• dopitak

"Tak to byl Špindl. Nakonec nebyl tak špatnej." Nová taktika českých tvůrců je asi vkládat svým postavám hodnocení přímo do úst. No nepomohlo to. Dneska se točí filmy stylem: 1) Tak které místo ještě ve filmu nebylo? 2) Kdo z herců kývne na všechno? 3) Co by tam asi tak mohli dělat? 4) Seznam věcí, které vždycky zaberou (nevěra, nadrženost, záměna místa nebo osoby)....pořád je to Milane málo.... tak tam dáme Koháka, aspoň jednoho Langmajera, Bendovou, Vašuta, no a Nohu, toho co neuměl mluvit v Přeboru. ________ Výsledkem je trapný slet ještě trapnějších fórů, za které by se možná (říkám možná) styděl i trošku Zdeněk v Kameňáku. Dámy prominou, ale tvůrcům se tady podařilo mimořádně zohyzdit dvojici Polívková, Krausová. Naopak Kateřina Klausová působí mezi nimi jako zjev, sice to s hraním nemá moc společného, ale aspoň se na to dobře dívá. Milan Cieslar má u mě střídavě dost bodů, tady ale není za co. Jo a už nechte toho Oldu Navrátila na pokoji, na tohle se fakt nedá dívat.(28.4.2018)

Pustil jsem to v tv jako kulisu, ale zadíval jsem se a slušně se pobavil. Žádný trapný humor jsem nechytil a Vašut se tam šklebil jen chvilku, takže za mě lehce nad průměrem 55%(10.12.2018)

• ČR

30%(2.5.2018)

• george82

Sračka na druhou. Bez děje, hudby, zápletky a hlavně bez důvodu tohle točit. Naprosto o ničem. Snad jen pokud to byla reklama na nudu, tak potom dávám tu jednu hvězdu. Jinak je to odpad.(20.5.2018)

• Kokska

Opět další český film, který působí jako ten nejlevnější výprodej. Vše drží pohromadě silou vůle, samozřejmě natočené tak, aby to bylo rychle hotové a stálo co nejmíň peněz. Postavy se chovají jako naprostí idioti (všechny, bez výjimky), dialogy jsou strašně odbyté a úroveň hraní vzácně nekonzistentní, jako by se záběry jely na první dobrou. Kapitolou samu pro sebe je úroveň humoru. Ten se tvoří převážně padáním a různými kolizemi (padá se tu opravdu často, ve všemožných situacích), v kombinaci se sexistickými poznámkami a gagy (styl stařecká uslintanost z třetí cenové). V paměti mi utkvěli dvě scény, které neskutečně dobře vystihují celý film. První je příšerná kapela, která na svých vystoupeních hraje coververze od Lucie a Pražského výběru, což má působit jako ten správný "odvaz". Druhá, snad ještě lepší, je divoká sexuální scéna, která se ale odehrává celá pod peřinou (není nic vidět), z pod níž, po úspěšném koitu, vyleze Jan Révai ve slipech.(21.5.2018)

• lord-artoo

Ptal jsem se svých žaček, jaký je jejich oblíbený film... Znáte ten pocit, kdy celý film čekáte, že se něco stane - něco, co ten film spraví, poskládá ty střípky marnosti dohromady a vytvoří rozetu dokonalosti, protože vy máte tušení, že to přece nemůže být tak hrozně prázdné? Ciwe to byla jízda!(21.5.2018)

• Dinsberg

Přehlídka účinkujících z Tvojí tváře ve filmu, který absolutně nemá žádný příběh. Pubertální komedie pro stižené krizí třetího věku by nakonec měla pohladit po duši. Tady jsem jen škrábal na hlavě.(2.6.2018)

Není to úplně špatné, na to, že se jedná o český film :) Na večerní odreagování, když se ti nechce příliš přemýšlet, je to v pořádku. A Polívková hraje dobře. Ale kdo je Kateřina Klausová? Velmi roztomilé stvoření, na které se příjemně kouká. A na opačné pozici pak stojí Oldřich Navrátil, ten je opravdu nepříjemný až odporný, na pár facek zralý.(7.6.2018)

Jelikož jsem cílová skupina této komedie - třicátnice, dávám tři body. Sem tam se usmějete, sem tam je vám trochu trapno, ale celkově je to oddech komedie (i když jsou tam scény tak trochu naroubované). Prostě se musí brát s rezervou. Ale jiskření mezi mladým hudebníkem a modelkou je uvěřitelné, což je na české poměry div.(15.7.2018)

Nízké hodnocení(28.9.2018)

• soviczka

Proč? Proč jsem si raději po sté nepustila Harryho Pottera? Toto vážně někdo považuje za film? Příběh žádný, postavy... No ehm... Miss sympatie by holky nevyhrály. Vlastně žádnou Miss by nevyhrály... Až na tu nejmladší. Vy všichni, co jste tomu dali 2 hvězdy a více, máte mě na svědomí.(9.12.2018)

• MyrnaAlec

PROČ natočil režisér dobrých filmů /Krev zmizelého/ tento pokus o komedii ? To bych se ho ráda zeptala. Vypadá to jako pokus o snowborďáky pro dospělé, ale je to spíš cosi připomínajícího scénáře Haliny Pawlowské o zoufalých ženách, kterým ke štěstí stačí jakýkoli trouba s koulema.(9.12.2018)

• Marfab

Úroveň českého filmu jde přímým spádem do kanálu. Pokus o vtip je pouze pokus a to ještě hodně špatný. Navíc to zavání o kopii něčeho co už tady bylo. Nedoporučuji(9.12.2018)

• nula87

Komedie? Aha... 20%(10.12.2018)

• chrispe

Chvílemi mi to připomínalo další pokračování nekonečných Kameňáků, potom Snowborďáky pro dospělé. Já neoceňuji ani jedno z vyjmenovaných, takže jak to u mě asi mohlo dopadnout... jen mi přijde škoda, že se k tomu Polívková upsala.(10.12.2018)

• unrocker

Tohle to fakt... to nejde... to neeeeeee!! Kdo tohle mohl nazvat komedií, tam se nedá ani ničemu smát, je to trapné a divné.... ne ne ne...!!!!(10.12.2018)

• Pitryx

Komedie u které se zasměji jednou za skoro sto minut minut není komedie. Dost i nuda. Chvílemi.(14.12.2018)

• Tominni

Tak to si takhle jednou vyrazí tři sestry na pár dní do Špindlu, aby si tam trochu užily a ono je to pak samozřejmě trošku jinak, než předpokládaly. Zrovna trojka hlavních hrdinek je dobrá, ale.......o příběhu se nedá moc hovořit, ale hlavně - chybí tomu vtip a to je u komedie celkem zásadní problém. Proto to je na maximálně 2*.(17.12.2018)

Polívková má momentálne dobré postavy a kdekoľvek sa objaví, tak dáva film do určitej tragikomickej polohy, čo nie je na škodu.(23.12.2018)

• hamir0

Natočit takhle špatný film chce opravdový talent. Milan Cieslar se minul povoláním. Třeba v CIA by se skvěle uživil jako profesionální mučitel válečných zajatců.(30.12.2017)

do kina som isiel s obavami ked som videl hodnotenie na csfd. naopak film ma milo prekvapil. pri jednoduchom deji a humornych dialogoch som sa dobre zabavil. priroda pekna, herci ok, audio by chcelo trochu vylepsit.(1.1.2018)