Prolhaní - Série 1 (série)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2017, 4 h 32 min (Minutáž: 45–47 min)

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Nevedela som do čoho idem, ale povedala som si, že niečo, kde hrá Ioan a Warren predsa nemôže byť zlé a našťastie som sa nemýlila. I keď teda Ioan to tentoraz vyfásol....ale to by som spoilerovala, takže nič. Ak rozmýšľate či sa na to dať, za seba vrelo odporúčam, 6 častí som zhltla za dva dni a veru bol to riadny nervák. Čo sa týka obsahu prezradím len toľko, že sa jedná o dramatický príbeh mladej učiteľky literatúry, ktorá obviní známeho kardiochirurga (Ioan Gruffrudd) zo znásilnenia. Ako to celé dopadne uvidíte, ak si to pozriete...u mňa veľmi silné 4*.(2.11.2017)

Přiznám se, šla jsem do toho hlavně kvůli dvěma hlavním představitelům, které mám ráda, ani jsem netušila, že hlavním tématem je znásilnění. Nakonec se z toho vyklubal velmi slušný psychologický detektivní thriller, z kterýho občas mrazilo a přinutilo to člověka přemýšlet o tom, jak vnímá některé věci. Rozhodně doporučuju.(10.1.2018)