Kurz pro nevěsty (TV film)

Bridal Boot Camp

Starla Christian

Kostýmy:

Tomika Smalls
  • suzanne1997

Přeslazený, kýčovitý film, nevím, jakým dalším výrazem jej pojmenovat, jenom to nebylo ono. Musím uznat, že myšlenku měl dobrou, dokonce i ztvárnění nebylo tak hrozné, jenom mi na něm prostě něco nesedělo. Nevím co, možná ty dialogy a celé promyšlení děje. Když se na takový film rozhodnete dívat, není to jenom protože máte dlouhou chvíli, alespoň tedy ve většině případů, ale i proto, že u něm máte představu, něco od něj očekáváte a to podle mě nesplnil, měl být o lásce a o tom jak má kurz pro nevěsty těm budoucím pomoci. A možná v tom byl ten problém, celá ta myšlenka kurzu mi přišla nedokonalá, nepromyšlená. jako kdyby na sebe film nenavazoval, jako kdyby jej chtěli natočit během třiceti dní. Nemám ráda takovéhle rádoby počiny, proto když se dostáváme k tomu jej doporučit, musím před ním varovat, není to něco, co by za ten čas stálo.(29.8.2017)

• Týnidlo

Ne, ne, ne! Hvězdičku za nádherného fousatého hlavního hrdinu, ale to je tak vše. Tohle sledovat fyzicky bolelo.(31.1.2019)