepríjemňovať, keď NAJLEPŠIE na všetkom je to, že nikdy nedokážete poriadne odhadnúť, čo sa ďalej stane, je to nepredvídateľné ! Títo ľudia, ktorí tu strávia jednu noc, sú samy o sebe obalení rúškom tajomstva. A klasický, nočný spánok nepripadá v úvahu. Film perfektne funguje v prítomnosti, ale i v spomienkach_ Herci. Sú viac, než dobrí, najmä Jeff Bridges a Cynthia Erivo. „Príde i THOR, ktorý bude za takéto tchora” . Prekvapila Dakota i jej filmová sestra Cailee Spaeny. Celé to ma taký retro nádych, a la 60. roky, čiže kostýmy a výprava sú tomu aj patrične upravené a prispôsobené. Kameraman Seamus McGarvey vytvoril parádne zábery_ Spočiatku som ani netušil, že zhliadnem v kine konečne obstojný film, pretože riadiť sa podľa iných recenzií, komentárov, názorov, nie je občas najlepší nápad, lebo aj tak si to musím nakoniec pozrieť sám, a podľa toho si vytvorím svoj ucelený obraz o tom, čo som videl. Nenechávam sa ovplyvňovať úvahami druhých, vtedy by som ani nevedel rozlíšiť, čo je dobré, a čo je naopak veľmi zlé !!!(14.10.2018)

Dokonalost! Postavy, smrádek prostředí, doba, herci a jejich výkony i děj. Několik dějových linek, a především luxusní Jeff Bridges - má životní láska a soundtrack, který mi vytáhl z hlavy zapomenuté songy. Dokonce bych to nazvala životní rolí Hemswortha, kterého jinak nemusím. Prostě 🔝(13.10.2018)

Zlý časy v El Royale a moc dobrý časy jak pro filmové fanoušky tak i jakékoliv náhodné diváky, kteří zabloudí do kina (u první projekce jsme v sále byli čtyři, holt nulová propagace u nás, neviděla jsem jedinou reklamu). Možná ze mě mluví nekritické nadšení, neboť jsem se na Zlý časy v El Royale těšila už od první zmínky na webu MovieZone.cz. Neupoutal mě ani tak nástin obsahu, ale ten tvůrčí tým. Film od Drewa Goddarda, jednoho z tvůrců netflixovského seriálu Daredevil (Chatu v horách jsem neviděla), ve kterém hrají Jeff Bridges, Chris Hemsworth nebo Jon Hamm, a hudbu skládá Micheal Giacchino? Take my money! A s přibývajícími informacemi se Zlý časy v El Royale postupně staly hned po Avengers: Infinity War mým druhým nejočekávanějším filmem tohoto roku. Zejména první trailer je parádní, jeden z nejlepších, které jsem kdy viděla, po něm jsem skoro nemohla natěšením dospat. A to ještě museli u nás posunout premiéru o týden... Ale čekání se rozhodně vyplatilo, o žádném zklamání nemůže být absolutně řeč. Příběh o tom, jak se několik podivínů, z nichž mnozí mají nepochybně pohnutou minulost (výborné flashbacky!), sejde v zapadlém hotelu a jak se to postupně začne řezat, je výborně natočený a napínavý, nikdy nevíte, co kdo přesně udělá - zvraty fungují parádně, nejednou budete překvapeni a tiše si říkat "wau." K tomu již tradičně skvělá hudba od Michaela Giacchina v kombinaci s dobře zvolenými dobovými písněmi a krásným zpěvem Cynthie Erivo (pokud to opravdu zpívala ona, tak klobouk dolů). Cynthia samotná se mi hodně líbila, překvapila mě svým výkonem a s Jeffem Bridgesem byli nakonec skvěle sehraná dvojka, Samozřejmě potěšil i zbytek obsazení, Chris Hemsworth hraje parádního fanatického záporáka, Dakota Johnson ukazuje, že nemusí spoléhat jen na Padesát odstínů šedi (na to se dobrovolně nikdy nepodívám) a Lewis Pullman se překonává v každé scéně. Naprosto úžasný film, který jsem v kině viděla již dvakrát (podruhé týden od premiéry), jenž Vás nepustí, dokud není konec. Koukejte na něj taky zajít, zaslouží si to! P.S.: Jakožto fanynku Trona mě potěšilo příjmení postavy Jeffa Bridgese. 10/10(11.10.2018)

El Royale má krásné tempo, po té co Chris Hemsworth nastupuje na scénu (svým bláznivým tancem) to začíná krásně gradovat. Film nabízí jeden zvrat za druhým a vždy dokáže překvapit. Trochu moc se to podobá Tarantinovkám, konkrétně Hateful Eight, ale to není vůbec špatně.(13.10.2018)

Trailer tvrdil, že Bad Times at the El Royale nebude mít jen jednu hlavní postavu, ale že všichni zúčastnění budou hlavní postavou. A překvapivě tentokrát opravdu nekecal, Bad times dává každé ze svých postav čas zazářit (některým pravda trochu víc) a většina z nich, především díky svým hereckým představitelům, opravdu září. Tahle struktura filmu se sebou nese menší problémy, jako jsou rozjeté a nedokončené dějové linky některých postav a hlavně nedostatek času, na to odvyprávět úplně všechno, co by bylo potřeba, bez toho aby se z filmu stal tří a půl hodinový moloch. Drew Goddard přeci jen není takové ostřílené režisérské eso, aby dokázal natočit druhou Hateful Eight. Co je věc druhá, on se o to ani nesnaží, na rozdíl od Tarantina, kterého mu všichni chtě nechtě předhazují, se trochu víc zaměřuje na postavy samotné a nepoužívá je pouze jako figurky na šachovnici, aby dosáhl cíle. Tím se nestavím na stranu ani jednoho z režisérů, ale myslím si, že porovnávat Tarantina a Goddarda je tady trošku mimo mísu, při hlubším prozkoumání jsou Hateful Eight a Bad Times naprosto odlišné filmy a to nejen z očividných důvodů, jako že se odehrávají v jiné době a na jiném místě. Jedná se o Goddardův teprve druhý film a o to víc je potřeba ocenit jeho snahy, které po většinou dotáhl do konce. Bad Times jsou potěšením sledovat, díky rozmanitosti postav a dějovým zvratům film nemá hluché místo a když už se schyluje k útlumu, vstoupí na scénu Chris Hemsworth a kompletně si ukradne celou show. Tím nejlepším hereckým duem je ovšem Jeff Bridges a Cynthia Erivo, kteří jsou přeci jen trochu víc hlavnější postavy než všechny ostatní hlavní postavy. Zbytek ansámblu za nimi ale nezaostává a sledovat rozuzlení celého filmu skrze různé pohledy a z jiných úhlů je čirá filmová zábava. Bad Times at the El Royale je film opředený záhadami, skvělými hereckými výkony, stylovou režií, nádhernými kulisami, velmi povedenou kamerou a doplněn o parádní dobový soundtrack. Dokazuje, že Goddard je výborný scénárista, který dokáže svůj námět i zrežírovat a že Cabin in the Woods nebyla pouhá náhoda. Je to jedna z mála povedených neo-noirových žánrovek, kterých není nikdy dost, především v poslední době. Jestli si chcete užít skvělý časy v El Roayale, na hranicích Kalifornie a Nevady a k tomu ve společnosti opravdu kvalitních herců, tohle je ta pravá příležitost. 81%(17.10.2018)

Drew Goddard je šikovný a talentovaný tvůrce, který má trochu více smůly, než se mi zamlouvá. A je to ohromná škoda, protože se velmi snadno může stát, že svůj originální rukopis budu muset změnit. Goddard si svůj nejnovější film napsal a i zrežíroval a mě se líbilo co jsem dostal. Byl jsem zaháčkovaný už od trailerů, a hlavně jsem se těšil jestli film bude podobný předchozímu filmu režiséra, Chatě v horách. Nakonec oba filmy nemají tolik společného, ale to vůbec nevadí, jelikož Zlý časy v El Royale dokáží stát sami osobě. Opravdu moc se mi líbila Goddardova režie, která je velmi jistá a sebevědomá. Užívá si dialogových scén, vyprávění z mnoha perspektiv, a taky má film parádní retro atmosféru se skvělým soundtrackem. Do toho film neustále něčím překvapuje, což je velmi dobře, protože se jako diváci nenudíme. Režisér měl i šťastnou ruku při obsazování, které je zde velmi dobré. Jeff Bridges je neselhávající jistota, a zde je parádní. Cynthia Erivo je pro mě neznámá herečka, přesto tady podává opravdu dobrý výkon. Hodně moc se mi líbil výkon Jona Hamma a jeho dialogové monology. Dakota Johnson je zde parádní a je škoda, že nemá více takovýchto rolí. Dost se mi líbil výkon Chrise Hemswortha, který je úplně jiný, než jsem čekal. Od Lewis Pullmana jsem nevěděl co mám čekat, a nakonec si ukradne nejlepší scény pro sebe a je opravdu moc dobrý. Film má spoustu parádní scén, ať už jde o flashbacky postav, ruletu, vyprávění o hotelu a nebo procházení za skly. Jediné co mě výrazně nesedlo je to, že to je tak o dvacet minut delší, než je třeba. Některé věci bychom nemuseli vůbec vidět, a pár věci se mohlo udělat trochu lépe, kvůli vyprávění. Zlý časy v El Royale je dobrý film, který se mi dost líbil, ale čekal jsem trochu více.(15.10.2018)

• Doomedx

Flm bol v celku sklamanie, prvá polovica filma bola absolútna nuda, len málokedy nejaká zaujímavá scéna. Postupom času sa to lepšilo. Páčilo sa mi ako to bolo rozdelené na různe miestnostia ich vlastné príbehy. Za tento nápad a ukončenie si to zaslúži 2 hviezdičky. Edit. Chtel jsem napsat Budget Hateful Eight, pak jsem si ale uvedomil, ze budget to mohlo mit velmi podobnej a ze bych velmi ublizil Tarantinovi a jeho skvostu, tohle byl jeden velkej pomalej joke.(14.10.2018)

<< předchozí 1 2 3