RuPaul's Drag Race All Stars (TV pořad)

• Austrálie

RuPaul's Drag Race: All Stars

Reality-TV

USA, 2012, 60 min

Účinkují:

RuPaul, Todrick Hall, Vicki Lawrence, Katya, Shangela, Rachel Dratch, Rachel Hunter, Wendi McLendon-Covey, Cheri Oteri, Rosie Perez, Janice Dickinson, Cassandra Peterson, Busy Philipps, Kelly Osbourne, Graham Norton, Aubrey Plaza, Raven-Symoné, Chelsea Peretti, Nicole Scherzinger, Carson Kressley, Jeffrey Bowyer-Chapman, Vanessa Hudgens, Constance Zimmer, Vanessa Williams, Chaka Khan, Bianca del Rio, Kristin Chenoweth, Tituss Burgess, Shay Mitchell, Marc Jacobs, Adam Lambert, Chris Colfer, Beth Ditto, Michelle Visage, Nicole Byer, Alaska Thunderfuck, Alyssa Edwards, Adore Delano, Brett McLaughlin, Detox, Latrice Royale, Ginger Minj, Chad Michaels, Trixie Mattel, Bebe Zahara Benet, Sahara Davenport, Ross Mathews, Pandora Boxx, Ongina, Gia Gunn, Jasmine Masters, Valentina, Jenifer Lewis, Keiynan Lonsdale, Zoë Kravitz, Yvette Nicole Brown, Cecily Strong, Rita Ora, Susanne Bartsch, Ellen Pompeo, Felicity Huffman, Erica Ash, Raja, Naomi Smalls, Monét X Change, The Lady Bunny, Manila Luzon, Gus Kenworthy, Kennedy Davenport, Elton John, Tatianna, Trinity the Tuck, Delta Work, Raven, Kacey Musgraves, Alexis Mateo, Jujubee, Monique Heart, Asia O'Hara, Jeremy Scott, Derrick Barry, Mariah Balenciaga, Mayhem Miller, Shea Couleé, Ricky Martin, Bebe Rexha, Jane Krakowski, Madison Beer, Sam Richardson, Sarah Hyland, Tessa Thompson, Tommy Dorfman, Blair St. Clair, Miz Cracker

Nejlepší z nejlepších jsou zpátky.(30.11.2019)

Baví ještě víc, než originální pořad, protože mezi sebou soutěží prostě ti nejlepší. RuPaul dokázal vytvořit jedinečný koncept, který funguje jako dokonalé soukolí.(10.9.2018)

Po skončení nejnovější čtvrté série All Stars musím své hodnocení bohužel snížit z plného počtu na tři hvězdičky. Jsem skalní fanoušek, ale i přesto mně celkem vadí přesycenost sérií od přechodu k VH1. All Stars jsou moc často, bylo by fajn mezi jednotlivými sériemi udělat delší přestávku, aby měli queens více času na zdokonalení. Zanedlouho se počet All Stars vyrovná počtu regulérních sérii, až nezbude jediná soutěžící, které by nebyla nabídnuta druhá šance. Poslední série byla až na pár výjimek plná soutěžících, o kterých říci, že jsou "All Stars" je přinejmenším nadsázka. Závěrečné korunování dvou soutěžících a remízová výhra byla ta poslední třešnička na dortu. Jsem zklamán.(18.2.2019)

• - V druhej sérii plánovala Detox počas snatch game epizódy imitovať Caitlyn Jenner. Štáb jej to ale zakázal. (dwdb)

• - Väčšinu kostýmov Trixie Mattel pre ňu vyrobila Katya. (dwdb)

• - V každej epizóde, v ktorej je Tatiana, epizódu buď vyhrá, alebo vypadne. (dwdb)