poster

Hrdá Mary

 • USA

  Proud Mary

 • Velká Británie

  Proud Mary

 • Austrálie

  Proud Mary

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2018, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kenkaku
  *

  Stačí vidět intro (3 minuty) a hned víte o čem to bude. 1) film si hrozně hraje na retro (hudbou, střihem i stylizací), ale není. 2) Mařka si hraje na hroznou drsoňku,ale není (ty odfláknuté pozérské kliky mluvily za vše). 3) Schizofrenie filmu je až bolestná (zabiják se svědomím... až komiksově přehnaná CGI krev). Ach jo...(27.10.2018)

 • PORTER44
  **

  Slabý gangstersko mafiánský snímek, v hlavní roli sice nájemná vražedkyně která plní své úkoly než se jí do cesty dostane malý černošský kluk kterému kdysi zabila tátu a chce se mu odvděčit ,nakonec bude muset zničit celou mafiánskou rodinu pro kterou zabíjela,slabé herecké výkony,akční scény nic moc.(6.1.2019)

 • lykan9
  odpad!

  Proud Mary je doslova koninou největšího kalibru a totálně zbytečným filmem. V současné době je sice moderní napodobovat klasik z minulých desetiletí, ale v jiných případech na člověka dýchá nostalgie. V tomto případě jsem měl však pořád pocit, že koukám na film tisíckrát viděný a ani v sebemenším detailu nijak záživný film. Téma stupidní. Herci nemastní neslaní. Akce hloupá. Fakt nechápu proč bylo tohle natočeno.(26.1.2020)

 • anderson
  ****

  Spočiatku to vyzeralo na politicky korektnú bezpohlavnú zlátaninu v ktorej sa uvedomelá členka dobrej a farebne správnej mafie, s láskou postará o budúceho multikultúrneho obohacovača, z ktorého - iste len nejakým informačným nedopatrením - urobila sirotu. Navyše akcie tu bolo čo by sa za necht vošlo. Ale vývoj tejto story bol prekvapivo sympatický a záverečnej akčnej scéne za zvukov PROUD MARY i za záverečné zúčtovanie s mafiánskym exmilencom udeľujem poctivé štyri balíčky koksu. A ten happyend som im nakoniec aj úprimne želal... Mať to schopnejšieho režiséra, mohla to byť pokojne ďalšia akčná klasika. (8.4.2018)(8.4.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $14miliónovTržby USA $20,877,013Tržby Celosvetovo $21,753,365▐ Dejovo béčkové, klasický syndróm nájomných zabijákov, obratených v milosrdenstvo. Réžisér stavia hlavne na akčnej stránke a tam u neho všetko začína aj končí. / 50%/(8.11.2018)

 • - Natáčeno se ve státě Massachusetts v USA. (griph)