Kingsman: Zlatý kruh

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie, 2017, 141 min

Začne to hodně zostra a přiznám se, že mi to úplně nesedělo. Přišlo mi to rozpačité a malinko debilní. Ale cca od toho Glastonbury mě to začalo zase bavit a když se Colinu Firthovi vrátila paměť, byl jsem stejně přikovanej, jak u prvního dílu. Jeho postava je pro tuhle značku klíčová. Julianne Moore se snaží seč může, ale na dokonalého záporáka z jedničky nedosáhne. Mnohem víc než ona mě bavil americkej prezident, když se jí gebil jak je blbá. Mno a akční finále bylo perfektní.(25.9.2017)

Opět jsem se výborně bavil. Kdo byl spokojen s prvním dílem, tak dostane stejnou dávku zábavy. Pravda je, že zrovna již není zcela originální, ale rozhodně stojí za to vidět.(17.8.2018)

Für mich - 75%, - /děj jako vždy o ničem a oproti 1. extrémnímu dílu sice klidnější, ale také poněkud nudnější/, + /herecká parta se vrátila a cestou přibrala nové ksichty, méně šílené a extrémní než 1. díl/, hodnocení - pokračování Kingsmanů nám trochu vyměklo a zklidnilo se do docela normální parodie JB, ale také díky tomu už to není taková zábava a trochu to nudí, ale zase je to stravitelnější, nakonec to docela ušlo(18.8.2018)

Na konci jsem si uvědomil, že mi stopáž vůbec nevadila, ten svět jsem si užíval a Vaughn udržel moji pozornost celou dobu; stejně jako u svých ostatních filmů. Jeden z mála režisérů, který nespoléhá jen na kecy a hlášky a tlačí do mě ten zážitek všemi dostupnými prostředky. Včetně hudby. Asi bych se obešel bez rodinné linky, ale za dva golden circles nakonec ten vtip stál. Bude to zase za pět, protože mám moc rád, když se nejede jen na jistotu a vymýšlejí se koniny. Včetně hudby, ano. Btw hrozně bych si přál Eltona Johna do Mortal Kombatu.(19.8.2018)

Pokracovani neni spatny, ale na jednicku nema(19.8.2018)

• Talbotus

Jednoznačné zklamání. Z původního nápadu nezůstalo v podstatě nic. Škoda.(21.8.2018)

• illilay

WTF? Ako seriozne, jednotka bola na mna trocha drsná, ale aj velmi zaujimavá. Ale toto, “battle of anglophonic cultures”?! Ach, škoda... a k Eltonovi sa radsej ani nevijadrím. Ak urobia trojku, som zvedavá, kto další vstane z mrtvych.(30.8.2018)

Taky vám připadá že druhý Kingsman nemá nápad? Nikoliv britský, ale už americký, debilní, se schématickým dějem.. Škoda..(2.9.2018)

• Pan.Antonin

U prvního filmu jsem uvažoval o 4 hvězdách, u druhého jsem váhal, jestli nedám odpad. Oproti jedničce méně vtipu, akce a horší příběh i záporáci. Naopak přibyla nechutná scéna s mlýnkem na maso. Palec dolů pro tvůrce.(18.9.2018)

Jednička nepokořena, ale to snad nikdo nečekal. V podstatě vše dobré z jedničky je zpět (i to co se vrátit nemělo). Akce se nijak neposunula, záporák, i když zábavný, není ani zdaleka tak kulervoucí jako Valentine. Druzíí Kingsmani jsou ale stále silný nadprůměr, na který většina Hollywodských rejžů zavistivě čumí.(19.9.2018)

Jednička byla hodně nadupaná a měla výborný nápad, čekal jsem tedy logicky, že dvojka nebude taková jízda, ale jsem rád, že jsem se spletl, sice tam troch parazitují z jedničky, ale jen minimalně. bylo to vtipné, dost akční a celkově dost zábavné. Musím, ale nejvíce vyzdvihnout výkony hlavního záporáka PEDRO PASCALA. Nemůžu si pomoct, ale za mě osobně nejlepší výkon.(21.9.2018)

Pokud to mám porovnat s prvním dílem, je to dle mého názoru jen o něco málo horší. Stále však to je vtipný akční film s dobrým příběhem a hlavním hrdinou, na kterého se dá koukat. Oproti prvnímu dílu ztrácí trochu víc na realističnosti a to hned v prvních minutách filmu, což by mohlo někoho odradit. Ale potom už to bylo jedno překvapení za druhým. Zajímalo by mě, kdo vstane z mrtvých v dalším díle.(29.10.2018)

Parádní pokračování akční komedie. Až na některé přemrštěné vizuální efekty mě film pobavil. 85%(15.11.2018)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>