Atypical (TV seriál)

Komedie / Drama

USA, 2017 - 2018, 9 h 25 min (Minutáž: 29-38 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (16)

Juno meets Modern family! Provokativní, odvážná a zatraceně feel good dramedy, kterou si pro sebe krade Brigette Lundy-Paine. ❤️(19.8.2017)

Obvykle fakt nemám ráda tohle osekaně zjednodušené prezentování autistů jako těch chytrých asociálů, co milují pravidla, a ani nemusím tyhle naivně optimistické příběhy, bez větších problémů, s převážně dobrými konci a dobrými lidmi. Atypical má ale tak sympatické postavy, chytlavý příběh a kouzelnou Brigette LundyPaine, že mu všechny "nedostatky" s radostí odpustím :)(19.8.2017)

1. SÉRIE (85 %): Fajn feel-good oddychovka, která nejspíš neudělá díru do světa, ale fandy dramedií milující různá životní moudra třeba i o tučňácích (takže mě) minimálně potěší. Sice je psychologie postav trochu zjednodušená, ale jinak je to velmi příjemná podívaná. Zatím hodně pěkné 4*.(29.3.2018)

Velmi sympatická série.(9.4.2018)

Jak divné vlastně jsou všechny ty věci, které normálně děláme, pravidla kterými se řídíme a způsob jakým komunikujeme s lidmi ? Vlastně to nejsou divné věci, než se nad nimi člověk zamyslí trochu z jiného úhlu pohledu...----"What do I have to do to get you to go to the dance? " "Ask them to turn off the music, so that it was silent, that would be nice." "A dance without music would be a dance without people." "That sounds pretty good too."----(17.3.2018)

Skvěle provedený seriál, který má v sobě nevšednost a originalitu a je prostý. To je asi hlavní jeho kouzlo. Seriál se zaobírá normálními denními věcmi a problémy, které ovšem v podání Sama zní skoro úplně jinak a vidíte je jinak a jeho rodina mu v tom skvěle sekunduje. Co víc si přát? Všední humor, který nikomu neublíží, ale není na kolaps ze záchvatu smíchu. Ale já si tuto rodinu velice oblíbil. Rapaport se role otce zhostil skvěle a Leigh v roli matky byla také skvělá, ale v úloze dobré matky je těžké si ji představit po roli, kde všem nadávala do zmrdů a negrů. Ano, pane Tarantino, mluvím na Vás. Z nevinného malého seriálu se pro mě stal jeden z nejlepších kousků tohoto roku. A samozřejmě se těším na druhou sérii, která bude mít určitě co nabídnout. Nádhera!(17.9.2017)

• eromar

Všechno špatně...(15.8.2017)

Tohle mě zasáhlo na příliš mnoha frontách.(20.8.2017)

Dokonalý seriál zabývající se vážným problémem a to autismem. Je zde skvěle stvárněno, jak by se rodiče dítěte s takovým problémem měli chovat. Soucítím se všema, kterým autismus blízkých zkřížil cestu. Peace :)(24.5.2018)

Moc příjemná, fajn záležitost.(23.10.2017)

Sheldon 2.0 a jeho rodina, nevim proc vsichni autisti musej bejt vyobrazeni takhle. Jinak co se musí nechat je to dobře natočený a dá se to za den zkouknout celý.(12.10.2017)

Sheldon Jr. se snaží najít trial holku, dozvíte se spoustu random faktů o tučnácích, ale jinak fajn podívaná, if you can read this you suck.(12.1.2018)

Cesta do hlubin autistovy duše. Je zajímavé sledovat, jak člověk s touhle poruchou reaguje na běžné životní situace. Povětšinou velmi komický příběh, nechybí v něm ovšem i pasáže, ve kterých divák v průběhu několika snímků přechází ze smíchu do zděšení a někdy dokonce i k slzám. Skvěle je vystižen i vliv Samovy nemoci na jeho nejbližší a na to, jak se se svou životní situaci dokážou více či méně vypořádat.(19.2.2018)

Moc povedené vykreslení smýšlení člověka s autismem. Zejména první půlka epizod byla plna funny momentů, založených především na embarrassing situacích, které z našeho pohledu vyznívají šíleně, ale člověku s tímto vnímáním přijdou běžné. Mrzí mě jen nedotažený konec. Vše bylo uzavřeno příliš narychlo, skoro jako by to naznačovalo další pokračování.(18.9.2017)

Dude, nobody's normal... Vskutku. Samov autizmus zaniká pri nenormálnej normálnosti jeho okolia, ktoré je autistické možno viac ako Sam. Vtipné, chytré, chytľavé.(24.1.2018)

Po dlouhé době něco se zajímavým a zábavným dějem.(27.10.2017)