I.T.

Skrytý nepriateľ

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2016, 95 min

Dosť aktuálny triler s príjemným obsadením na čele s Bondom. Potešil aj už žiaľ nebohý Michael Nyqvist. Ale hlavný záporák teda fakt sympaťák moc nebol, niežeby mal byť, ale taký Wahlberg to kedysi zahral ďaleko lepšie aj lepšie vyzeral. Ale na druhú stranu to bola taká zaujímavá variácia na modernejšie Americké Psycho.(9.4.2018)

• Morholt

Šéf letecké společnosti ukáže lidskou tvář podřízenému ajťákovi, který je shodou okolností psychopatický sociopat, takže pozvání na skleničku bere jako vstupenku do rodinného kruhu. Když je záhy vykázán do patřičných mantinelů, logicky se naštve a začne tropit prostřednictvím sítě neplechu na všech frontách. Tak nevím, co je na tom mysteriózního. Každopádně mohlo to být docela fajn béčko, ale to by tu muselo být jiné obsazení. Brosnana to vyloženě nebavilo a věřím, že kdyby to bylo možné, nedostal by ani zaplaceno. Ještě horší byl jeho protivník, který postrádal snad všechno, co má herec mít. Tihle dva tak úspěšně pohřbili všechna pozitiva, která by se tu dala najít, takže jediné dobré, co o I.T. mohu říct je, že jsem se vydržel dodívat. 25%(1.10.2016)

Nemá cenu nasírat úchyláčka ajťáčka,když máte celej barák vlastně jeden velkej kompl.No,to puštění vody z kohoutku a spláchnutí vody na hajzlu přes kompl jsem trochu nepobral,ale budíž.V každým pokoji namrdaných 7 kamer,včetně souložnice a hajzlu,takže jste pak vlastně 26 hodin v tahu on-line,když ho jak říkám naserete pana mrdku!To je těžký,máte jedinou dceru,takže jí nechcete logicky dát něčemu takovýmu.On jí ale chce píchat a mrdat a šukat,navíc poté co jí viděl on-line,jak si to krásně ale fuckt krásně dělá v koupelně,mrška jedna....Odmítnutí znamená kyber teror pro celou rodinu.Jenže bývalej James Bond si umí poradit.Pierce Brosnan v další béčkové roli nezahrál vůbec špatně.Samozřejmě už to není co dřív,ale věk prostě nezastavíš.Scénář srozumitelnej,páč spojení počítač-internet-sex,to je pro mně absolutní tabu!!!!!!!!!!!Všem ajťákům zdar!!!60%.(4.11.2016)

• Wacoslav1

Ach jo. James Bond nám odešel do důchodu, stal se z něj prezident letecký společnosti a těžce vyměknul, takže si nedokáže poradit ani z jediným ubohým hackerským čuráčkem kterej se jakoby vtírá do jeho přízně a jeho rodiny zahranej je navrch naprosto dřeváckým a necharizmatickým rádoby psychopatem, kterej je, jakože drsnej, ale spíš působí jako trapnej ubožák, kdy za celou první půli filmu je vrcholem teroru to, že napíchne Piercovi barák, tam mu pustí nahlas muziku a kropení trávníku, pak pokročí na vyšší level když natočí jeho dceru, jak si při sprchování kliká na myšku a hodí to na web, pak vyhrožuje, že Piercovi shodí jeho letadla on mu 10x řekne, že ho fucking kill you, ale trvá mu to kurva dlouho než tak (ne) učiní. Nudný nekoukatelný peklo.15%(27.9.2016)

Tyhle filmy už moc lidí nezaujme,navíc když ajťáku v naší malinký zemi je asi půl miliónu,a hackerů taky spousta,a zmrd ajťák jde k šípku.Jo,Brosnan je nevrlej,ale nedivim se .Firma jde do hajzlu,nic se nedaří,a když jsou všichni navyklí na nějakej luxus,tak to nasere.Zato Barry je psychouš,jakejch je mezi námi spousta,a já si vod půlky filmu přál,ať mu kulovnicí upálí hlavu v pase.Film je dobrej,líbila se mi ta protireakce,že neseděl se svěšenejma rukama,a čekal co bude.To mám vždycky rád,a vocenim to..60%.(4.7.2017)