Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TroiMae
  ****

  Na čsfd má film 58%, na Rotten Tomatoes 79%. Náhoda? Nebo feminismus v ČR nechceme? Obdobné filmy totiž mají stejný kontrast v hodnocení v ČR a zahraničí. Ostatně všimněte si, že dokonce oficiální text distributora sexuální obtěžování (pronásledování, týrání, trápení, sužování…) sveřepě přeložil jako „harašení“, tak jak je českou tradicí (se slovníkovým, nebo společenským významem to nemá co dělat, je to projev českého šovinismu, česká švejkovina).(31.5.2016)

 • kaylin
  **

  Asi je to celkem důležitá událost v boji za práva ve Spojených státech amerických, ale celkově mi to přišlo podané jako velmi chladné a bez náboje. Kerry Washington asi bude za výkon oslavována, ale já jsem její Anitě nefandil, stejně jako jsem nefandil Thomasovi. Obě postavy jsou pro mě nezajímavé, protože jsou nezajímavě podány.(31.7.2016)

 • Faila
  ***

  Líbilo se mi, že zde byl projednávaný případ ukázán i z pohledu "obviněného", že zde bylo řečeno a ukázáno, jaké důsledky pro ně může mít křivé nařčení. Dává to pár námětů k zamyšlení. Ale ačkoliv případ nebyl dořešen, od začátku je jasné, na čí straně je pravda. A to se mi upřímně nelíbí, protože ta pravda nemusela být tak jednostranná, jak ji zde tvůrci podávají.(25.9.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  HBO sa opäť predviedlo skvelou dobovou výstavbou, kulisami, origo zábermi, výberom hercov a celkovým feelingom, pri ktorom sa cítite skutočne o 25 rokov pozadu. Samotná téma, dokazovanie a proces je síce pre diváka nudný, ale keď sa do toho ponoríte, chcete zistiť, ktorá zo strán má pravdu. Či vypasený opičák, ktorý svojim prejavom manipuluje kolegov a tí sa nechajú, lebo sami sú rovnako skazení, alebo opička, ktorá to hrá na chuderku a hrá to veľmi dobre. A to posolstvo v závere vyznelo veľmi kontrastne k celej línií filmu. 3 z 5(15.5.2016)

 • dogma97
  *****

  Ukázkový příklad subžánru realistického politicko-právnického dramatu, na kterém jsem nenašel jedinou chybu nebo rušivý prvek. Pokud někoho tento druh filmu nudí, pokud postrádá milostnou linii nebo thrillerové napětí, je to jeho chyba - má se předem lépe informovat, do čeho jde. Emoce zde rozhodně nechybí.(30.10.2016)