poster

Acts of Violence

Drama

USA, 2018, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ****

  Typický příklad filmu, jemuž herecká veličina v titulcích pomáhá. A to je Bruce Willis ve filmu spíše na okrasu a dohromady ho je na scéně sotva na deset minut. Ztvárnil spravedlivého policejního detektiva. Námět se točí kolem gangu obchodníků s lidmi. Ten mohl být obsazen určitě šílenějšími zjevy, ultra zmrdy, vyšinutějšími týpky, Mike Epps a spol. byl až příliš v normě. A tenhle gang operující po městě udělá chybu, když unese dvěma válečným veteránům jejich sličnou sestřičku, ta se má v brzké době vdávat, bez její vaginy osiří i její snoubenec. Tudíž se hamburgery nadmutý Cole Hauser domluví s bráchou a budoucím švárem, že půjdou napumpovat do těch parchantů množství olova a jejich drahý poklad vyrvou z jejich spárů. Z filmu je rázem dynamická a veskrze přímočará akční záležitost, kdy rachot zbraní prakticky utichá až s naběhnutím závěrečných titulek. Bruce Wilda vydělal na žvýkačky, Hauser má na hambáče, Shawn Ashmore s Ashtonem Holmesem se podělí o čokoládu, s poděkováním "za to, že jsi", Melissa Bolona má na kosmetiku. Prostě film moc nestál, odvedený je celkem akčně zručně, dovedu si ale představit, že námět mohl být natočen temněji a špinavěji. To vše natočeno v příslušně dynamické a nenatahované stopáži. Film může být rád, že se k němu herci mohou bez obav hlásit. 8/10(30.1.2018)

 • Fiffty
  **

  Na začiatku potešila účasť Stipe Miocica aj keď len na pár sekúnd a to bolo asi všetko čo potešilo. Veľmi nudné a nezaujímavé a hlavná trojica si až veľmi jednoducho poradila so svojimi protivníkmi. Najväčšie sklamanie bolo, že Bruce Willis sa vo filme takmer neukázal a on bol dôvod, prečo som si ten film pozrel, no očividne to bola chyba. Neviem ani čo by som vytkol, pretože po dni si už ani nepamätám čo sa tam dialo.(16.2.2018)

 • MickeyStuma
  ****

  ´Akty násilí.´ Příběh o unesené dívce obchodníky s lidmi, kterou začnou hledat bratři a snoubenec. Běžné téma přeci jen zpracováno krapet jinak. Přitažlivým na snímku je jako obvykle Bruce Willis, ale u mnohých může dojít ke zklamání. O hlavní roli v jeho případě totiž v žádném případě nejde. To přenechal jiným a udělal dobře. Přeci neudělá stejnou chybu jako Stevem Seagal, který se naopak od toho ne a ne odpoutat. Příběh je více dramatický jak akční a směle se houpe nad faktem, jde-li o záchranu a nebo spíše o pomstu. Je to tak nerozhodné, že to vypadá na oboje. Snímek vlivem námětu nutí porovnávat se sérií ´96 hodin´, kde byla nastavena laťka hodně vysoko, ale zcela zbytečně. K porovnávání není takřka nic. Snímek si jde svou cestou v jednoduché nenáročné zábavě bez nutnosti tlačení na pilu k akci. Právě tento fakt akčně založené jedince nejvíce zklame. A dobře jim tak. I když dva dělají totéž, nemusí jít vždy o totéž. Takže snímek více dramatický než akční, který i v tomto ražení má rozhodně něco do sebe.(27.1.2018)

 • verbal
  ***

  Sekndhendové filmy bývají vesměs ošuntělé, natočené za příspěvky Armády spásy, osazené topornými rozkuřovačí či rozkuřovačkami nějakého toho beznadějného režiséra amatérského porna a dovolenkových videí, mají sysluprosté narkomanské dialogy a některé z nich dokonce i smrdí. Tento je sice naprosto jednobuněčný a bez jakýchkoliv bičíků, nicméně nějakých větších aktů násilí se na tupě zírajícím divákovi nikterak nedopouští. Tvůrci patrně poslali nějakou kozatou dvacítku s aftami na samotného Wiliše a ten, patrně spokojený s přesvědčovacími metodami a vědom si toho, že jeho gerontoportfolio v posledních letech už stejně míří směr prdel, jim na to kývnul, aniž by sežral celý rozpočet. Tudíž zůstalo ještě pár drobných na čtyři další, poměrně slušné skoroherce, kteří ten bulharský pornokomparz nakonec přehráli. Prostě tři bratři v triku, dva protřelí přirození sympaťáci a jeden odporný slizský prkenný rypák, zřejmě syn majitele sekndhendu, vezmou Wiliše do partičky a vystřílejí agresivní gang velkoobchodnílů s bílým, žlutým, hnědým a černým masem. Ač lacině natočeno a jednoduché jako kopačka do koulí, scény plynule navazují, více se střílí, než mluví, dialogy potvrzují, že scénárista bez fantazie má minimálně učňák z nemongoloidní komunikace a ani moc pičoidně nevatí. Rozhodně jsem s Brůsem viděl daleko rakovinotvornější sračky.(18.1.2018)

 • mzss1
  odpad!

  (2%) Naprosto zbytečné béčko. Co k tomu mám říct ? Dal bych 1*, žádnou velkou nelogickou díru to nemělo, ale bylo to tak nudné, nezáživné, že jsem nakonec udělil odpad. V obyčejné, nízkorozpočtové akci se taky nedá nic pochválit. I ty bitky jsou to tak neohrabaně a pomalu natočené. Willis zde má typickou vedlejší roli jako vždy. Co dodávat ? Je to lepší než prášek na spaní, i když jsem tedy u toho neusnul.(16.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace