• dopitak

"Tak to byl Špindl. Nakonec nebyl tak špatnej." Nová taktika českých tvůrců je asi vkládat svým postavám hodnocení přímo do úst. No nepomohlo to. Dneska se točí filmy stylem: 1) Tak které místo ještě ve filmu nebylo? 2) Kdo z herců kývne na všechno? 3) Co by tam asi tak mohli dělat? 4) Seznam věcí, které vždycky zaberou (nevěra, nadrženost, záměna místa nebo osoby)....pořád je to Milane málo.... tak tam dáme Koháka, aspoň jednoho Langmajera, Bendovou, Vašuta, no a Nohu, toho co neuměl mluvit v Přeboru. ________ Výsledkem je trapný slet ještě trapnějších fórů, za které by se možná (říkám možná) styděl i trošku Zdeněk v Kameňáku. Dámy prominou, ale tvůrcům se tady podařilo mimořádně zohyzdit dvojici Polívková, Krausová. Naopak Kateřina Klausová působí mezi nimi jako zjev, sice to s hraním nemá moc společného, ale aspoň se na to dobře dívá. Milan Cieslar má u mě střídavě dost bodů, tady ale není za co. Jo a už nechte toho Oldu Navrátila na pokoji, na tohle se fakt nedá dívat.(28.4.2018)

• Mydlivoj

Až na pár poměrně povedených hlášek velikánská nuda. Polívková absolutně nepřesvědčivá. Sem tam nepovedený dabing. Hlavně u scény s panem prezidentem...(9.7.2018)

• Gamekeeper77

Další zbytečná hovadina na trhu český kinematografie, která se snaží vytěžit ze svých úspěšných předchůdců a svým motivem si přitáhnout diváka. U zábavných scén jsem se moc nepobavil, v romantických není ani špetka romance, hudba tu pro změnu chybí úplně. Vašut je asi dost v prdeli, když bere takovýhle štěky, Polívková se začíná taky tatit čím dál víc tím, že vleze do každý hovadiny a Kohák s Pavláskem můžou bejt naopak rádi, že se s jejich "hereckýma" schopnostma vůbec někde můžou trapně blejsknout. Největší zásluhu na výsledku má ale samozřejmě Cieslar, kterej by si měl uvědomit, že člověk by měl dělat nejenom to, co ho baví, ale hlavně to, co umí, obzvlášť když pak výsledky jeho diletantismu vidí stovky tisíc lidí. Dvě hvězdy dávám za hezký pokoukání na Káču Klausovou, za asi tři úsměvný momenty, za to, že si film udržel i přez všechny ty negativa mojí pozornost a za to, že i když se mi nelibil, nemůžu říct, ze by mě vyloženě sral. 30%.(29.7.2018)

• marhoul

Nevěřím, že až tak...(22.8.2018)

• honza1205

Nevim proc ty reklamy furt prasej nejakym blbym filmem.(21.12.2017)

• tomashinka

Další naprosto zbytečný, nezajímavý film, který, podobně jako mnoho jeho současníků zapadne po prvotním nadšení do zapomnění a prázdnoty. Většina blbých filmů je zajímavá alespoň něčím - jsou trochu vtipné, objeví se hezká příroda, nebo hezké erotické scény, třeba hezká hudba... Prostě něco, kvůli čemu by divák někdy v budoucnosti mohl zvednout ovladač a přepnout telku. Špindl není zajímavý vůbec ničím. Odpad to není, ale slaboučká, plytká a v koutě tiše doutnající jedna hvězdička ze soucitu a kvůli Andulce od Polívků. A také bohužel proto, že česká kinematografie skutečně dokáže v některých případech klesnout ještě níž.(22.12.2017)

Mam rad hory a snih takze uz za to jedna hvezda jista.Pokud jde o film je to klasicka oddechovka a me to stejne jako plny sal bavilo.Neni to nic objevneho ale to taky nelze cekat.Holky to hraji dobre a i male role jako treba Marek Vašut byli fajn. A konecne jsem videl jak vypada obleceni znacky Bogner coz jsem zatim na vlastni oci nevidel.(26.12.2017)

Taková ta klasická česká oddychovka, vtipné scény, ale zápletka se jaksi vytratila. Rozhodně nemohu dát více jak 3*(1.1.2018)

Jo, na vánoce a nebo silvestra tohle shlédnout jako oddechovku bez hlubšího přemýšlení docela dobré a místy celkem vtipné. Polívková herecky velmi vkusná a sympatická, i "manželské duo" Sedláčková+Navrátil se zde malinko vyřádilo:-)), ale jinak Cieslar jako režisér tak úplně nenadchnul - určitě bych se nedívala po druhé, malinko fádní jako vždy, což je ostatně přesně jeho styl, ale úplně na hov... tento film zase není:-)))(2.1.2018)

• Ozzy2

Je sranda, jak nový nicky zakládají fan club:)Takže Cieslar, Sauer a Markvart:)(2.1.2018)

• hlava81

Oddychovka za 50%. Nenadchne, ani neurazi. Bohuzel znovu se na to uz asi podivat chtit nebudete. Jeden z tech mnoha filmu, ktery brzy upadne v zapomneni(7.1.2018)

• mira007

Jsem nenáročný divák, kterému k hezkému filmovému zážitku stačí i třeba hloupá oddechovka týkající se mezilidských vztahů. Námět, že tři sestry vyrazí do hezkých českých hor a tam řeší chlapi by se dal, kdyby to mělo zajímavou dějovou linku, nápad ( nemá to nic poutavého, nápaditého ), kdyby to bylo aspoň vtipné ( asi tři slovní obraty k zasmání ), kdyby to mělo obsazení mých oblíbených herců ( maličko Révai, Gránský, Bendová..) nebo když už nic, kdyby režisér svlíknul aspoň ty herečky, které o tom sexu a vztazích plkají 80% času ( jediné obnažené dámy jsou z plakátů pornočasopisů, které jsou v záběrech vylepeny všude možně až to působí dost oplzle ), ale bohužel. Jestliže jsem kroutil hlavou nad Seznamkou s Langmajerem, který táhl ten blábol na svoji osobnost, tak tady není nic. Způsob vyprávění je naprosto unylý a mne vůbec nevtáhl do filmu ani ze zvědavosti. Dvě hvězdy dám za hory a hezkou titulkovou píseň.(26.4.2018)

• Trixinka

Dějově o ničem, herecky bída a Kohák ke všemu, prostředí neatraktivní (Špindl neznám, nebyla jsem, ale věřím, že daly najít hezčí místa), komických situací na čistou komedii hooodně málo.(27.4.2018)

• Nugat

Na tom je dobrá jen Polívková. a jenom občas.(27.4.2018)

Nenadchne, ale ani neurazí. Je pravda, že většina nových českých filmů je postavena na přehnaném sexismu...no zkratka se to cpe do všeho a všude a pořád...a pak to vypadá, že o ničem jiném to není. Nicméně mám moc rád Oldřicha Navrátila a Aničku Polívkovou a i díky nim se dalo na film koukat :)(3.5.2018)

• Maraboy

Úlisný,trapný,prvoplánový,zbytečný...(5.5.2018)

• Tomiczekk

No, vynucená celkem sranda...a ta malá holčička co ty tři herečky neustále jmenovala jako "vylízaný" tak to říct mě tak dostane tak po tlamě a tatík hned posléze!(7.5.2018)

• Ace.A.T.L.

Takovej oddecháč. Nebyl to marný, ale vůbec nic novýho to nepřineslo, tak to holt nemůže ode mě dostat víc. Nenudil jsem se. 2* a DOPORUČUJU(13.5.2018)

Příjemná oddechovka na jedno odpoledne.Pouze místy opravdu je špatně rozumět slovům,Mírné zaváhání v mixzvuku.(14.5.2018)

• BretaKiller

Tohle je něco přesně pro single 30+ ženský, který milují Vašuta a jemu podobné. Sledoval jsem to z povinností a nebýt velice hezké Kateřiny Klausové bych dal odpad.(23.5.2018)

• MrEdDy

A to jen, že mám některý herce rád. Jinak se mi chce zvracet..(26.5.2018)