LEGO DC Superhrdinky: Brain Drain

Todd Grimes

Předloha:

John Byrne (komiks)
  • NinadeL

Kombinace Lego DC a DC Super Hero Girls je taková... trochu zbytečná. Chápu, že vlastně ani nejde o skutečný animák, ale o platformu, která prodává další a další hračky. Ale bohužel z toho DC světa k nám přichází víc převážně v této podobě a je to škoda. Značka je v českém prostředí hodně devalvovaná, jakpak by ne, když například vážně pojatý animovaný sólový Wonder Woman film z roku 2009 česky nevyšel? Na můj vkus jsou tyhle legáčkové holky moc forte, ale samořejmě vyšel hned další počin, takže kdo přežil tohle, jistě se mu bude líbit i Střední škola pro padouchy.(14.4.2019)

Ja som sa bavil, aj keď sa za to hanbím. Milo hlúpe, niečo ako hodinový klip Spice Girls.(10.12.2017)

Bylo to takové prosťoučké, hrozně naivní a předvídatelné. Ale na druhou stranu jsem se ze zvědavosti na to podívala. Nikdy mě nevadili kreslené filmy s lego kostičkami a postavami, jen tady to bylo takové nemastné, neslané.(27.11.2018)