Reklama

Reklama

Man of Steel 2

všechny plakáty
? %
Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2025

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks)
(další profese)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

PKD

Goyer mele voloviny. Je třeba si poslechnout, někoho o mnoho šikovnějšího. Určitě Coatese či Abramse. To dobrý a lepší teprve příjde. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Zajímavé? Takto bych to zrovna nevyjádřil. Dementní. To je ten správný výraz. :-/ Jestli jsem měl někdy/často pocit, že WB vědí totální hovno o DC, tak tady je to v plné kráse. Achjo Karo. Máš ty ale smůlu na vlastníky. Byť se s tebou aspoň v těch comicsech a pár světlých vyjímkách mimo ně, zachází inteligetně.

na příspěvěk reagoval Sigebert, Clark_Kent

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Novinář James Hibbert (THR) řekl Davidu Goyerovi, že slyšel, že studio Warner Bros má připravovat pokračování Muže z oceli s Henrym Cavillem v hlavní roli.
Goyer odpověděl, že to také slyšel, ale není do tohoto projektu zapojen.

na příspěvěk reagoval PKD

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

janoo8

Než v moci a slávě přijdeš, abys vládl nade vším, už teď skrytě
kraluj v našich srdcích, vykliď z nich zlobu, závist, hořkost, zaplň je
blažeností svého pokoje. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Zítra je celosvětový Superman day, hádám že všechny komiksy budou se slevou... 

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nj. ale to je jen domnenka. I pri tom noseni kafe(coz se mi zda vysoce nepravdepodobne, heh) muze napachat skody. Proste uplne pryc z budovy a ruce pryc od vseho, co bude souviseti byt jen vzdalene s DC projekty. Nedivil bych se, pokud by byl v budoucich DC filmech v titulcich. :-/ 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No, Zaslav je šéf Discovery a Hamada teď myslím že bude jen dělat kafe v zasedacce při poradach co s  DC filmy 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak ja z toho Flashe nedelam stredobod vseho, jen me to zaujalo, kam bude zapadati, jestli vubec nekam. Ja to zatim beru jako takovou solovku, samu pro sebe. Ostatne, uz od zacatku. Hl. me znepokojuje, ze Hamada neni uplne vyhozen (napr.nekam do fabriky, nebo do uranovych dolu) , pac i tak muze napachati skody. Pokud tedy Zaslav nebude miti opravdu vykonnou moc a nebude mu do toho zvanit dalsich 30 Hamada like lidi. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Ono je to těžký totiž původně flash coby fladhpoint měl vymazat Snydera a Afflecka a pevně zakorenit Pattionsona. Jenže přišel snydercut a je úspěšný a hned je to vše jinak a At&t tlačí na Flashe aby to nějak zohlednit jelikož zde měl prý původně affleck zemřít. A teď najednou přišel prodej Discovery a zase se vše mění a Hamada jde podle všeho do kytek a nejspíš i ten Abrams s černým Kentem... Tak snad se najde nějaký DC feige 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak ten nemel ve filmove sekci strasiti nikdy. Kazdy ma delati co mu jde nejlepe. At to je jak chce s tim nakupem/prodejem, hovorit za sebe budou vysledky. Smysluplne vysledky. By me zajimalo, kam tedy ve vysledku zapada ten pseudoFlashpoint, ktery mel prece vsechno vynulovati nebo neco podobneho. Pokud totiz Zaslav chce radne fungujici Snyderverse ci DCEU nebo jak se to nakonec bude jmenovati, ten the Flash mu tam asi moc nezapadne. Aspon mi to po tom clanku tak prijde. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Tak warner nejdřív koupil At&t a ten jej očividně prodal Discovery a tam velí Zaslav... Teda zda to chápu dobře.. Johns je sice fanoušek a znalec DC ale očividně je špatný producent a to nesahá Feigemu ani po kotníky 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To je až příliš smysluplné a positivní na to, aby to byla pravda. Nechci to nikomu tady kazitii, ale já už nevěřím, že náprava ještě za mého života jest možná. To je tak rozesrané, že už to asi nikdo nedá dohromady. :-/ A o plně hodnotném a rozsáhlém Snyderversu ani nemluvím. Na 2.str. o tom pánovi jsem v životě neslyšel (zní to jako Polák, heh), tak uvidím, co ze sebe vydá. Třeba solo Karu? Pořádnou MofS trilogii? (tedy 2 a 3 s Vaughnem a určitě ne JarJara v jakémkoli DC projektu, ať černém či bílém) nebo aspoň 1 solo film s Batffleckem, na který jsem jak trdlo roky čekal a pak vytlačí the Batman. Chtíti může, ale když se jim Cavill a spol. na ten Snyderverse vykašlou (což bych se nedivil, po těch průtazích a neustálého čekání na Godota) tak nemají nic. P.s. nechápu to s tím WB na konci. WB přece pořád existují, ne? 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

janoo8

No teď prý probíhají velké velké změny ve warneru, tak snad toto nikdy nevznikne a teď prebehlik zas bude muset kopat za něco jiného... Kopíruji:

 

 

 

Máme tu ohledně DC možná daleko podstatnější vývoj. A tím je aktuální restruktualizace uvnitř Warnerů.

1) Tím asi nejzásadnějším, je že dosavadní rozkol "Warner vs AT&T", je konečně "dobojován". Walter Hamada a další individua, který doposud táhly DC ke dnu se poroučejí ke všem čertům (rozuměj do neškodných pozic), a vedení se nyní ujímají lidi z Discovery v čele s David Zaslavem, který povede nově založené "WarnerMedia-Discovery" a bude mít hlavní slovo nad dalším vývojem DC filmů.

2) Hamadova vize levných samostatných DC filmů a strategie na bázi pokus-omyl kterou velkohubě plánovali odchází víceméně s ním. Filmy, které jsou aktuálně v produkci už to ovlivní nejspíš minimálně (maximálně nějaké drobné už dříve proklamované přepisy jako u Flashe), a co se věcí jako Abramsův černošský Superman týče, se nejspíš ještě uvidí, ale jinak se celkový budoucí rozvrh DC vesmíru vrací zpět k plánu řádně provázaného DC vesmíru.

Zaslav sám by si prý údajně představoval něco co by strukturálně mělo připomínat produkční model, který aplikuje Marvel. Jinými slovy, jeden vrchní producent alá Feige, který dohlíží na všechno a drží kontinuitu pohromadě. Což upřímně, při správné volbě této osoby by mohl být velmi ozdravný přístup.

3) Co se Snyder Cutu týče, oproti Hamadovi a spol. Zaslav, jeho existenci plně uznává a jeho úspěch považuje za jeden z jasných důkazů, špatných rozhodnutí, které Warneři za poslední roky na DC udělali. Plán na oživení Snyderverse tu pořád je, ale Zaslav chce nejdřív řádně zhodnotit čísla generovaná na HBO Max, než rozhodne jakým způsobem to bude. V každém případě šance, že se Cavill a Affleck do svých rolí vrátí, je nyní vyšší než kdy předtím. A otevřená je nyní i možnost kinofilmů s nimi.

 

Podtrženo sečteno, noční můra "Hamadaburgerů" skončila a budoucnost vypadá slibně. Teď jen záleží jestli se Zaslav a jeho pohůnci z Discovery ukážou jako schopnější producenti, než banda od Hamady. Samozřejmě, šance že se to zvrtne v novou ještě horší noční můru než předtím, vždy existuje, ale prozatím bych byl naladěn pozitivně. Zaslavovo uvažování se alespoň pro začátek jeví jako velice střízlivé. Tak snad nezklame.

 

Zaslav doufám konečně přinese smysl do celého filmového DC... A to chci vidět Borůvku kam zase prebehne a za co zase začne kopat... Mimochodem by se měl uvědomit že už žádný warner není... 

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo. Pův. tam měl býti Brainiac a Kara. Nic nebude. Ta bude nakonec pricmrndávati the Flashovi, který bude kdoví jaký a tak vůbec. Raději MofS 2 v souč. době ne, páč to vidím v barvách jak to bude pestře obsazené a překopané, takže raději nic.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

A2lexan0der3

Otázka by měla znít, myslíte si že tento film bude?

 

Původně měl být Brainiac, aktuálně bych rád aby se střetl s Lobem, Adamem nebo Mongulem 

na příspěvěk reagoval PKD

janoo8

janoo8 (hodnocení, recenze)

Upřímně já si myslím že on kašle na BLM či na podobné věci a dělá to jenom proto aby se ze sebe dělal slavného člověka.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No, on by byl idealni snad vse. Diky temto curakum, jde svet-comicsovy, do prdele. Ale neboj, na ne taky dojde. Na kazdeho dojde.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Ale ne, zase prostě jako správná prodejná děvka bude zase kopat za něco jiného... Nejdřív oslavuje Cavilla jen proto že má modré tričko a tedy drží pomyslnou barevnou vlajku supermana a teď tohle.. Kam vítr tam plášť, ideální komous by byl

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

woodsman

Kamo, nereaguj. Na to on ceka. Je to ubozak. A az nastane konec tohoto pseudoliberalniho sveta, on bude 1.,ktery pujde pod kudlu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

janoo8

janoo8 (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

Drž hubu Borůvko a změn si ten nick, protože nejsi vůbec po tomhle fanoušek Supermana. Jsi jenom malá prodejná děvka.

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Jsem štestím bez sebe, abych pravdu pověděl. Nový Superman bude určitě tím nejvýdělečnější snímek WB za za mnoho let. Podobně jak Black Panther, poněvadž jsou afroameričani a jejich přátelé jsou nesmírně hladoví po černých hrdinech. Je jasné, že plno zhrzelých a ubrečených fans i řad vyčpelých snyderverse, to budou bojkotovat. Budou říkat, že do kina napůjdou, jenže to je jen začátek... Tvůrci jsou si vědomi, že jde o velmi důležitý start, nepochybuji o tom, že všichni zůčastnění vytvoření úctihodný film a zavřou všem spekulantům i večným ubulencům klapačky. Děkujeme Warnerovi a těšíme se i za všechny pořádný fanoušky Supermana samozřejmě. Zbrusu jiný pohled na posledního syna kryptonu je už dlouho rozhodně potřeba. 

https://hypebeast.com/2021/5/warner-bros-dc-comics-black-director-superman-movie-announcement?fbclid=IwAR3z5ShVcuHPCaiGD3PG9L4o6efk0aH3DIvpYElkx9TXMRUHiuGif_2_Qe4

 

na příspěvěk reagoval janoo8, woodsman

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

janoo8

Hahaha! To neznám. Ale jinak je to trefné. I když pro mě, už v souč. zvrácené době, ne moc ftypné.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

woodsman

Já říkám už 20 let, že je lidstvo přežitek. Proto je pro mne the best pseudodokument všech dob...Svět bez Lidí. Jo, já zapoměl, tyhle sračky pocházají samoz. z USA. Řešilo se to v souvislosti s novým otevřením nějakého toho Disneylandu.

janoo8

janoo8 (hodnocení, recenze)

PKD

To připomíná ten vtip od Izera: Princ vyleze za Šípkovou princeznou do věžě. Náhle vidí jak ji tam pindlují čtyři další princové, přičemž jeden z nich říká: "Hlavně ji nelíbejte kolegové!"

na příspěvěk reagoval PKD

Reklama

Reklama