Mike Regan (Pierce Brosnan) má všetko, čo si kedy mohol želať - šťastnú rodinu a luxusný "inteligentný" dom. Spoločnosť, ktorú vlastní, sa chystá zaviesť radikálne zmeny v systéme prenájmu súkromných lietadiel. V spoločnosti zamestná Eda Portera (James Frecheville), mladého muža so špičkovými znalosťami o IT technológiách, aby riešil firemné problémy. Pozve ho aj do svojho domu, aby mu zmodernizoval internetové zabezpečenia domácnosti. Keď Ed onedlho začne cez internet sledovať jeho i jeho rodinu, pochopí, že si ho pustil až príliš k telu. Je už však neskoro na to, aby to zmenil ... (TV Markíza)

Frajer42 odpad!

To jsem se zase jednou nechal zlákat nadějně vyhlížejícím konceptem navzdory výstižně nízkému hodnocení. I když výstižnému... Jak se to vezme. I těch současných 56 % je svým způsobem pořádné nadhodnocování. Z každičkého záběru je cítit, jak moc cool se tvůrci snažili být. Daří se jim to ovšem asi tak, jako se to dařilo Tommy Wiseauovi v jeho životním díle. Nevím proč, ale ty neustálé amoky hlavního IT retarda mi neustále připomínaly pokusy o herectví ve výše odkazovaném velkofilmu. Až takhle sračkoidní tahle sračka je. Dále nejsem velkým fanouškem laxního přístupu tvůrců k technické stránce věci. Chápu, že je mnohem jednodušší použít namísto reálně používaných technologií a síťových služeb svoje vlastní sračky, které mají potenciál vypadat cool snad jen v očích člověka, který ty reálné v životě neviděl. Matrix kdysi naběhl se zeleným písmem na černém pozadí a od té doby je to cpáno úplně všude. Bez ohledu na to, jaké sračky to na displej zrovna píše. Lenost tvůrců dosáhla takové velikosti, že si dokonce dovolili psát ty samé sračky stále dokola. Děj tohoto nesmyslu je holé utrpení. Už dlouho jsem neviděl nic tak nezajímavého a krajně debilního zároveň. Snad se k němu raději nebudu ani vyjadřovat, protože bych v sobě už jen horko těžko nalézal kultivovaný projev, jako tomu bylo doteď. Snad bych jen zmínil zlatý hřeb snímku, kdy James Bonda navštívil knírkatý super tajný agent, který dokázal luxusně splynout s davem, neboť člověk v luxusním saku a rybářské čepce přeci v životě nemůže upoutat ničí pozornost. To byl opravdu člověk na svém místě. IT retarda si vyhledal a dospěl k nečekaně překvapivému závěru - tedy, že IT retard je psychopat. (WOW!) Lituji tu osobu, které byl tento paskvil věnován a pošpinil tak posmrtně její jméno. Celý tento nesmysl je dílem intenzivního zoufalství. Styděl bych se, kdyby bylo moje jméno s něčím tak katastrofálním někdy spojováno. Vážně by to chtělo, aby tvůrci měli někdy alespoň zrnko soudnosti. Tohle snad nemohli myslet vážně. V tomto snímku nefunguje správně vůbec nic. Všechno špatně. Chce se mi zvracet. Sračku jsem očekával, tohle ovšem strčilo hravě do kapes všechny moje noční můry. ()

Wacoslav1

Ach jo. James Bond nám odešel do důchodu, stal se z něj prezident letecký společnosti a těžce vyměknul, takže si nedokáže poradit ani z jediným ubohým hackerským čuráčkem kterej se jakoby vtírá do jeho přízně a jeho rodiny zahranej je navrch naprosto dřeváckým a necharizmatickým rádoby psychopatem, kterej je, jakože drsnej, ale spíš působí jako trapnej ubožák, kdy za celou první půli filmu je vrcholem teroru to, že napíchne Piercovi barák, tam mu pustí nahlas muziku a kropení trávníku, pak pokročí na vyšší level když natočí jeho dceru, jak si při sprchování kliká na myšku a hodí to na web, pak vyhrožuje, že Piercovi shodí jeho letadla on mu 10x řekne, že ho fucking kill you, ale trvá mu to kurva dlouho než tak (ne) učiní. Nudný nekoukatelný peklo.15% ()

silentname

I.T. asi ani reálne komentár nepotrebuje. Popravde nemám k tomu moc čo povedať. Je to veľmi jednoduchý, predvídateľný a nie veľmi zaujímavý príbeh. Postavy sú mi dokopy ukradnuté, akcie sa moc nedočkáme a má to veľmi málo prekvapení na to, aby som to dokázal v čomsi výrazne pochváliť. Je to proste film spracovaný tak, aby fungoval. Aby nebol moc nudný, aby nebol moc zložitý a nepotreboval žiadnu výraznú prídavnú hodnotu. Pierce Brosnan tomu nevie moc pridať, James Frecheville je celkom okey, no miestami už pôsobil príliš. A smutné je, že som pri sledovaní úplne zabudol,že bol vo filme aj Michael Nyqvist. Ako sa vám podarí niečo také? Proste priemerný film, ktorý v televízii nijako nenadchne. Ale asi ani neurazí. Dá sa na to pozrieť s kľudným výrazom. Hodnotenie: C ()

verbal

Pokud naserete tak trochu jeblého Ítýho s kobylím xichtem, může se dost dobře stát, že se vám prohákuje až do obýváku a promění váš „sociální život“ na Assbukách v digitální peklo jako tuhle Pírsovi. Dobře to znám, když jsem se onehdá chystal koupit Lufthansu a chtěl ji pomocí přechytřelé a fuckt husté mobilní aplikace pro Nokie 3210 přetransformovat na výrobu jednorázových tubusů pro islámské sebevražedné útočníky, vylil jsem tehdy za hrubé porušení pracovní kázně na hodinu jistého Jeníka Mühlfeita, protože ten kokot na ní nebyl schopen s vystudovaným VUMLem najít ani nabíjecí konektor, natož z ní udělat dotykáč, a akorát imrvére trousil nějaké pičózní motivační poučky, dobré leda tak pro monopolní prodej dokurvených operačních systémů. Zmrd mi pak z pomsty vyDDoSoval můj stodvacetiosmikilový modem, protože mi stokrát poslal mailem svou grafomanskou příručku „Jak se mletím hoven a líbáním prdelí stát profesionálním tlučhubou a vrcholovým nenažerem“, a já pak nemohl týden na porno. A to zrovna tenkrát ukázala na internetách Brenda Volšová kozy!!! A taky mi až k nevydržení zhloupnul můj chytrý dům, páč mi Jenda k tomu všemu kreknul zvonek sirkou, a než na to technici přišli, myslel jsem, že mě sklátil tinitus. No nic, jsem přesvědčen, že jsem s tím samolibým úchylem zažil daleko srylerovatější, inteligentnější, květnatější, akčnější a méně šablonovité dobrodružství, které až jednou zfilmují, bude to bourač bloků jaxviňa. Tohle bylo takové mdlé, jednoduché, vyčpělé a předvídatelné, nicméně pořád daleko lepší než třeba zánět trojklaného nervu, sprchování s Dárkrobýkem nebo pásový opar. Prostě taková pěkně hnusná trojka, oxymorous neoxymorous. ()

mzss1

|74%| Máme tu další film s režisérem Johnem Moorem. Takže se tu smlsne banda odpůrců tohoto dobrého režiséra. Já si nemůžu pomoct, ale co všichni proti Moorovi mají? Viděl jsem od něj vše kromě Letu Fénixe (brzy to asi napravím). Za nepřátelskou linií – to byl dobrý film, ty 4* jsem mu dal s klidnou duší. Satan přichází je taková moderní verze Damiena. Nebylo to nic extra, ale režijně celkem zvládnuté – solidní 3*. Max Payne – také dost kritizovaný film podle legendární PC hry a mě se líbil – 4*. No a vrcholem Moorovi tvorby je pátá Smrtonosná past, která je snad většinou považována za nejhorší film tohoto rejži. No, dost o tom, mám svůj vlastní a nezvratný názor. Nyní k tomuto snímku I.T. Trailer mi nepřišel nejhorší, přesto jsem čekal pouze průměr až nadprůměr. Tento koncept je už dost využitý. Během sledování tohoto filmu jsem byl ale víc a víc překvapený. Sice se nejedná o žádnou velkou pecku, přeci se tu občas projeví částečně hloupoučký scénář a úplné finále bylo trochu urychlené a odfláklé, ale i tak si nemůžu na nic konkrétního stěžovat. Prostě vydařený a napínavý thriller s dobrými postavami a solidním psychopatem, který rodině Reganových pěkně zatápí. No, k tomuto dílu jsou i konkrétní výtky. Proč Pierce Brosnan klesl k takovým filmům? Byl to Bond a nyní se bojí nějakého mladíka, co obtěžuje jeho rodinu? Proč si to s ním nevyřídí? Sakra, to je ale dle mého názoru velmi divné smýšlení. Nikomu to neberu, pouze se snažím si ostře obhájit názor na tento film a jeho režiséra. Brosnan to zahrál jednak dobře a jednak, co zmůže proti mazanému, chytrému a ještě silně psychopatickému hackerovi? S tím by nic nezmohl ani John Rambo. ;) Takže od začátku. Film se hezky rozjíždí, ani ta 1/3 mě nenudí. Brosnan se začne seznamovat s I.T. odborníkem a poté začne být trochu víc obezřetnější když zjistí, že tolik touží po jeho dceři. Už v tu chvíli, kdy psychopatický hacker odjíždí autem, kde se začne chovat hystericky, že nemohl strávit čas s dcerou Brosnana si mě film získal. Poté začne hacker slídit po domě hlavního hrdiny, dávat na net, zveřejňovat jejich videa fotky, ničit Reganovu pověst v jeho firmě atd. Takže furt se něco dělo, film prostě nenudil. Máme tu i jednu bouračku, která nebyla natočena nejlépe, ale větší problém jsem s tím neměl. Finále už bylo trochu slabší, hloupější, ale můj výsledný dojem z filmu mi to nepokazilo. Nadprůměrná koukatelná záležitost, ke které se minimálně ještě jednou možná dvakrát ještě vrátím. Krom Brosnana, který to zahrál obstojně mě bavili i další postavy. Jeho dcera, manželka a hlavně i ten psychopat. Hudba byla dobrá. No, to by bylo asi vše. Jsem zvědav, co další Moore natočí. Já mu ale věřím. ()