Kleun Cheewit

• Thajsko คลื่นชีวิต (více)

Geerawat je známá a hodně obsazovaná herečka lakornů, ale s rodinou má velmi špatné vztahy. Její nevlastní otec Sitata by z ní chtěl udělat svou milenku a pro její matku jsou důležitější peníze než ona. Jednoho večera Sitata Geerawat zdroguje a ta ve snaze utéct mu srazí autem mladou dívku Tiwadee, která zemře. Přestože se k činu přizná mladý muž, Tiwadeein snoubenec Sathit si je téměř jistý, že nehodu způsobila Geerawat, protože v okamžiku, kdy k tomu došlo, se svou láskou telefonoval a všechno slyšel. Od toho okamžiku myslí jenom na to, jak Geerawat donutit k přiznání. (andiek05)

andiek05

Příběhem mi to trošku připomnělo korejské drama "Bimil", a také zde se hojně brečelo, ale bavilo mě to. Přestože jsem Yayu už dříve zaregistrovala, byl to vlastně první seriál, ve kterém jsem ji viděla hrát. A za mě palec nahoru :-) Určitě kladně mě tu překvapili i Jarinporn, Prin a další a velmi kladně hodnotím i vedlejší dějové linie. Díly mě bavily a rychle utíkaly. Nemohu říci, že by to bylo úplně dokonalé, protože v porovnání se seriály/dramaty z jiných asijských zemí, to musím hodnotit trošku jinak, protože srovnávat se to nedá :-D Ale tento bych si pustila rozhodně znovu. ()