Sons Of Anarchy to sice nejsou,ale lehká pomrknutí a nějaké ty odkazy se tam najdou.Což mi připomíná,že bych se měl konečně dokoukat na SoA. Motorkářský klub,drogový kartel,nějaký ten odboj,FBI/DEA a všemožné organizace jdoucí po nich nebo za svým ziskem.Máme tu klub Mayans,do kterého je z vězení nasazený EZ,za kterého se zaručí bratr a poldové ho nutí donášet informace.Pracující pro drogového bose,který má za ženu EZiho ex a jde po nich odboj.Do toho se zapojí poldové,kteří mají své plány.A máme o problémy zaděláno.Nakonec se z toho vyklube spolupráce kartelu/odboje/klubu a tahání cajtů za nos.Snad se ve druhé řadě tohle pořádně rozvine i další nahozené události.*S01-80%(26.11.2018)

SOA jsou zpět v jiné podobě. Je to jiné, ale skoro stejně dobré. Příběh napínavý, pár zajímavých postav. První série utekla jako voda a už vyhlížim druhou.(7.2.2019)

Sons of Anarchy bylo mistrovským dílem, ale tady cítím kapku ždímání značky… Pomrkávání s odkazy na předchozí seriál je fajn, ale je ho zbytečně moc a dost často je nucené (viz. návrat Smrťáka ala pomoc na hřbitově). Speciální efekty snížily na kvalitě, oproti SoA celkem znatelně i pro oko amatéra a navíc dost často zbytečně nahrazují kaskadérské scény, že by snížení rozpočtu? Děj celkem ujde, chvílema je překombinovaný, ale ke konci série se nitky hezky propojí, snad jen motivace a vývoj některých postav místy nepatrně pokulhávají. Celkově pro mě zatím první série není úplným zklamáním, věřím v postupné zvětšování kvality a těším se na další díly. Závěrem ještě menší SPOILER, který musím zmínit: Kurt Sutter nám tvrdil, že chce vytvořit nové prostředí, děj, postavy ve světe SoA, ale nechce se k původnímu seriálu vracet, chce prostě, aby si lidi zvykli na Maye a oblíbili si je tak, jako právě SoA. Přesto měl potřebu na konci první série vrátit do hry jednu z ústředních a velmi oblíbených postav původního seriálu a zničit jí možná tím nejhorším způsobem, což nakonec zdůvodnil tím, že chtěl chtěl oba seriály navzájem víc propojit… Tak jak tedy Kurte?(8.3.2019)

No, SOA to teda nejsou...(7.11.2018)

• - Scenárista Elgin James přišel s tím, aby hlavní postavy měly silný latinský přízvuk, a to především z důvodu autentičnosti. (tedvidek94)

• - V epizodě dostane Felipe Reyes (Edward James Olmos) od agenta DEA Kevina Jimeneze (Maurice Compte) kartu, kde je vytištěno: „For all the memories of the past and future“ („Za všechny vzpomínky na minulost a budoucnost“). Pod tím je ručně dopsán telefonní kontakt na agenta „310-369-4951“. Na telefonní číslo se lze dovolat v reálu, po chvíli vyzvánění se vám ozve záznamník a v něm již známý hlas Gemmy Teller (Katey Sagal) ze seriálu Zákon gangu (od r. 2008). Gemma říká: „Hi, you've reached the Teller-Morrow Garage. Nobody's here to take your call – because we're all fucking dead.“ („Ahoj, dovolali jste se do Teller-Morrow servisu, vaše volání zde nikdo nepřijme, protože jsme všichni kurva mrtví!“). (Spellconner)