Reklama

Reklama

Zhan lang 2

  • Čína 战狼2 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalý príslušník elitnej čínskej špeciálnej jednotky Wolf Warriors, Leng Feng (Jacky Wu), sa po incidente s chamtivým developerom dostal na tri roky do väzenia. Po prepustení sa rozhodol dať svoje schopnosti a skúsenosti do služieb firmy operujúcej v istej africkej krajine. Jedného dňa v krajine vypukne ozbrojený prevrat a on sa ocitá v epicentre bojov medzi znepriatelenými stranami. Neďaleko neho uviazla v následnom chaose aj skupinka čínskych robotníkov a čínsky lekár Dr Chen. Leng berie na seba neľahkú úlohu evakuovať všetkých do prístavu, kde na nich čakajú lode čínskeho námorníctva... (beso74)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

LizianShaw

....ne, on tedy Adkins ke konci, měl docela dobou myšlenku okolo toho všeho co dělají, ale hlavní hrdina má přesvědčení až z toho slzeli oči, takže ne nemusíš. 

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Farmaceutická společnost, zabijáci a bla bla. Dal jsi tomu 2*. Vidl jsem bitku na youtube a luxus.

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Mě to místo FF připomínalo Zohana se Sandlerem, jak tam dělal salta proti RPGčku a dělal ping pong s granátem. Já bych se nad tim zasmál, ale ono se to tvářilo tak vážně,že to nešlo :)))

 

jinak trošku od věci, vážně je ten akční film s Danielem Wu tak špatnej?

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Inak jak tam Wu Jing chyti do plotu tu raketu, tak mi to pripomenulo jak nieco podobne robil v serii FF Rock. Takze som trochu tusil, ze budes picovat na Warriora.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Rambíčka jsou dokonale vyvážený a je tam od každýho něco. Akční scény tam jsou pestrý a je to to co máš rád a to co mám rád já. Tohle je jen epickej chaos.

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak a tohle je problém u mě. Mě to přijde stereotypní, pokud je ten film na tom postavenej. Překrmim se toho. A přesně jak si napsal, mám u prdele záchranu civilistů v tomhle filmu, když mě to nebaví :--)))

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

To mam u prdele, ked je to taka nuda. Stealth akcia, tiché likvidace, to je nieco pre snipera. Ja chcem chlapa s gulometom v ruke ktory serie na krytie a roztriela tisic superov.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Mě nejde o to, abych ti vysvětlil kvality Benghazí. Mě jde o tu prostou motivaci, co maj. :) O to, proč se tam bráněj.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Nudaaa. Zbytocne mi vysvetlujes kvality Benghazi rovnako ako ja ti budem zvytocne vysvetlovat kvality Wolf Warriora. Tebe sedi jeden styl a mne druhy. Nemam s tym problem.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

waco, lacike to napsal za mě. nic jinýho, než akce tam není a pokud mě akce nudila, tak jsem se u toho bavit nemohl. A co jinýho bych na tom měl hodnotit pak?

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Hele, já ti to povim jinak. 13tka je inspirována údajně skutečnou událostí a upřímně - ta banda těch vojáků chtěla přežít. Naprosto logicky jsem chápal, proč se bráněj. Maj doma rodiny, asi maj i rádi život, tak se k němu chtěj vrátit. A "někdo nahoře" tam na ně z vysoka sral. Proč bych měl obviňovat bandu zarostlejch týpků, že si chtěj zachránit svůj život? Vždyť tam nikdo ani neměl na výběr. Jejich motivace mi přišla logická a odůvodnitelná.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

S tymto suhlasim. Ten film ponuka hlavne akciu. Ak ti nesadla, tak si sa logicky nudil. Holt mam vkus ako miliarda komunistickych Cinanov. Ty si uz dozrel na uroven intelektualnych amikov od Baya. :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Já že beru wolf warrior 2 vážně? Protože ten film se bere vážně!!! Přistupuju k tomu filmu tak, jak se prezentuje. Wu tam brečí nad osobní ztrátou, mělo to nepříjemnou zápletku o vraždění civilistů...nenašel jsem tam jedinej moment na odlehčení.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Hlavne, ze kazdy si najde to svoje. Zda sa mi, ze Wolf Warrior 2 beries strasne vazne. A to som si myslel, ze kverulanta Mata uz nikto netrumfne. :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

na mě akce v tomhle filmu působila chaoticky a blbě prostříhaně. A řešim tady logiku, protože tohle nic jinýho krom akce nenabízí. Kdyby to mělo jiný aspekty, který bych na tom mohl hodnotit, nebyl bych tak přísnej...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

13 hodin měl na rozdíl od tohohle filmu, hlavní postavy, které byly z masa a kostí. Mě tam ten patriotismus tolik nesral, protože to realisticky působilo. Hlavní postavy schytali dost kulek, a psychicky je to zdeptalo. Uměli držet pořádně zbraně, navíc to byla audiovizuální žranice, plno kamerovejch nápadů, pěkně sestříhaný, měl jsem naprostej přehled v akci. Každej výstřel měl brutální ozvučení a mělo to prostou, základní zápletku.

Wolf Warrior 2 nenabízí ani jednu solidní akční scénu - nepochopil jsem motivaci hlavní postavy, nic jsem mu nevěřil a do všeho šel po hlavě. Ty třeba v komentáři zmiňuješ Ramba starýho. I staré díly Ramba měli psychicky poznamenanou hlavní postavu. Bez ohledu na to, jak primitivní myšlenku to mělo, tu myšlenku to mělo. Každej díl byl navíc jinej. Rambo si tam léčil zranění, taktizoval a proto jsem to vždycky akceptoval. Nabídlo to stealth akci, tiché likvidace a aj pastě. ;-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Protože to je akce pro děti. Tady se nikdo s ničím nesere a to mám rád. Navíc je to neskrývaná pocta starý akčním filmům. Kdybych měl tak brutálně řešit logiku, tak můžu rovnou vyodpadovat polovinu akčních filmů z 80 a 90 let :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tiez som mal jeden cas obdobie kedy mi tupe vyplachy v ktorych jeden hrdina vsetkych zabije pripadali smiesne. Vtedy som v nich logicky neuspesne hladal nejaku vyssiu myslienku ci co. To mam uz za sebou a znova sa u tychto vyplachov bavim.

Hlavne ked obsahuju poctivu akciu, ktora nie je komplet CGI.

Mozno sa aj Ouwen raz k tymto vyplachom vrati. A ked  nie, tak si najde filmy ako 13 hodin v Benghází, ktore ho bavia. Ja pre zmenu zdochynam nudou pri tychto patetickych strasne vaznych vojenskych filmoch.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Wacoslav1

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

a mě nevadí hrdina, co si vždycky ví rady. Já to mám rád taky, když používá mozek, ale tam bylo plno věcí naprosto unreal a over the top. To potom nechápu, proč hejtíš rychle a zběsile :---)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Možná, kdyby tam do drátěného plotu Wu nechytal rakety z RPGček a netvářil se u toho vážně, tak bych to bral. Možná kdyby mi film vysvětlil motivace těch idiotů, proč to tam střílej na místo fotbalu, tak bych to aspoň akceptoval. Všichni se tam stříleli na kusy, mlátily a Wu jako nesmrtelnej pobíhal kolem a občas někoho sejmul. A to, jak týpci nabíhaj z různých dveří pro ránu, je fakt novej trend asi :) jinak mě pobavila akce v nemocnici, kdy je proti Wu přesila a on tam mluví na ty civilisty a najednou se přestane střílet. Jakmile se zas zapojí do akce, tak se zase střílí...prostě já nevim...ten film se bere nechutně vážně. A já byl tou akcí překrmenej po polovině.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Hroznej komentář, ale neberu ti ho :) ten typ akčního hrdiny co si ví vždy řady, co si tam napsal, že nesnášís já naopak miluju :) si starej na tyhle filmy? Boha jeho co mám říkat já nebo Laco?!

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen, Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Waco, chlapec jeden ušaty, nemyty a strapaty neklamal. Je to skvely akcny osemdesiatkovo blby a zabavny narez.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mohla to bejt i větší bomba, ale za ty prachy co to stálo v kontextu výdělku by si z toho kokot Avi lerner co zrušil čtvrtý Expendables měl vzít mustr jak se to má dělat. Doufám, že po těch tržbách vznikne i trojka tentokrát s pořádným áčkovým rozpočtem jenom nevím kdo tam bude za hajzla, když Adkins a Grillo už chcípli... Můj osobní favorit by byl Gary Daniels. Vidět souboj Gary vs Jacky Wu to by bylo teprve to správný maso :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

gauron666

gauron666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak to si vychutnáš až tak zítra:-( Já když sem to jako zkoušel stahovat tak mě to napsalo 18 hodin, tak to si na tom o něco lépe:-)). Hod to tam přes noc a druhý den to určitě bude:-) pokud ti teda nevypadne net to bys pak musel zase znova v tomto je torrent prostě lepší:-).

ambron

ambron (hodnocení, recenze)

 Je zaujímavé, že Čína poslala film do bojov o cudzojazyčného Oscara... 

gauron666

gauron666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak tomu rozumím:-)) Sakra kdybych věděl jak se to na to uložto nahrává tak to tam klidně nahraju:-), ale to asi spravují nějací borci a obyčejného chlápka tam nepustí tak asi nic:-(

Související novinky

Lake Changjin v Číně láme rekordy

Lake Changjin v Číně láme rekordy

28.11.2021

Už dva měsíce v Číně vládne kinům snímek The Battle at Lake Changjin. Tamější cenzoři pochopitelně domácím tvůrcům umetli cestu prakticky bez jakékoli hollywoodské konkurence, a snímku se tak povedlo… (více)

Reklama

Reklama