3v1 (TV pořad)

Komedie

Česko, 2014

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Naprosto skvělá a originální satira v podání úžasných holek! Neexistuje scénka, u které bych se nesmála, až bych se za špečky popadala!(28.6.2019)

Jsou melodramatické i hysterické a vtipně přehrávají různé situace ze života. A jelikož jsou letité kamarádky, nemají potřebu mezi sebou soutěžit. A zřejmě proto to funguje. I když nějakého „dramaturga“, prostě někoho zvenčí by potřebovaly. Nejvtipnější za mě Nikol Štíbrová.(31.12.2018)

• Pepinec

No hele... Mám za sebou dívčí střední i vysokou, ale ten nejhorší zážitek s ženskejma přišel až teď. Jestli už i tohle je pořad, tak se nám to tady trošku vymyká kontrole. Jo a mimochodem, jak se čte ten název? Tři v jedný? Ty vole, to už je snad i moc, ne?(7.9.2019)

Pravdivé a vtipné scénky z každodenního života. Fakt super nápad a pěkný provedení. Doporučuju se aspoň na jeden díl podívat. 80%.(5.9.2017)

Nejlepší díly : No je to tak! Věci, které dělají Češi na hotelu. Zásadní rozdíly mezi dětstvím holek z 3v1 a dětstvím dnes.(23.12.2019)

Vtipné, ze života :-D Nejlepší asi prostřeno :-D(4.5.2018)

Překvapivě docela závislost, který jsem se původně chtěla vyhnout (ale to nejde). Nikol se od Krause dost posunula.(25.12.2019)

Zařazení do kategorie TV pořad a žánru Komedie není úplně přesné. V televizi pořad rozhodně neuvidíte. A jde spíš o hraný dokument. Neboť dámy zobrazují reálný obraz české, potažmo československé společnosti. Než komediální žánr to je spíš tragédie. Třeba chování Čechů v cizině atd.(12.10.2019)

• Fajt

Klasický humor dnešních dnů. Bože, zač nás trestáš ???(2.3.2020)

• Jeremy1000

nejak sem se dostal na web, kde byl ke shlednuti dil, jak byly nekde chlastat a parit a TVL...kill it with fire!!!(27.11.2017)