• dopitak

"Tak to byl Špindl. Nakonec nebyl tak špatnej." Nová taktika českých tvůrců je asi vkládat svým postavám hodnocení přímo do úst. No nepomohlo to. Dneska se točí filmy stylem: 1) Tak které místo ještě ve filmu nebylo? 2) Kdo z herců kývne na všechno? 3) Co by tam asi tak mohli dělat? 4) Seznam věcí, které vždycky zaberou (nevěra, nadrženost, záměna místa nebo osoby)....pořád je to Milane málo.... tak tam dáme Koháka, aspoň jednoho Langmajera, Bendovou, Vašuta, no a Nohu, toho co neuměl mluvit v Přeboru. ________ Výsledkem je trapný slet ještě trapnějších fórů, za které by se možná (říkám možná) styděl i trošku Zdeněk v Kameňáku. Dámy prominou, ale tvůrcům se tady podařilo mimořádně zohyzdit dvojici Polívková, Krausová. Naopak Kateřina Klausová působí mezi nimi jako zjev, sice to s hraním nemá moc společného, ale aspoň se na to dobře dívá. Milan Cieslar má u mě střídavě dost bodů, tady ale není za co. Jo a už nechte toho Oldu Navrátila na pokoji, na tohle se fakt nedá dívat.(28.4.2018)

• Nightslider

Hrůza.(1.7.2018)

hodně podhodnocená komedie ZDE :-) Já jsem se celkem na bavila, nejlepší byla opilá Polívková. Sice to nemá děj, ale kdo má náladu na trochu český romantiky, ať to zkoukne :-)(3.7.2018)

• mikomus

Tak to snad opravdu už neeeee. Jestli to má být komedie, tak tomu fakt už nerozumím. Snažil jsem se na to najít neco pozitivního, ale vše špatně. Ani atmosfera hor nefunguje. To už opravdu neumíme točit žádné vtipné komedie??(5.7.2018)

• vojtik.holek

Klasická česká komedie 21. Století. Trapný, suchý humor, který musela snad vymýšlet parta Jimů a kombinace těch nejotravnějších herců. Není co víc dodat.(18.7.2018)

1 3 5 6 7 8 následující >>