Externí recenze k filmu (5)

 • AVmania.cz (Marek Čech) *

  "Originální příběh zde nehledejte, vedlejší postavy figurkaří a gagům chybí cit pro jejich načasování i gradaci. Sexuální scénky jsou spíš náznakové nebo mají upachtěnou podobu typu masturbace Oldřicha Navrátila ve společné koupelně." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) **

  "V závěru však představuje Špindl jakousi směsici, ze které si divák nic moc nevezme. Prkenné výkony herců, otřepané a občas i trapné vtipy, rádoby romantická zápletka a reklama na Špindlerův Mlýn, to vše činí ze snímku zvláštní a bohužel ne moc povedenou podívanou. Česká kinematografie se topí a…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Špindl neobsahuje takové WTF momenty jako předchozí dva filmy Něco je něco, ale je to způsobeno tím, že tvůrci se nepokoušeli přijít s jakýmkoliv aspoň trochu originálním motivem, a jen se snažili 95 minut udržovat tempo průměrného českého sitcomu. Takže to není tak urážlivé, ale je to o to větší…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) *

  "Špindl je skrz na skrz nepovedenou, až ostudnou komedií, jejíž absurdní nedostatek humoru se tvůrci snaží zachránit tím, že někdo do někoho neustále omylem vráží (hlavně když dotyčný nese něco skleněného a naplněného tekutinou), a že postava Anny Polívkové neumí lyžovat, a tak každou chvíli padá…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) **

  "Cieslarovi se opět podařilo přesvědčit řadu oblíbených tváří, aby se tu aspoň na chvíli ukázali – Polívková, Navrátil, Kohák, Bendová, Révai, Vašut; schopná či alespoň populární jména, která si svoje odvedou. Za zmínku stojí první velká role mladé Kateřiny Klausové, které to slušelo a dala tak…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace