Epizody(12)

Žijeme společně naše životy. Nový vztahový seriál, ve kterém nebude nouze o emoce. (TV Barrandov)

MM_Ramone odpad!

Stalo sa niečo, čo som pokladal za takmer nemožné. Mimoňom z TV Barrandov sa podarilo natočiť ešte väčší seriálový hnoj ako sú všetky tie chujoviny, čo produkujú české a slovenské komerčné televízie. "Ordinácia v Ružovej záhrade", "Panelák", "Ulica", "Letisko", "Divoké kone" či "Búrlivé víno" to všetko sú umelecké skôsty v porovnaní s dementným ochotníckym projektom "Sousedé", ktorý sa objavil na obrazovkách Kino Barrandov. Je neuveriteľné, že niekto dokáže vyprodukovať takýto amatérsky debilizmus. Príšerné, primitívne, odporné, totálny odpad! ()

Necrotongue odpad!

Vyskytl jsem se v místnosti, ve které jeden z rodinných příslušníků sledoval úvodní díl nového seriálu z produkce TV Barrandov, a přestože jsem se věnoval svému PC, před tou příšerností nebylo úniku. Ochotníci z nejzapadlejší vesničky by vedle hereckého obsazení tohoto veledíla museli vypadat jako oskaroví herci. Dialogy jsou naprosto zoufalé, "herci" je přednášejí stejně přesvědčivě jako žáci základní školy, které učitel/ ka vyzve, aby četli před třídou nahlas. Ne, pardon, ti žáci by byli o třídu lepší. Tento seriál je s klidem možno hodnotit již po první epizodě, protože nemá absolutně žádný potenciál ke zlepšení. A to tvůrci obsadili i zářící hvězdu této televizní stanice Jana Musila. Já se jen ptám: "Kde, opakuji, kde je Kateřina Brožová?" ()

zette

Dost mozna nejhorsi cesky serial vsech dob, ktery zahrala parta ochotniku v cele s Musilem, ktery dal vsemu korunu. Neco tak amaterskeho jsem jeste nevidel, uzasny serial na odreagovani! Se slzou v oku jsem vnimal nedotoceni vsech dilu, ktere meli tvurci v planu. Jasne, asi se to dalo cekat, serial asi jen pro masochisty a pro me, ja s uspechem videl vsechny dily.-). Nejlepsi postavy reklamak, dedek s basnickym strevem a samozrejme postacka. ()

Alfréda odpad!

Už jsem shlédla deset epizod - pořád jsem čekala, co se vyklube z toho dlouhovlasého slizouna a zda se vydaří milostný vztah mezi ním a tím klukem z veteriny. Víc už ale koukat nesnesu, protože po každé epizodě mající 50 minut mám pocit, jako bych hodinu v kuse čuměla na bílou zeď, nebo sledovala kuličku v Arkanoid, jak hodinu lítá sem a tam, sem a tam. Podobně náročné pro mozek je totiž sledování tohoto barrandovského výplachu - úplně cítíte, jak vám klesá IQ. 0% ()

Bozvav odpad!

Úplně náhodou se ke mně dostalo, že Honza Musil a jeho partner hráli společně v nějakém seriálu tv Lopatov a že to byla opravdu velká sranda. Říkala jsem si, že sice Lopatov není zárukou bůhví jaké kvality, ale když je nuda a korona číhá za dveřmi, tak proč ne. No to jsem si dala. Zlatá horečnatá agónie. Zvládla jsem tři díly a vybuchla mi hlava. A to jsem shlédla i Musilúv proslov. Honzo, mám Vás celkem ráda, ale buď za prachy jste ochotný udělat téměř cokoliv a nebo nemáte všech pět pohromadě, že jste se do tak nehorázné, amatéristické a mizerně natočené sračky nechal uvrtat. Ono by to stálo za houby i kdyby v tom účinkovali (slovo hrát nelze použít) opravdoví herci, neboť dialogy a scénář je peklem, ale ty kožené neherecké bytosti to úplně dorazily. Asi nejhoršíveřejný "umělecký" počin za posledních pár let. Nemůžu jinak než ODPAD. Jediné kvalitní herecké výkony podali pejsci, ty byli krásní. PS: kamarádka, co mi tento mozkokuch s vážnou tváří doporučila, už NENÍ moje kamarádka. třeba si to jednou půjdeme vyříkat do Nebezpečných vztahů. ()

FOCKE_WULF odpad!

Seriál není postaven na emočním teroru, jako to má například OVRZ. Spíš se jedná o jakési šmoulí univerzum, kde děj posouvají dopředu drobné popletenosti a nedorozumění jeho obyvatel. A neokoukané tváře, to jsme přece chtěli. Snad bude také zobrazeno, nebo alespoň naznačeno, jak probíhá milostný život dvou mužů, kteří spolu žijí, když ani jeden z pánů nemá kundu. To je zatím obestřeno tajemstvím. ()

Matt.Murdock odpad!

Omylem jsem na tento seriál přepl na 17 sekund. Během nich se mi udělalo zle nejen z nehereckých výkonů, ale především z "kostýmů". Nebyl jsem si jist, jestli se to natáčelo v sociálním bydlení na Ukrajině, nebo v Rusku. Udělalo se mi tak moc fyzicky a duševně zle, že jestli tohle representuje byť 1 % občanů ČR, měli by se tito občané nás sebou zamyslet (a zajít nakupovat i jinam než do kazachstánského sekáče). ()

topi80

Volání po neokoukaných hereckých tvářích bylo vyslyšeno, ale asi to nedopadlo úplně tak, jak jsme si to představovali :-) Přesto jsem dokázal najít jeden klad. Těm ochotníkům je docela dobře rozumět, což není v současné seriálové tvorbě zrovna častým jevem. ()

J.e.r.e.c odpad!

Miliardy mozkových buněk diváků TV Barrandov vyhasly 14.srpna 2017. Ti, kteří přežili první den vysílání, nazvali tuto událost „Sousedným dnem“. Žili, jen aby čelili noční můře, která neměla konce - Sousedům! „This is it!“ jak by řekl Michael Jackson, kdyby se už nerozpadl. Největší horor v dějinách televize je tady! „Přichází soused“, „Vymítač souseda“, „TV Barrandov má děťátko“, „Noc oživlých sousedů“ a „Barrandovský masakr sousedskými dialogy“ v jednom. Vyzývám všechny milovníky bizarností, bezbřehé demence a zločinů proti příčetnosti - pokud jste někdy zatoužili spatřit naprosté dno televizní tvorby, právě přišel váš čas! Při sledování Sousedů si budete lebedit jako fosforeskující medúzy v hlubinách Mariánského příkopu. Hluboce se omlouvám Tomáši Magnuskovi za to, že jsem si kdy dělal legraci z řemeslné úrovně jeho filmů, v porovnání s tímhle je to borec srovnatelný se Scorsesem. Stačí jen pár záběrů na těch šest dokola se opakujících interiérů a exteriérů „made of papundekl“ a jedno zaparkované auto, aby vám bylo jasné, že tohle dílko mělo rozpočet, za který by si všichni zúčastnění ani nemohli skočit na oběd. Jedině snad, že by k němu vyfasovali toliko suchý rohlík, což by také byl pokrm úměrný jejich schopnostem. Casting je vrcholnou přehlídkou topornosti jakýchsi mimoňských entit, pro které by označení „poleno“ bylo tím největším vyznamenáním, a ze kterých byste něco vzdáleně připomínajícího herecký výkon nedostali ani pod pohrůžkou dvaceti let v Guantánamu. Skutečnost, že Honza Musil mezi nimi vypadá jako mnohonásobný držitel Oscara, ostatně hovoří sama za sebe. Velice rád bych poznal člověka, kterému se nápad na tuhle mentálně kastrující podívanou zrodil v hlavě. Jak si někdo z této planety (???) vůbec mohl myslet, že se na tohle budou lidé DOBROVOLNĚ dívat!?! Nechápu... ale jedno vím jistě. Vedle tohohle človíčka byl i doktor Mengele lidumilem na úrovni Matky Terezy. Nesmírně obdivuji každého, kdo je schopen sledovat nějakou epizodu od první do poslední minuty. Pochybuji, že někdo takový existuje, ale pokud ano, tak navrhuji, aby mu byla udělena medaile, státní vyznamenání stejného druhu, jaké dostávaly oběti holocaustu. Takový člověk si zaslouží být veřejně označen za hrdinu, srovnatelného s těmi, kteří v roce 1986 běhali po střeše Černobylské jaderné elektrárny bez ochranných obleků a lopatama shazovali radioaktivní materiál. Já sám jsem byl schopen tuhle rakovinotvornou látku vstřebávat jen po malých cca 2-3 minutových dávkách, ale i tak to na mně, obávám se, zanechalo doživotní následky. Nejhorší na tom všem je, že dvě linie dějové prázdnoty (pro které by označení příběh bylo stejně lživým, jako přísaha na zdraví vlastních dětí od Andreje Babiše) - konkrétně ta s tlustou ochechulí a jejím boyfriendem z fitka a pak ta se fotříkem od rodiny jakožto ultraslizkým baličem - mi stály za to, abych jejich sledováním ztratil v součtu jistě několik desítek minut, které jsem mohl strávit daleko produktivněji, třeba zíráním do záchodové mísy. Skutečnost, že přes očividnou hrůzu si moje choré mozkové buňky dokázaly na seriálu najít to svoje a perverzně se těšit na každý další díl, mě přinutila k úvaze, jestli už bych to taky neměl po chesterovsku pověsit na hřebík a odejít strašit do jiné dimenze, někam mezi Yog-Sothothy, houby z Yuggothu a další potvůrky, které jsou ovšem proti postavám ze Sousedů jen přítulnými domácími mazlíčky. Navzdory svým nemocným preferencím musím (poprvé na csfd!) udělit „odpad“. Dát Sousedům cokoliv jiného by totiž bylo výsměchem všem těm, kteří se kdy pokoušeli pobavit či zaujmout nějaký okruh lidí, a to zdaleka nemluvím jen o televizní produkci, ale o účastnících všech těch stand-upů, vánočních besídek, posledních zvonění či hovorů od bazénu. Tohle je totiž nefalšované peklo, takové, jak si ho představovali Dante nebo Bosch, jen neměli dost talentu a možná ani odvahy, zachytit ho v celé jeho hrůznosti a pustit ho tak mezi lidi. To až teprve TV Barrandov otevřela Pandořinu skříňku a vypustila Sousedy na svět. Na svět, který sice přežil několik střetů s kosmickými tělesy, tektonických otřesů a dob ledových, ale až teprve nyní čelí skutečné katastrofě ohrožující jeho samotnou existenci. A to po pouhých pěti dílech... (23.8.2017) () (méně) (více)

Agent24 odpad!

Toto je strašná kokotina. Bezmozek TV Barrandov stvořil šitozní seriál kde Musil řeší svoje debilní kokotiny. -200%!!! ()

erion26 odpad!

Ze zvědavosti jsem shledla úvodní díl. To co následovalo bylo neuvěřitelné. Dodnes si myslím, že to byl jenom špatný vtip. Nikdy, ale opravdu nikdy jsem neviděla nic horšího. A to nepatřím mezi nějak zvlášť náročné diváky. Pro mě vrchol nevkusu tohle dílko. ()

jaycesmile1 odpad!

Proboha, nic horšího jsem v životě neviděl. Divím se "hercům", že se k něčemu takovému vůbec snížili. A pravda, seriál při kterém nouzi o emoce opravdu nemám. ()