• Master19

Prapodivný mix (nebo vykrádačka) Sneženek a machrů, Snowboarďáků, Padesátky či Románu pro ženy. Ne, není to tím, že film o horách nejde udělat jinak. Když už se divák ujistí, že nejde o žádný výše zmíněný film, nastane nejistota, jestli to není nějaký speciální díl Tvoje tvář má známý Stardance. Bylo mi trapně za Oldu Navrátila, Igora Bareše, Marka Vašuta protože to co "museli" hrát nemělo opustit mysl scénáristovu. Jeden jediný povedený vtip ("A na zadku máte celulitidu") neznamená komedii, a jediný poznatek z filmu pro mě byl utvrzení v tom, jak jsou Krkonoše ošklivé hory.(20.5.2018)

• Tosim

-ČTEŠ TŘEBA TEĎ NĚCO? -SVĚT MOTORŮ. Patřilo k dobrým mravům českého filmu, že když už má někde Alice Bendová scénu, kde souloží, prádlo jí chybí. A Ciesar klesá k filmařskému podprůměru rychleji, než kdyby to vzal po muldách šusem. A teď k tomu, co se nemění - pořádný vtip na jednu půlhodinku, Jakub Kohák čím dál nesnesitelnější, opakování fórů i pro ty nejpomalejší, zvláštní dada scény s citacemi Jurského parku, Vašutova parafráze Románu pro ženy a nejtrapnější byl Václav Klaus. Prostě takhle nějak si Češi představují komedii. 30%.(2.1.2018)

Hodně podhodnocená komedie. Já se překvapivě bavil a párkrát i slušně nahlas zasmál. Příběh zde vlastně není, tři sestry jedou na Špindl zažít dobrodružství, kde krom lyžování dojde na alkohol i sex, což mě neomrzí nikdy. Kateřina Klausová je ke všemu k pomilování a potěší i účast známějších českých osobností. Nevím jestli je to tím, že žiji v Irsku a česká řeč i film mi chybí, ale já si to užil. 70%(24.4.2018)

• xxmartinxx

Obvykle s dává odpad jako gesto, protože jste na film naštvaní. Tady při mixu zvuku takovém, že lidem není vždy rozumět, a neexistujícím konceptu obrazové postprodukce je ale třeba skončit u toho, že to dost možná ani není označitelné jako hotový distribuční film.Vzhledem k tomu, že to je jakými pokus o druhou Padesátku natočený imitátorem Jiřího Vejdělka, se asi není moc čemu divit. Příště prosím filmaře, aby si svou rychlokvašku za deset korun před tím, než ji pustí do kina, aspoň jednou sami pustili.(21.12.2017)

• Gilmour93

I v pekle může být sníh.. Kohákův revival band Muňky, epizodní Pažout Vašut, starý Bajza masturbující na společném WC, nadržená kurvička Bendová a Dermacol Gránský, z kterého taje i Ötzi. To je jen krátký přehled účastníků horského zájezdu, který se sice odehrává u nejvyššího bodu ČR, ale z filmového hlediska se jedná o dno povrchového dolu Bílina. Dědičce Polívkova nosu sice sedí podobné sebeironické role a neokoukaná Anita Krausová působila jako jedna z mála přirozeně, nicméně tím chudý výčet pozitiv končí. Pro moderní českou komedii je smutnou zprávou, že kdyby Kotka s Mádlem na prknech, co znamenají sex, Kolečkovo Fifty Shades of Bizarre i tuhle Cieslarovu parádu zasypala lavina, nikdo by je nehledal..(10.12.2018)

• troufalka

Lebensbron mě dostal, Špindl spíš otrávil. Je to přesný příklad toho, jak se komedie dělat nemají. Seberu pár klišé, hodím to dohromady, přidám trochu Krkonošského sněhu - zaštěrchám ... Jenže to nefunguje. Příběh sám komický není, dokonce není ani překvapivý, spíš lehce předvídatelný. Nebyla tam žádná komická figura ani komická zápletka. Na holky se dobře koukalo, ale to bohužel na komedii a dobrý film nestačí.(12.12.2018)

• Hrabka

Další seškrab bordelu ze dna české komediální filmové scény posledních let. Totální blbost bez děje s tupým humorem. Fakt by mě zajímalo, co za génia dokáže vymyslet takovou hovadinu... 20%(28.7.2018)

• LiVentura

Nic nového to nikomu nedalo, Polívková excelentní.. vůbec trio sester originální.! Cieslar nás už nemůže překvapit.!!(19.9.2018)

• mchnk

Naprosto zbytečná, sexistická a prázdná splácanina plná reklam, plus obraz odporně povrchního, konzumního života, ve kterém zúčastnění směšně hledají city a snad dokonce i lásku. Špindl jako nestoudný hampejz, osobně nechápu, jak s tímto vůbec může někdo předstoupit před diváky, maximální tvůrčí ostuda a humor, jenž by se vešel do desetiminutového filmečku, který by možná dopadl i procentuálně lépe.(9.12.2018)

Účastnice zájezdu v neatraktivním prostředí Špindlu. Styčným bodem je o dekádu zestárlá Anna Polívková, která vyměnila moře za ubytovnu, která pamatuje Sněženky a machry. A vzhledem k tělesným kvalitám účastnic je škoda, že jsme u toho moře a bikin nezůstali. Prostředí mně tedy absolutně neimponovalo. Převážně milostné eskapády tří sester, mající mírně feministický nádech, zdůrazněný vnitřními monology nejstarší z nich, byly dost plytce napsané. A zamrzí, že jim scházela vtipnost, tu nahradila dost častá trapnost. Scénář byl poměrně zoufalý. Vtip občas přišel z mužské strany, u hudebníků Gránského, Koháka a Plouhara i tak zdaleka nebyl vyčerpán jejich komediální potenciál. Ale i tak jim to šlapalo. Ovšem úplná zoufalost byl párek důchodců (Navrátil a Sedláčková), který byl nemístně otravný, naštěstí jimi provozovaný sex se omezil jen na milostné hekání, tvůrci diváka ušetřili kopulačních pohybů ročníků 60+. Na explicitní erotice se divák nesveze. O intimní chvíle zavadí Bendová i Polívková, vše je ale dost cudné. Ústřední trojice sester je málo výrazná, Anita Krausová a Kateřina Klausová (nemůže za to příjmení) jsou alespoň neokoukané. Epizodní ráz (s absencí děje/dějovosti) nemá z čeho těžit. Otázka co na tom mělo být vtipného, se dere zpod sněhu. Hnusné prostředí si i tak může potřást ruce s Padesátkou i Účastníky zájezdu. Režie špatného režiséra Milana Cieslara zůstala na všedním průměru. 5/10(25.4.2018)

• Big Bear

Slabé. Ale přiznávám, že jsem se asi u 4 hlášek usmál. Celé to tak nějak působilo jako zájezd vyhasínajících hvězd, nebo jiskérek, které si myslí, že hvězdami jsou protože v přelíčení zpívali ,,známým hlasem''... Jediné na koho se tam dobře koukalo byla fešná Kateřina Klausová, a sem tam rozesmál Olda Navrátil. Přesto jsem měl tak nějak pocit, že sledují další díl snowborďáků ovšem bez Mádla a Kotka nebo Účastníky zájezdu ovšem tentokráte do hor s o dost hrůznější sestavou... Točit na horách proč ne, ale proboha!!! Točit někoho jak padá na lyžích a dělá u toho uááááá, pak narazí do smrku a v pusem má ,,ulomenou'' smrkovou větvičku.... Tomu se lidi smáli v budovatelských padesátých u Anděla na horách... Chtělo by to něco jiného než zaměnit Marvana za Polívkovou - to bohužel není správný recept na to pravé komediální... S českou komedií je to jako s lecjakým ohroženým zvířetem. Sem tam se někde něco zajímavého vyjímečně mihne, člověk má ale dojem, že tento druh žánru - u nás dříve tak skvělého - nenávratně vymírá... Dávám si za dva čípky proti bolesti . * *(25.7.2018)

Na naše poměry celkem ucházející.(27.4.2018)

• dopitak

"Tak to byl Špindl. Nakonec nebyl tak špatnej." Nová taktika českých tvůrců je asi vkládat svým postavám hodnocení přímo do úst. No nepomohlo to. Dneska se točí filmy stylem: 1) Tak které místo ještě ve filmu nebylo? 2) Kdo z herců kývne na všechno? 3) Co by tam asi tak mohli dělat? 4) Seznam věcí, které vždycky zaberou (nevěra, nadrženost, záměna místa nebo osoby)....pořád je to Milane málo.... tak tam dáme Koháka, aspoň jednoho Langmajera, Bendovou, Vašuta, no a Nohu, toho co neuměl mluvit v Přeboru. ________ Výsledkem je trapný slet ještě trapnějších fórů, za které by se možná (říkám možná) styděl i trošku Zdeněk v Kameňáku. Dámy prominou, ale tvůrcům se tady podařilo mimořádně zohyzdit dvojici Polívková, Krausová. Naopak Kateřina Klausová působí mezi nimi jako zjev, sice to s hraním nemá moc společného, ale aspoň se na to dobře dívá. Milan Cieslar má u mě střídavě dost bodů, tady ale není za co. Jo a už nechte toho Oldu Navrátila na pokoji, na tohle se fakt nedá dívat.(28.4.2018)

Upřímně? Čekala jsem to daleko horší. Na odreagování k vínu úplně ideál :). O kvalitě filmu se radši vyjadřovat nebudu ... A příště bych si to už asi nepustila. Bohužel český film v dnešní době spadl hodně hluboko, takže vážně nemůžete čekat zázraky ... 50%.(21.5.2018)

• korbitch22

Další otravná, levná a hloupá Česká sračka úplně o ničem. Nechápu, že Cieslar dokázal natočit výtečnou Colette a zbytek jeho filmu tvoří debilní komedie, bez náznaku vtipu, děje nebo celkově nějakého příběhu. Naštěstí není Špindl nijak zvlášť otravný, nebo trapný, sem tam se najde trochu slušný vtip není to tak debilní jako třeba Špunti na vodě, nebo Život je život. Ale pamatujete kdy České komedie a kór ty z hor měly dobré pointy, příběhy a výpravu? Dneska se to už prostě neumí, nechápu jak jim tyhle nijaké scénáře dokáže dokola a dokola někdo financovat a ještě distribuovat do kin. Velký plus je nádherná, ale nádherná Kateřina Klausová, jinak dost bída.40%.(26.8.2018)

• GeusX

Pokus o zimní komedii ve stylu Snowboarďádů s ženskými hrdinkami. Snaha tu byla, ale zas tak úplně se to nepodařilo. Působilo to spíš jako vykrádačka, od Snowboarďáků po Román pro ženy. Trio hlavních představitelek je fajn, ale film trpí nedostatkem humoru, úsměvných scén je tu opravdu poskromnu a zavání spíš trapným tichem než smíchem. Docela škoda. 55% (viděl jsem: 1x)(24.10.2018)

• ARI50

Nevím jak uvažuji herci a banda co tohle vytvořila, ale tohle zabolelo skažený film kde se člověk podíva no prostě naši žadna sláva.(14.12.2018)

Nenáročná a pohodová zimní oddechovka, nečekal jsem nic víc než jednoduchou zábavu na cestu vlakem, a proto nejsem vůbec zklamaný. Kdybych měl hnidopišskou náladu, dokázal bych najít desítky věcí, které se mi nemusely líbit, nicméně pro mě Špindl splnil svůj účel.(22.7.2018)

• ConanVJ

Další ze zástupců trapných nevtipných českých komedií. Film je nudný od začátku až do konce. Už nikdy víc. 0% :((6.7.2018)

• luka4615

Nezajímavá odpudivá jednohubka, u níž stojí za zmínku jen pár povedených gagů, které jsou většinou v režii drze upřímné holčičky. Avšak co se příběhu, scénáře či hereckých výkonů týče, film Špindl zcela zničené renomé českých filmů vážně nenapravuje. Spíše naopak. PS: Jakuba Koháka už by někdo mohl zavraždit. (Viděno v kině Svět - Znojmo)(1.1.2018)

• hygienik

Chcel som dať odpad, ale tuším, že toto nie je najhorší český film za posledné 2 roky, tak si nechávam rezervu.(15.12.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10