• dopitak

"Tak to byl Špindl. Nakonec nebyl tak špatnej." Nová taktika českých tvůrců je asi vkládat svým postavám hodnocení přímo do úst. No nepomohlo to. Dneska se točí filmy stylem: 1) Tak které místo ještě ve filmu nebylo? 2) Kdo z herců kývne na všechno? 3) Co by tam asi tak mohli dělat? 4) Seznam věcí, které vždycky zaberou (nevěra, nadrženost, záměna místa nebo osoby)....pořád je to Milane málo.... tak tam dáme Koháka, aspoň jednoho Langmajera, Bendovou, Vašuta, no a Nohu, toho co neuměl mluvit v Přeboru. ________ Výsledkem je trapný slet ještě trapnějších fórů, za které by se možná (říkám možná) styděl i trošku Zdeněk v Kameňáku. Dámy prominou, ale tvůrcům se tady podařilo mimořádně zohyzdit dvojici Polívková, Krausová. Naopak Kateřina Klausová působí mezi nimi jako zjev, sice to s hraním nemá moc společného, ale aspoň se na to dobře dívá. Milan Cieslar má u mě střídavě dost bodů, tady ale není za co. Jo a už nechte toho Oldu Navrátila na pokoji, na tohle se fakt nedá dívat.(28.4.2018)

No nevím asi jsou zde pouze intelektuálové. Film pravda není žádná superkomedie ale na ty hovna co se dnes točí je super.Fórů je tam dost u mě dobý.(30.4.2018)

• BooThCZ

Ty voe, to je sračka. To ja taková sračka. Film o nesympatické trojci hlavních asi hrdinek a ostatních ocmrndů trousících hlouposti na trapárny v prostředí k dokonalosti dok****ného Špindlu.(1.5.2018)

• slatkakuca

Jednu za Annu Polívkovou.(2.5.2018)

• Boyled

Ještě, že jsem byla přemluvena a na film jsem nakonec do kina nešla, byly by to zbytečně vyhozené peníze. Krátkých 98 min byly velmi dlouhé. Žádný humor, příběh taky o ničem, prostě nuda. Po 30 minutách jsem očekávala TO něco, ale nepřišlo NIC a tak člověk jen vyčkává na titulky jak na boží smilování. Nechápu, jak může někoho napadnout točit takové filmy... i Teletubbies má lepší děj.(8.5.2018)

• peakus

Jedna hvězda za samomluvu A. Polívkové. Čekal jsem to skoro i horší.(8.5.2018)

• Kloakoid

* za sorry jako 😀(12.5.2018)

• Filooos

Řekněme si na rovinu. Anka Polívková v hlavní roli je fakt výsměch filmografie. Asi tak jako celý film.(19.5.2018)

• w0rm_cz

Špindl je ksindl. Jednu hvězdu dávám za Kateřinu Klausovou.(22.5.2018)

• Ravel

Naprosto jasná ukázka, proč český film potřebuje dotace.(1.6.2018)

• anniska015

Na to se upřímně vůbec nedá koukat. Je to strašně nudný, nezáživný film. Režisér se snažil asi o moderní verzi filmu "Snowboarďáci" a to se mu opravdu nepovedlo. Za mě velký palec dolů.(10.6.2018)

Bláznivá komedie, která má svižný děj(23.6.2018)

• Nightslider

Hrůza.(1.7.2018)

hodně podhodnocená komedie ZDE :-) Já jsem se celkem na bavila, nejlepší byla opilá Polívková. Sice to nemá děj, ale kdo má náladu na trochu český romantiky, ať to zkoukne :-)(3.7.2018)

• mikomus

Tak to snad opravdu už neeeee. Jestli to má být komedie, tak tomu fakt už nerozumím. Snažil jsem se na to najít neco pozitivního, ale vše špatně. Ani atmosfera hor nefunguje. To už opravdu neumíme točit žádné vtipné komedie??(5.7.2018)

• VerJer

No to me poser.(19.9.2018)

1 3 5 6 7 8 následující >>