Sousedé

Česko, 2017, 43 min

Režie:

Marek Benda

MM_Ramone odpad!

Stalo sa niečo, čo som pokladal za takmer nemožné. Mimoňom z TV Barrandov sa podarilo natočiť ešte väčší seriálový hnoj ako sú všetky tie chujoviny, čo produkujú české a slovenské komerčné televízie. "Ordinácia v Ružovej záhrade", "Panelák", "Ulica", "Letisko", "Divoké kone" či "Búrlivé víno" to všetko sú umelecké skôsty v porovnaní s dementným ochotníckym projektom "Sousedé", ktorý sa objavil na obrazovkách Kino Barrandov. Je neuveriteľné, že niekto dokáže vyprodukovať takýto amatérsky debilizmus. Príšerné, primitívne, odporné, totálny odpad! ()

Necrotongue odpad!

Vyskytl jsem se v místnosti, ve které jeden z rodinných příslušníků sledoval úvodní díl nového seriálu z produkce TV Barrandov, a přestože jsem se věnoval svému PC, před tou příšerností nebylo úniku. Ochotníci z nejzapadlejší vesničky by vedle hereckého obsazení tohoto veledíla museli vypadat jako oskaroví herci. Dialogy jsou naprosto zoufalé, "herci" je přednášejí stejně přesvědčivě jako žáci základní školy, které učitel/ ka vyzve, aby četli před třídou nahlas. Ne, pardon, ti žáci by byli o třídu lepší. Tento seriál je s klidem možno hodnotit již po první epizodě, protože nemá absolutně žádný potenciál ke zlepšení. A to tvůrci obsadili i zářící hvězdu této televizní stanice Jana Musila. Já se jen ptám: "Kde, opakuji, kde je Kateřina Brožová?" ()

LadyPupu

Tíha panoptikálního škváru na citlivých vahách divákova (ne)vkusu... Hrůza k nevydržení. Existuje milion zábavnějších činností než je sledování tohoto paskvilu. Kdybych si místo toho píchala špendlík pod nehty bylo by to příjemnější trávení času než koukat na bandu exhibujících pomatenců deklamující bláboloidní dialogy. Nikdy, opravdu nikdy (!!!) jsem nic horšího neviděla. ()

oveckaoa odpad!

Už z ukázek a znělky je mě šoufl. Samotný seriál je ještě něco horšího. P.s. Ordinaci se za odpad neomluvím nikdy vždy to byla sračka a bude. ()

Milky. odpad!

Beru zpět všechny odpady, co jsem kdy dal. Tohle je jednoznačně to nejubožejší, nejhorší, nejhůře obsazené, zahrané, napsané, nejúchylnější cosi, co si kdo kdy dovolil vysílat v TV. Efukt.com je proti tomu jako návštěva divadla a pes lízající si kulky je daleko bohatší podívaná jak kulturně, tak obsahově. Raději bych se podíval 5krát dokola na Blanche než na 5 minut tohohle. ()

husokachna odpad!

Výkonní pracovníci, manažeři, majitele a prostě všichni, kdo můžou za obsah TV Barrandov by měli být postavení před mezinárodní soudní tribunál v Haagu za zločiny proti lidskosti. Tohle už musí být to dno...doufám. Ale dobře jsem si u toho zanadával. ()

sokiss odpad!

Tohle mě bolelo! Mě to vážně fyzicky bolelo! Ne že bych čekala, že to náhodou sračka nebude. Vlastě jsem se na to koukla čistě ze zvědavosti, když mi to vyprávěli známí, jak u toho párkrát blili... jo je to tak - vymysleli nový prostředek pro mučení... gratuluju! nic horšího jsem DOSLOVA zatím neviděla! ()

zapalik odpad!

Seriál Ulice, Ordinace v růžové zahradě, ale nakonec i Bezdružice vedle této úchylárny vypadají jako oskarová veledíla. Kromě dvou světlých výjimek jsou všichni nedůvěryhodní amatéři. Ostuda, že tohle může na obrazovku. Na Barrandově vládne poslední dobou jakási “gay mafie” (Honza Musil a jeho chlapec, A. Cibulka s M. Jagelkou) a se všemi těmi novými formáty plnými za srdíčko chytajících příběhů ze života snad všem ještě způsobí rakovinu... ()

J.e.r.e.c odpad!

Miliardy mozkových buněk diváků TV Barrandov vyhasly 14.srpna 2017. Ti, kteří přežili první den vysílání, nazvali tuto událost „Sousedným dnem“. Žili, jen aby čelili noční můře, která neměla konce - Sousedům! „This is it!“ jak by řekl Michael Jackson, kdyby se už nerozpadl. Největší horor v dějinách televize je tady! „Přichází soused“, „Vymítač souseda“, „TV Barrandov má děťátko“, „Noc oživlých sousedů“ a „Barrandovský masakr sousedskými dialogy“ v jednom. Vyzývám všechny milovníky bizarností, bezbřehé demence a zločinů proti příčetnosti - pokud jste někdy zatoužili spatřit naprosté dno televizní tvorby, právě přišel váš čas! Při sledování Sousedů si budete lebedit jako fosforeskující medúzy v hlubinách Mariánského příkopu. Hluboce se omlouvám Tomáši Magnuskovi za to, že jsem si kdy dělal legraci z řemeslné úrovně jeho filmů, v porovnání s tímhle je to borec srovnatelný se Scorsesem. Stačí jen pár záběrů na těch šest dokola se opakujících interiérů a exteriérů „made of papundekl“ a jedno zaparkované auto, aby vám bylo jasné, že tohle dílko mělo rozpočet, za který by si všichni zúčastnění ani nemohli skočit na oběd. Jedině snad, že by k němu vyfasovali toliko suchý rohlík, což by také byl pokrm úměrný jejich schopnostem. Casting je vrcholnou přehlídkou topornosti jakýchsi mimoňských entit, pro které by označení „poleno“ bylo tím největším vyznamenáním, a ze kterých byste něco vzdáleně připomínajícího herecký výkon nedostali ani pod pohrůžkou dvaceti let v Guantánamu. Skutečnost, že Honza Musil mezi nimi vypadá jako mnohonásobný držitel Oscara, ostatně hovoří sama za sebe. Velice rád bych poznal člověka, kterému se nápad na tuhle mentálně kastrující podívanou zrodil v hlavě. Jak si někdo z této planety (???) vůbec mohl myslet, že se na tohle budou lidé DOBROVOLNĚ dívat!?! Nechápu... ale jedno vím jistě. Vedle tohohle človíčka byl i doktor Mengele lidumilem na úrovni Matky Terezy. Nesmírně obdivuji každého, kdo je schopen sledovat nějakou epizodu od první do poslední minuty. Pochybuji, že někdo takový existuje, ale pokud ano, tak navrhuji, aby mu byla udělena medaile, státní vyznamenání stejného druhu, jaké dostávaly oběti holocaustu. Takový člověk si zaslouží být veřejně označen za hrdinu, srovnatelného s těmi, kteří v roce 1986 běhali po střeše Černobylské jaderné elektrárny bez ochranných obleků a lopatama shazovali radioaktivní materiál. Já sám jsem byl schopen tuhle rakovinotvornou látku vstřebávat jen po malých cca 2-3 minutových dávkách, ale i tak to na mně, obávám se, zanechalo doživotní následky. Nejhorší na tom všem je, že dvě linie dějové prázdnoty (pro které by označení příběh bylo stejně lživým, jako přísaha na zdraví vlastních dětí od Andreje Babiše) - konkrétně ta s tlustou ochechulí a jejím boyfriendem z fitka a pak ta se fotříkem od rodiny jakožto ultraslizkým baličem - mi stály za to, abych jejich sledováním ztratil v součtu jistě několik desítek minut, které jsem mohl strávit daleko produktivněji, třeba zíráním do záchodové mísy. Skutečnost, že přes očividnou hrůzu si moje choré mozkové buňky dokázaly na seriálu najít to svoje a perverzně se těšit na každý další díl, mě přinutila k úvaze, jestli už bych to taky neměl po chesterovsku pověsit na hřebík a odejít strašit do jiné dimenze, někam mezi Yog-Sothothy, houby z Yuggothu a další potvůrky, které jsou ovšem proti postavám ze Sousedů jen přítulnými domácími mazlíčky. Navzdory svým nemocným preferencím musím (poprvé na csfd!) udělit „odpad“. Dát Sousedům cokoliv jiného by totiž bylo výsměchem všem těm, kteří se kdy pokoušeli pobavit či zaujmout nějaký okruh lidí, a to zdaleka nemluvím jen o televizní produkci, ale o účastnících všech těch stand-upů, vánočních besídek, posledních zvonění či hovorů od bazénu. Tohle je totiž nefalšované peklo, takové, jak si ho představovali Dante nebo Bosch, jen neměli dost talentu a možná ani odvahy, zachytit ho v celé jeho hrůznosti a pustit ho tak mezi lidi. To až teprve TV Barrandov otevřela Pandořinu skříňku a vypustila Sousedy na svět. Na svět, který sice přežil několik střetů s kosmickými tělesy, tektonických otřesů a dob ledových, ale až teprve nyní čelí skutečné katastrofě ohrožující jeho samotnou existenci. A to po pouhých pěti dílech... () (méně) (více)

nooly odpad!

Kdo ma rad cringe, mohlo by ho to zajimat. Zabavne pokoukani, protoze nic horsiho me asi neceka. Nektere zabery a dokonce i sceny naprosto nedavaji zadny smysl. Misto beckovych horroru budu s kamarady sjizdet Sousedy. ()

sharka.68 odpad!

stačil komentář od L.Staňka o sousedově pornu..... Tenhle seriál je jako sledovat sousedovo domácí porno. První 10 vteřin jste zvědaví, co se tam bude dít, dalších 10 vteřin nevěříte vlastním očím, co se tam děje a zbytek života se marně snažíte zapomenout, že jste to kdy viděli. ()

Mr. Movie odpad!

Dalo se to čekat, ale bylo to snad ještě horší než jsem čekal. Uff. Vlastně nevím, kdo je v této televizi největší uchylák. Před nedávnem se pan ředitel Soukup vyjádřil v tv, jaké má štěstí, že potkal Honzika Musilů. Každopádně jejich večer pak pokračoval Skutečnými příběhy a to už bylo o život. Sračky všech sraček futrál. ()

Emperor1 odpad!

Viděl jsem pouze ukázky a nikdo mě nedonutí k tomu, abych třeba byť jen náhodou shlédnul celý díl. Nevím, pro koho je toto "dílo" určeno. Netuším, jestli je to myšleno vážně, anebo se jedná o jakousi zvrácenou recesi. Ale zase tak zvědavý nejsem, abych to koumal, ty ukázky mi bohatě stačily a ne, tohle si opravdu nezaslouží, abych tomu dal nějakou šanci, naposled jsem si takhle hloupě naběhnul u Babovřesk. Takže s klidným svědomím pošlu tuhle obludnost do pekel hned teď ... Uvažuju, že zvýším své hodnocení novácké Ulice, kde jsou alespoň herci, kteří navíc docela obstojně hrají. ()

Orgic odpad!

Trapnost, kterou v pomalém tempu prokládá jenom křeč a ubohost. S každou další scénou tohodle výplodu se jenom prohlubuje pocit zmaru a wtf. Neexistuje důvod (snad kromě chronického sebemrskačství nebo sázky kdo dá víc), proč se na to dívat. ()

intheend odpad!

Nejhorší seriál všech dob. Hodnoceno na základě Pořadu Luďka Staňka. Nechápu proč nejde hodnotit a komentovat seriál jako celek. ()

Adelka123

Ty vole co to je? Pardno za ten vulgarismus, ale tohle je vážně moc... Na úvod chci říct, že jsem fanynka ordinace a modrého kódu... Ale tohle? Scénář bych napsala lepší zfleku, a to jsem v životě nic nenapsala... V tom scénáři není absolutně nic co by se dalo hrát, absolutně žádný děj... Postavy??? Ty jste jako vzali kde??? "Herci" tam jsou a odříkávají debilní text bez smyslu, ani tam není co hrát...A Musil? Sakra, pane Musile, všichni ví, že jste teplej, nikomu to nevadí, ale opravdu musíte "hrát" v seriálu sám sebe a ještě s vaším přítelem??? Proč musíte dávat vaší orientaci takhle do světa? Máte to zapotřebí? Víte, láska, ať heterosexuální, či homosexuální, je velice intimní pocit a žádný herec nechce hrát kdekoliv pár se svým skutečným partnerem...Chtělo by to trošku důstojnosti, tohle je prostituce!!!! Proboha... Žádám každého, kdo dal Ordinaci v růžové zahradě odpad, ať změní hodnocení a omluví se!!! Fujtajbl!!! Jedinej, kdo pracoval střízlivej, je kameraman, oproti jinejm barandovskejm seriálům se mu tam kamera netřepe... Ale netřepající kamera to je fakt málo Barrandove!!!! Fuj, to sem se ale nasrala!!!! ()