Epizody(12)

Žijeme společně naše životy. Nový vztahový seriál, ve kterém nebude nouze o emoce. (TV Barrandov)

Recenze uživatele Necrotongue k tomuto seriálu (2)

Sousedé (2017) odpad!

Vyskytl jsem se v místnosti, ve které jeden z rodinných příslušníků sledoval úvodní díl nového seriálu z produkce TV Barrandov, a přestože jsem se věnoval svému PC, před tou příšerností nebylo úniku. Ochotníci z nejzapadlejší vesničky by vedle hereckého obsazení tohoto veledíla museli vypadat jako oskaroví herci. Dialogy jsou naprosto zoufalé, "herci" je přednášejí stejně přesvědčivě jako žáci základní školy, které učitel/ ka vyzve, aby četli před třídou nahlas. Ne, pardon, ti žáci by byli o třídu lepší. Tento seriál je s klidem možno hodnotit již po první epizodě, protože nemá absolutně žádný potenciál ke zlepšení. A to tvůrci obsadili i zářící hvězdu této televizní stanice Jana Musila. Já se jen ptám: "Kde, opakuji, kde je Kateřina Brožová?" ()

Nový začátek (2017) (E01) odpad!