poster

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

 • Francie

  Astérix: Le Secret de la potion magique

 • anglický

  Asterix: The Secret of the Magic Potion

 • Slovensko

  Asterix a tajomstvo čarovného nápoja

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie, 2018, 82 min

Předloha:

René Goscinny (komiks), Albert Uderzo (komiks)

Scénář:

Alexandre Astier

Kamera:

David Dulac
(další profese)

Externí recenze k filmu (3)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ***

  "Najnovší Asterix dostal rozumnú plochu 82 minút a vytvorený je vo vycibrenej digitálnej animácii. Je škoda, že jeho hrané filmové dobrodružstvá disponujú čoraz horšou kvalitou. Kreslené filmy s galskými hrdinami porážajú tie hrané na plnej čiare a rovnako dopadlo aj Tajomstvo čarovného nápoja." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Tvůrci Alexandre Astier a Louis Clichy společně vytvořili snímek, který baví nenásilným způsobem a zcela jistě neurazí. Nejde o nic přeborového, ale to nevadí, je přeci jen znát, že to nebyly prvotní autorské ambice. Chtěli prostě vytvořit pohodovou podívanou o oblíbených Galech, a přesně to se jim…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "I přes absenci myšlenkové nadstavby se ale může i dospělý divák výtečně bavit – u leckterých obzvlášť dobře vymyšlených verbálních i neverbálních vtipů (nebo hodně absurdních a ojediněle i dadaistických vtipů) se dá smát i nahlas, přestože většina jich je pochopitelně mířená hlavně na děti." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace