RuPaul's Drag Race: All Stars

(pořad)
  • USA RuPaul’s Drag Race All Stars (více)
Trailer 6
Reality-TV / Soutěžní
USA, 2012, 60 min

Účinkují:

RuPaul, Michelle Visage, Ross Mathews, Carson Kressley, Alexis Mateo, Chad Michaels, Jujubee, Latrice Royale, Manila Luzon, Mimi Imfurst (více)

Od favoritek z minulosti až po divoké darebačky. Soutěžící z předchozích řad soutěží o 100 000 USD a vytoužené místo v síni slávy. (Netflix)

Trailer 6

Deleatur

Slíbil jsem si, že nebudu přeskakovat a nakoukám RuPaul’s Drag Race chronologicky, ale chtěl jsem se na českém Netflixu dostupnou 5. sérií zbavit pachuti po kanadské a holandské verzi. Protože je to All Stars, tak tam prakticky nebyl slabej kus. Možná jen momentálně s tvůrčím blokem. Fantastická Snatch Game of Love (tam to Bowyer-Chapmanovi slušelo mnohem více než v kanadské porotě), až na jeden skvělé stand-upy. Byla radost koukat na rozhýbanou Coulée a poslouchat rejpy Jujubee. Spokojenost se způsobem vyřazování (nemůžu mluvit o twistech, když je to moje první All Stars), stejně tak s finálovou trojkou. Zvláště se satisfakcí pro dvě z nich (vč. vítězky). Chválím dramaturgy, že nechali diváky tápat v intrikování stejně jako hraběnky a nechali je si to vyříkat. Zarazil mě ale nepovedený sestřih z jedné RuPaulovy návštěvy "prsovny": měnil náladu tak rychle, že to mohla být jak jeho empatie, tak i hraný zájem. Přitom moment s Jujubee byl pro mě jeden z nejpamětihodnějších: "Neřekl bych, že už jsem se našel, ale už tolik netápu. Dává to smysl?" "To je gospel pro moje uši. Chci, aby to přezpívala Albertina Walkerová." A taky nechápu, proč se Cracker ještě nezbavila těch obřích paruk a boků, když ji ještě víc zmenšujou. 83% (po 1 sérii) ()

spaceboyCZ

Baví ještě víc, než originální pořad, protože mezi sebou soutěží prostě ti nejlepší. RuPaul dokázal vytvořit jedinečný koncept, který funguje jako dokonalé soukolí. ()

dubinak

RuPaul se rozhodl dát druhou šanci těm nejlepším z nejlepších a vzniká z toho oblíbený formát All Stars. Což by bylo ještě skvělejší, kdyby se ty série nenatáčely tak často. Takhle se sejdou tři queens z jedné řady a máme tu vlastně to, co jsme už jednou viděli. Nicméně, progres některých queens jsou tak enormně znatelné, že prostě vůbec nechápete, kde se to v nich bere. Nejlepší série jednoznačně All Stars 2, největší zklamání co se týče vítěze jednoznačně All Stars 3 a série, která ve mně vyvolala extrémně americké pochroumané hodnoty, které už se musí tahat i do reality show, bylo All Stars 4. Je zábavnější sledovat tu cestu, než rozhodování o vítězi, protože o to už tu ani tolik nejde. ()

strom-z

Přidejte někdo pls jednotlivý série :-) SPOILERY u AS6. AS1 - 50% - vynikající cast naprosto zabitej twistem, poprvé jsem na to koukal až tenhle rok a... nedokoukal jsem. AS2 - 100% - nejlepší řada všech dob, nuff said. Spolu se sezónama jako S5, S6 PEAK RPDR. AS3 - 75% - šokující vyřazení a rozhodnutí, rozhodně ne tak geniální sezóna jako AS2, ale kvalitní mid-tear sezóna jo. AS4 - 70% - dlouho povedená řada s míň vzrušujícím finále i díky jedný velmi cutthroat eliminaci. AS5 - 60% - tady už skutečně celkem únava materiálu a fáze "Rupaul's Drag Race Some Stars". Kvalitní momenty, ale vedle AS1 nejslabší All Stars. AS6 - 80% - návrat do formy! Ra'jah a Silky si prožily velmi zaslouženou "redemption arc", Kylie nádherně reprezentovala trans komunitu (a kdo viděl S3, kdy byla ještě "jen" Sonique, to musel prožívat), nepopsatelná Yara přinesla dokonalej portorickej chaos (velká škoda, že nevydržela dýl), hodně skvělejch lipsynců v čele s Laganjou/Trinity a Ginger/Mayhem... Vytouženej návrat Trinity K Bonet nezklamal <333 Škoda toho příšernýho acting challenge.  AS7 wishlist: Adore Delano, Tatianna, Peppermint, Acid Betty, Asia O'Hara, Joslyn Fox, Darienne Lake, Denali, Heidi n Closet, Utica, Kim Chi, Dida Ritz, Kahmora Hall. ()

WeeLass

Po skončení nejnovější čtvrté série All Stars musím své hodnocení bohužel snížit z plného počtu na tři hvězdičky. Jsem skalní fanoušek, ale i přesto mně celkem vadí přesycenost sérií od přechodu k VH1. All Stars jsou moc často, bylo by fajn mezi jednotlivými sériemi udělat delší přestávku, aby měli queens více času na zdokonalení. Zanedlouho se počet All Stars vyrovná počtu regulérních sérii, až nezbude jediná soutěžící, které by nebyla nabídnuta druhá šance. Poslední série byla až na pár výjimek plná soutěžících, o kterých říci, že jsou "All Stars" je přinejmenším nadsázka. Závěrečné korunování dvou soutěžících a remízová výhra byla ta poslední třešnička na dortu. Jsem zklamán. ()

• V každej epizóde, v ktorej je Tatiana, epizódu buď vyhrá, alebo vypadne. (dwdb)
  • Väčšinu kostýmov Trixie Mattel pre ňu vyrobila Katya. (dwdb)
  • V druhej sérii plánovala Detox počas snatch game epizódy imitovať Caitlyn Jenner. Štáb jej to ale zakázal. (dwdb)