Líbilo se mi, že zde byl projednávaný případ ukázán i z pohledu "obviněného", že zde bylo řečeno a ukázáno, jaké důsledky pro ně může mít křivé nařčení. Dává to pár námětů k zamyšlení. Ale ačkoliv případ nebyl dořešen, od začátku je jasné, na čí straně je pravda. A to se mi upřímně nelíbí, protože ta pravda nemusela být tak jednostranná, jak ji zde tvůrci podávají.(25.9.2016)

• kaylin

Asi je to celkem důležitá událost v boji za práva ve Spojených státech amerických, ale celkově mi to přišlo podané jako velmi chladné a bez náboje. Kerry Washington asi bude za výkon oslavována, ale já jsem její Anitě nefandil, stejně jako jsem nefandil Thomasovi. Obě postavy jsou pro mě nezajímavé, protože jsou nezajímavě podány.(31.7.2016)

HBO sa opäť predviedlo skvelou dobovou výstavbou, kulisami, origo zábermi, výberom hercov a celkovým feelingom, pri ktorom sa cítite skutočne o 25 rokov pozadu. Samotná téma, dokazovanie a proces je síce pre diváka nudný, ale keď sa do toho ponoríte, chcete zistiť, ktorá zo strán má pravdu. Či vypasený opičák, ktorý svojim prejavom manipuluje kolegov a tí sa nechajú, lebo sami sú rovnako skazení, alebo opička, ktorá to hrá na chuderku a hrá to veľmi dobre. A to posolstvo v závere vyznelo veľmi kontrastne k celej línií filmu. 3 z 5(15.5.2016)

Ukázkový příklad subžánru realistického politicko-právnického dramatu, na kterém jsem nenašel jedinou chybu nebo rušivý prvek. Pokud někoho tento druh filmu nudí, pokud postrádá milostnou linii nebo thrillerové napětí, je to jeho chyba - má se předem lépe informovat, do čeho jde. Emoce zde rozhodně nechybí.(30.10.2016)

Nemůžu to moc kritizovat, jelikož to bylo natočené podle skutečných událostí, což tvůrcům trochu svázalo ruce, ale i tak si myslím, že existují daleko jiné a zajímavější skutečné příběhy o sexuálním obtěžováním než byl tenhle. Pointa příběhu je dobrá, docela jsem byla spokojená i s koncem, jelikož film nechává na vás, komu se rozhodneme věřit, herecké výkony skvělé. Oba herci byli skoro přesnou kopií originálu, ale jinak pro mě nic zajímavého a šokujícího.(9.6.2018)