I.T.

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2016, 95 min

Nemá cenu nasírat úchyláčka ajťáčka,když máte celej barák vlastně jeden velkej kompl.No,to puštění vody z kohoutku a spláchnutí vody na hajzlu přes kompl jsem trochu nepobral,ale budíž.V každým pokoji namrdaných 7 kamer,včetně souložnice a hajzlu,takže jste pak vlastně 26 hodin v tahu on-line,když ho jak říkám naserete pana mrdku!To je těžký,máte jedinou dceru,takže jí nechcete logicky dát něčemu takovýmu.On jí ale chce píchat a mrdat a šukat,navíc poté co jí viděl on-line,jak si to krásně ale fuckt krásně dělá v koupelně,mrška jedna....Odmítnutí znamená kyber teror pro celou rodinu.Jenže bývalej James Bond si umí poradit.Pierce Brosnan v další béčkové roli nezahrál vůbec špatně.Samozřejmě už to není co dřív,ale věk prostě nezastavíš.Scénář srozumitelnej,páč spojení počítač-internet-sex,to je pro mně absolutní tabu!!!!!!!!!!!Všem ajťákům zdar!!!60%.(4.11.2016)

• mnx

Tak jsem odvážně skouknul další emerickou Krávovinu, jen abych se ujistil, že takovýto typ filmů už vyhledávat nebudu. Celé je to tak hloupě klišovité a předvídatelné, že už po cca 10ti minutách jsem přemýšlel, jestli má cenu koukat dál. Dal jsem to, ale zase jsem dostal, co jsem zasloužil.. Technické věci ohledně hackerování hlavního hackera působí jako v Hackers z roku 1995. Přesněji řečeno naprosto stupidně a nereálně, ale v očích režiséra nejspíš velice cool, hlavně že tam jsou super animace, monitory všude kde se podíváš, a vůbec je to velice zlověstné. Pierce Brosnan, který měl celý ten hnůj nejspíše pozvednout, působí jak odporný snobák, navíc s hloupou manželkou a ještě hloupější dcerou. Postava hlavního záporáka je napsaná tak, že jsem přemýšlel, jestli není spíš magor tvůrce jeho charakteru. To zdejší hodnocení nad 50% mi připadá také jako docela úlet. Už nikdy víc..(7.1.2017)

• chelseaman22

Trailer nalákal, film zklamal. Slibná zápletka se zvrhla ve střípky napětí, akce a dobrého konce. PÍRS nejspíš prokázal, že na velkou roli už nemá, zatímco hlavní záporák prokázal, že by spíše měl jít smažit jarní závitky do Chinatown v NY. Jediným zpestřením byla mladistvá dcera závislá na iPadu. 41%.(21.11.2016)

• Frajer42

To jsem se zase jednou nechal zlákat nadějně vyhlížejícím konceptem navzdory výstižně nízkému hodnocení. I když výstižnému... Jak se to vezme. I těch současných 56 % je svým způsobem pořádné nadhodnocování. Z každičkého záběru je cítit, jak moc cool se tvůrci snažili být. Daří se jim to ovšem asi tak, jako se to dařilo Tommy Wiseauovi v jeho životním díle. Nevím proč, ale ty neustálé amoky hlavního IT retarda mi neustále připomínaly pokusy o herectví ve výše odkazovaném velkofilmu. Až takhle sračkoidní tahle sračka je. Dále nejsem velkým fanouškem laxního přístupu tvůrců k technické stránce věci. Chápu, že je mnohem jednodušší použít namísto reálně používaných technologií a síťových služeb svoje vlastní sračky, které mají potenciál vypadat cool snad jen v očích člověka, který ty reálné v životě neviděl. Matrix kdysi naběhl se zeleným písmem na černém pozadí a od té doby je to cpáno úplně všude. Bez ohledu na to, jaké sračky to na displej zrovna píše. Lenost tvůrců dosáhla takové velikosti, že si dokonce dovolili psát ty samé sračky stále dokola. Děj tohoto nesmyslu je holé utrpení. Už dlouho jsem neviděl nic tak nezajímavého a krajně debilního zároveň. Snad se k němu raději nebudu ani vyjadřovat, protože bych v sobě už jen horko těžko nalézal kultivovaný projev, jako tomu bylo doteď. Snad bych jen zmínil zlatý hřeb snímku, kdy James Bonda navštívil knírkatý super tajný agent, který dokázal luxusně splynout s davem, neboť člověk v luxusním saku a rybářské čepce přeci v životě nemůže upoutat ničí pozornost. To byl opravdu člověk na svém místě. IT retarda si vyhledal a dospěl k nečekaně překvapivému závěru - tedy, že IT retard je psychopat. (WOW!) Lituji tu osobu, které byl tento paskvil věnován a pošpinil tak posmrtně její jméno. Celý tento nesmysl je dílem intenzivního zoufalství. Styděl bych se, kdyby bylo moje jméno s něčím tak katastrofálním někdy spojováno. Vážně by to chtělo, aby tvůrci měli někdy alespoň zrnko soudnosti. Tohle snad nemohli myslet vážně. V tomto snímku nefunguje správně vůbec nic. Všechno špatně. Chce se mi zvracet. Sračku jsem očekával, tohle ovšem strčilo hravě do kapes všechny moje noční můry.(15.10.2016)

|74%| Máme tu další film s režisérem Johnem Moorem. Takže se tu smlsne banda odpůrců tohoto dobrého režiséra. Já si nemůžu pomoct, ale co všichni proti Moorovi mají? Viděl jsem od něj vše kromě Letu Fénixe (brzy to asi napravím). Za nepřátelskou linií – to byl dobrý film, ty 4* jsem mu dal s klidnou duší. Satan přichází je taková moderní verze Damiena. Nebylo to nic extra, ale režijně celkem zvládnuté – solidní 3*. Max Payne – také dost kritizovaný film podle legendární PC hry a mě se líbil – 4*. No a vrcholem Moorovi tvorby je pátá Smrtonosná past, která je snad většinou považována za nejhorší film tohoto rejži. No, dost o tom, mám svůj vlastní a nezvratný názor. Nyní k tomuto snímku I.T. Trailer mi nepřišel nejhorší, přesto jsem čekal pouze průměr až nadprůměr. Tento koncept je už dost využitý. Během sledování tohoto filmu jsem byl ale víc a víc překvapený. Sice se nejedná o žádnou velkou pecku, přeci se tu občas projeví částečně hloupoučký scénář a úplné finále bylo trochu urychlené a odfláklé, ale i tak si nemůžu na nic konkrétního stěžovat. Prostě vydařený a napínavý thriller s dobrými postavami a solidním psychopatem, který rodině Reganových pěkně zatápí. No, k tomuto dílu jsou i konkrétní výtky. Proč Pierce Brosnan klesl k takovým filmům? Byl to Bond a nyní se bojí nějakého mladíka, co obtěžuje jeho rodinu? Proč si to s ním nevyřídí? Sakra, to je ale dle mého názoru velmi divné smýšlení. Nikomu to neberu, pouze se snažím si ostře obhájit názor na tento film a jeho režiséra. Brosnan to zahrál jednak dobře a jednak, co zmůže proti mazanému, chytrému a ještě silně psychopatickému hackerovi? S tím by nic nezmohl ani John Rambo. ;) Takže od začátku. Film se hezky rozjíždí, ani ta 1/3 mě nenudí. Brosnan se začne seznamovat s I.T. odborníkem a poté začne být trochu víc obezřetnější když zjistí, že tolik touží po jeho dceři. Už v tu chvíli, kdy psychopatický hacker odjíždí autem, kde se začne chovat hystericky, že nemohl strávit čas s dcerou Brosnana si mě film získal. Poté začne hacker slídit po domě hlavního hrdiny, dávat na net, zveřejňovat jejich videa fotky, ničit Reganovu pověst v jeho firmě atd. Takže furt se něco dělo, film prostě nenudil. Máme tu i jednu bouračku, která nebyla natočena nejlépe, ale větší problém jsem s tím neměl. Finále už bylo trochu slabší, hloupější, ale můj výsledný dojem z filmu mi to nepokazilo. Nadprůměrná koukatelná záležitost, ke které se minimálně ještě jednou možná dvakrát ještě vrátím. Krom Brosnana, který to zahrál obstojně mě bavili i další postavy. Jeho dcera, manželka a hlavně i ten psychopat. Hudba byla dobrá. No, to by bylo asi vše. Jsem zvědav, co další Moore natočí. Já mu ale věřím.(2.10.2016)

• - Spoiler: Keď Mike Regan (Pierce Brosnan) zistí pravdivé informácie o Edovi Porterovi (James Frecheville), komplic mu prezradí, že sa narodil 12. januára 1993. Lenže jeho otec spáchal samovraždu v roku 1989, čo znamená, že Edov otec nemohol zomrieť 4 roky pred Edovým narodením. (redwik)

• - Vo filme sa objavia dvaja Slováci. Martin "Mako" Hindy ako postava Joey a známy kontroverzný raper Patrik "Rytmus" Vrbovský ako detektív. (Hudakfilms)