Ainy

Naprosto skvělá a originální satira v podání úžasných holek! Neexistuje scénka, u které bych se nesmála, až bych se za špečky popadala! ()

castor

Jsou melodramatické i hysterické a vtipně přehrávají různé situace ze života. A jelikož jsou letité kamarádky, nemají potřebu mezi sebou soutěžit. A zřejmě proto to funguje. I když nějakého „dramaturga“, prostě někoho zvenčí by potřebovaly. Nejvtipnější za mě Nikol Štíbrová. ()

Pepinec odpad!

No hele... Mám za sebou dívčí střední i vysokou, ale ten nejhorší zážitek s ženskejma přišel až teď. Jestli už i tohle je pořad, tak se nám to tady trošku vymyká kontrole. Jo a mimochodem, jak se čte ten název? Tři v jedný? Ty vole, to už je snad i moc, ne? ()

Kamca_

Pravdivé a vtipné scénky z každodenního života. Fakt super nápad a pěkný provedení. Doporučuju se aspoň na jeden díl podívat. 80%. ()

Tryskomyš

Nejlepší díly : No je to tak! Věci, které dělají Češi na hotelu. Zásadní rozdíly mezi dětstvím holek z 3v1 a dětstvím dnes. ()

papaguy

Zařazení do kategorie TV pořad a žánru Komedie není úplně přesné. V televizi pořad rozhodně neuvidíte. A jde spíš o hraný dokument. Neboť dámy zobrazují reálný obraz české, potažmo československé společnosti. Než komediální žánr to je spíš tragédie. Třeba chování Čechů v cizině atd. ()