Atypical (TV seriál)

Komedie / Drama

USA, 2017 - 2018, 4 h 25 min (Minutáž: 29-38 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (10)

Juno meets Modern family! Provokativní, odvážná a zatraceně feel good dramedy, kterou si pro sebe krade Brigette Lundy-Paine. ❤️(19.8.2017)

Obvykle fakt nemám ráda tohle osekaně zjednodušené prezentování autistů jako těch chytrých asociálů, co milují pravidla, a ani nemusím tyhle naivně optimistické příběhy, bez větších problémů, s převážně dobrými konci a dobrými lidmi. Atypical má ale tak sympatické postavy, chytlavý příběh a kouzelnou Brigette LundyPaine, že mu všechny "nedostatky" s radostí odpustím :)(19.8.2017)

Skvěle provedený seriál, který má v sobě nevšednost a originalitu a je prostý. To je asi hlavní jeho kouzlo. Seriál se zaobírá normálními denními věcmi a problémy, které ovšem v podání Sama zní skoro úplně jinak a vidíte je jinak a jeho rodina mu v tom skvěle sekunduje. Co víc si přát? Všední humor, který nikomu neublíží, ale není na kolaps ze záchvatu smíchu. Ale já si tuto rodinu velice oblíbil. Rapaport se role otce zhostil skvěle a Leigh v roli matky byla také skvělá, ale v úloze dobré matky je těžké si ji představit po roli, kde všem nadávala do zmrdů a negrů. Ano, pane Tarantino, mluvím na Vás. Z nevinného malého seriálu se pro mě stal jeden z nejlepších kousků tohoto roku. A samozřejmě se těším na druhou sérii, která bude mít určitě co nabídnout. Nádhera!(17.9.2017)

• eromar

Všechno špatně...(15.8.2017)

Tohle mě zasáhlo na příliš mnoha frontách.(20.8.2017)

Moc příjemná, fajn záležitost.(23.10.2017)

Sheldon Jr. se snaží najít trial holku, dozvíte se spoustu random faktů o tučnácích, ale jinak fajn podívaná, if you can read this you suck.(12.1.2018)

Sheldon 2.0 a jeho rodina, nevim proc vsichni autisti musej bejt vyobrazeni takhle. Jinak co se musí nechat je to dobře natočený a dá se to za den zkouknout celý.(12.10.2017)

Moc povedené vykreslení smýšlení člověka s autismem. Zejména první půlka epizod byla plna funny momentů, založených především na embarrassing situacích, které z našeho pohledu vyznívají šíleně, ale člověku s tímto vnímáním přijdou běžné. Mrzí mě jen nedotažený konec. Vše bylo uzavřeno příliš narychlo, skoro jako by to naznačovalo další pokračování.(18.9.2017)

Po dlouhé době něco se zajímavým a zábavným dějem.(27.10.2017)