Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Asi je to celkem důležitá událost v boji za práva ve Spojených státech amerických, ale celkově mi to přišlo podané jako velmi chladné a bez náboje. Kerry Washington asi bude za výkon oslavována, ale já jsem její Anitě nefandil, stejně jako jsem nefandil Thomasovi. Obě postavy jsou pro mě nezajímavé, protože jsou nezajímavě podány.(31.7.2016)

 • Faila
  ***

  Líbilo se mi, že zde byl projednávaný případ ukázán i z pohledu "obviněného", že zde bylo řečeno a ukázáno, jaké důsledky pro ně může mít křivé nařčení. Dává to pár námětů k zamyšlení. Ale ačkoliv případ nebyl dořešen, od začátku je jasné, na čí straně je pravda. A to se mi upřímně nelíbí, protože ta pravda nemusela být tak jednostranná, jak ji zde tvůrci podávají.(25.9.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  HBO sa opäť predviedlo skvelou dobovou výstavbou, kulisami, origo zábermi, výberom hercov a celkovým feelingom, pri ktorom sa cítite skutočne o 25 rokov pozadu. Samotná téma, dokazovanie a proces je síce pre diváka nudný, ale keď sa do toho ponoríte, chcete zistiť, ktorá zo strán má pravdu. Či vypasený opičák, ktorý svojim prejavom manipuluje kolegov a tí sa nechajú, lebo sami sú rovnako skazení, alebo opička, ktorá to hrá na chuderku a hrá to veľmi dobre. A to posolstvo v závere vyznelo veľmi kontrastne k celej línií filmu. 3 z 5(15.5.2016)

 • Streeper
  ***

  Nemůžu to moc kritizovat, jelikož to bylo natočené podle skutečných událostí, což tvůrcům trochu svázalo ruce, ale i tak si myslím, že existují daleko jiné a zajímavější skutečné příběhy o sexuálním obtěžováním než byl tenhle. Pointa příběhu je dobrá, docela jsem byla spokojená i s koncem, jelikož film nechává na vás, komu se rozhodneme věřit, herecké výkony skvělé. Oba herci byli skoro přesnou kopií originálu, ale jinak pro mě nic zajímavého a šokujícího.(9.6.2018)

 • dogma97
  *****

  Ukázkový příklad subžánru realistického politicko-právnického dramatu, na kterém jsem nenašel jedinou chybu nebo rušivý prvek. Pokud někoho tento druh filmu nudí, pokud postrádá milostnou linii nebo thrillerové napětí, je to jeho chyba - má se předem lépe informovat, do čeho jde. Emoce zde rozhodně nechybí.(30.10.2016)