poster

Over Drive

 • Japonsko

  オーバードライブ

Sportovní

Japonsko, 2018, 104 min

Scénář:

Sajaka Kuwamura

Kamera:

Šinja Kimura

Hudba:

Naoki Sató
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ****

  Akčnější, stylové, rychlé. Ačkoliv tam moc závodů nebylo, tak aut tam bylo plno. Je trochu škoda, že nám toho tolik chtěli říct, protože takhle některé věci nedostaly tolik prostoru, kolik by si bývaly zasloužily, ale bylo to fajn. Dobře se na to koukalo, bavilo to, bylo to rychlé a zběsilé. A hlavně bez romantiky! S polonahým Aratou, což je jeden z velmi mála Japonců, který má vymakané tělo, takže bonus i v tomhle ohledu. A málem bych zapomněla, že i přes pěkné tvářičky umí oba dva (Higašide, Arata) hrát. Prostě zábavná nálož s bratrským konfliktem navrch.(18.10.2018)

 • Vavča
  ***

  Vizuálně velmi atraktivní a celkově napínavý film z prostředí rallye, občas je to pojmuto jako PC hra, pamětníci mohou zaslzet ve zpomínce na Collin McRae Rally... Celkem slušné obsazení, Makkenjú Arata není jen bishík na fanservis, ale umí i hrát. Po dramatické stránce mě to nějak více nezasáhlo, hlavní hrdinka nijaká jako herečka i postava, ale technicky rozhodně perfektně zvládnuto. Kdo má rád automobilový sport, bude třeba potěšen ještě více.(27.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace