poster

Kurz pro nevěsty (TV film)

 • USA

  Bridal Boot Camp

 • Slovensko

  Dokonalá nevesta

Romantický / Komedie

USA, 2017, 89 min

Režie:

Jake Helgren

Scénář:

Jake Helgren

Kamera:

Olivia Kuan

Hudba:

Tom Jemmott

Producenti:

Jake Helgren

Střih:

Thom Newell

Scénografie:

Starla Christian

Kostýmy:

Tomika Smalls
(další profese)
 • suzanne1997
  **

  Přeslazený, kýčovitý film, nevím, jakým dalším výrazem jej pojmenovat, jenom to nebylo ono. Musím uznat, že myšlenku měl dobrou, dokonce i ztvárnění nebylo tak hrozné, jenom mi na něm prostě něco nesedělo. Nevím co, možná ty dialogy a celé promyšlení děje. Když se na takový film rozhodnete dívat, není to jenom protože máte dlouhou chvíli, alespoň tedy ve většině případů, ale i proto, že u něm máte představu, něco od něj očekáváte a to podle mě nesplnil, měl být o lásce a o tom jak má kurz pro nevěsty těm budoucím pomoci. A možná v tom byl ten problém, celá ta myšlenka kurzu mi přišla nedokonalá, nepromyšlená. jako kdyby na sebe film nenavazoval, jako kdyby jej chtěli natočit během třiceti dní. Nemám ráda takovéhle rádoby počiny, proto když se dostáváme k tomu jej doporučit, musím před ním varovat, není to něco, co by za ten čas stálo.(29.8.2017)

 • Týnidlo
  *

  Ne, ne, ne! Hvězdičku za nádherného fousatého hlavního hrdinu, ale to je tak vše. Tohle sledovat fyzicky bolelo.(31.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace