Když Romanovi unesou obchodníci s lidmi snoubenku, Roman se svými kamarády z vojny se vydá po jejích stopách, aby ji zachránili, než bude pozdě. Cestou se Roman dá dohromady s Averym, policistou, který vyšetřuje obchod s bílým masem a bojuje se zkorumpovanou byrokracií, která nemá za lubem nic dobrého. (Filmbox)

Trailer 1

Asia_Power

Lidičky, píšou se dějiny, tohle je moje 900. hovnocení, no není to paráda? Jo, já vím, je Vám to u piče, tak teda pár slov k filmu. Jako AŠSS (asijská šikmooká sadistická svině) bych chtěla říct, že pomsta nemá žádný pravidla a dovoleno jest vše, hlavně když se člověk fakt pomstí a může s pocitem zadostiučinění posrat mrtvolu poraženýho protivníka (nebo vrátit prohru ve Člověče nezlob se) . Každopádně trojice bratrů, kde jeden je až přitepleně milej, druhej normální a třetí má traumata z Afghánistánu, Iráku, Íránu, nebo jiné teroristické prdele, se naštěstí pravidlama taky neřídí a když přitepleně milému unesou nevěstu (a to ne v klasickém únosu nevěsty kámošema na svatbě, ale vyfetovanejma čurákama před svatbou) tak se traumatizovanej brácha rozhodne, že nejlepší na zbavení se bubáků z války bude všechny zmrdy postřílet a najít nevěstu dřív, než policie přizná, že je v prdeli. No a jelikož tohohle pořádnýho chlapa, kterej se s ničím a s nikým nesere, hraje Kůl Houser, tak co dodat, směle jsem mu fandila a stejně tak i X-Menovi v roli normálního bráchy. Přiteploň byl vocas, ale co už....Bráchové se tak vydaj na nefalšovanou vendetu a z dálky jim drží pěsti jedinej normální polda, Brouk Vilík. Rozhodně to neni film, ze kterýho bych si rvala rodidlo, ale do sračky to má taky daleko plus jsou tam krásný čubičky nahoře bez, takže s klidným svědomím tohle hovnotím čistým průjmem, co by Vás neměl nasrat, ale ani se z něj neposerete. ()

Wacoslav1

Vyliži vyser se na to. Spasí tě tak maximálně to přání co smrdí nebo další Smrtonosná hard, ale je třeba netvářit se přitom jako figurína z voskového muzea, ale jako herec a někdejší ikona fanoušků, která nemá všechno v choulostivých místech, ale to bych chtěl moc což? Tenhle akt inkontinence si zastrč víš kam...15% ()

verbal

Sekndhendové filmy bývají vesměs ošuntělé, natočené za příspěvky Armády spásy, osazené topornými rozkuřovačí či rozkuřovačkami nějakého toho beznadějného režiséra amatérského porna a dovolenkových videí, mají sysluprosté narkomanské dialogy a některé z nich dokonce i smrdí. Tento je sice naprosto jednobuněčný a bez jakýchkoliv bičíků, nicméně nějakých větších aktů násilí se na tupě zírajícím divákovi nikterak nedopouští. Tvůrci patrně poslali nějakou kozatou dvacítku s aftami na samotného Wiliše a ten, patrně spokojený s přesvědčovacími metodami a vědom si toho, že jeho gerontoportfolio v posledních letech už stejně míří směr prdel, jim na to kývnul, aniž by sežral celý rozpočet. Tudíž zůstalo ještě pár drobných na čtyři další, poměrně slušné skoroherce, kteří ten bulharský pornokomparz nakonec přehráli. Prostě tři bratři v triku, dva protřelí přirození sympaťáci a jeden odporný slizský prkenný rypák, zřejmě syn majitele sekndhendu, vezmou Wiliše do partičky a vystřílejí agresivní gang velkoobchodnílů s bílým, žlutým, hnědým a černým masem. Ač lacině natočeno a jednoduché jako kopačka do koulí, scény plynule navazují, více se střílí, než mluví, dialogy potvrzují, že scénárista bez fantazie má minimálně učňák z nemongoloidní komunikace a ani moc pičoidně nevatí. Rozhodně jsem s Brůsem viděl daleko rakovinotvornější sračky. ()

mzss1 odpad!

(2%) Naprosto zbytečné béčko. Co k tomu mám říct ? Dal bych 1*, žádnou velkou nelogickou díru to nemělo, ale bylo to tak nudné, nezáživné, že jsem nakonec udělil odpad. V obyčejné, nízkorozpočtové akci se taky nedá nic pochválit. I ty bitky jsou to tak neohrabaně a pomalu natočené. Willis zde má typickou vedlejší roli jako vždy. Co dodávat ? Je to lepší než prášek na spaní, i když jsem tedy u toho neusnul. ()

castor

Někde jsem četl, že Bruce Willis má odmakáno, chce být víc s rodinou, tudíž mu laciné produkce vyhovují. Vyžadují od něj minimum úsilí, natáčení probíhá rychle, producenty přesto uspokojí, protože plešatá Willisova hlava na plakátu zachrání mnohé. I tady platí, že se před kamerou objeví jen párkrát, moc se nesnaží a akci přenechává druhým. Třeba triu bratrů. Nejmladší z nich Ashton Holmes má to štěstí, že jeden z nich je Ice Man z X-Menů (Shawn Ashmore) a druhý (Cole Hauser) se s Willisem už několikrát setkal (třeba Hartova válka nebo Slzy slunce). A o obou si máme myslet, že jsou to sakra ostří hoši. Nejsou. Zrovna mu nicméně unesou snoubenku a bráchům, kteří mají doma slušný arzenál, přijde zbytečné čekat na to, co vymyslí policie. Navíc jim jistý detektiv s tváří Bruce nechá tak trochu volnou ruku (!). Kde nastávající švagrovou drží, zjistí velmi snadno, i další situace scénárista sepsal asi někde při nudné noční šichtě, protože kolikrát nedávají smysl. Takže se tu dočkáme i momentů, kdy obchodníkům s drogami a bílým masem právě zdemolovali doupě plné peněz a drog, je však zajímá jen jedna holka. Nebo takových, kdy nechají hlavního padoucha zmizet, aby jim následně rozstřílel barák. Akce je mdlá a hlavně bez nápadu, do kapsy ji strčí kdejaký průměrný film z devadesátých let. ()

• Natáčení snímku trvalo pouze 15 dní, přičemž Bruce Willis měl své scény natočené za jeden jediný den. Film se točil v Clevelandu (Ohio, USA). (gavosh)
  • Sophia Bush zde hraje detektivku Brooke Baker. Roli se stejným jménem, tedy Brooke (Davis) Baker, ztvárnila také v seriálu One Tree Hill (od r. 2003). (gavosh)