The Song of Scorpions

• Indie द सॉन्ग ऑफ़ स्कॉर्पियंस

solisoli

Pôsobivá výprava, kostýmy a kvalitná národná indická hudba. Potom už, územčistá a plochá romanca, ak by sa neodohrávala na púšti, tak sa to hodne podobá na život tých našich neprispôsobivých spoluobčanov z Luníka, keď už majú prechlastanu podporu a sú v plnom očakávaní, na nasledujúcu. Autentické prirovnanie až na to, že títo naši majú Octavie a Mercedesy, namiesto tiav. ()

Aljak

Téma filmu bola potenciálne zaujímavá, ale ten príbeh bol na môj vkus až extrémne lyrický. Inými slovami, dej až prosto jednoduchý a roztiahnutý na dlhočizné 2 hodiny plné lyrizmu, poetizmu a naturalizmu. Jediné, čo toto únavné tempo spríjemňovalo, bola fascinujúca výprava a kulisy, ktoré boli naozaj vydarené. Ale bohužiaľ, epický rozmer filmu bol žalostný, dialógy chabé a celkové posolstvo podané len tak, takmer bez emócií. Nebolo to zlé, ale chcelo by to ďaleko epickejší závan a oveľa viac allegro tempo. ()

viap

Neočakávajte žiadny dynamicky dej , skôr pomaly plynujúca dráma, poetické vyrozprávaný príbeh o znásilnenia a pomsty, ktorý je osadený v púšte, ale rieši základné ľudské emócie a stavy - láska a pomstu, silu a cit, rozum a šialenstvo, obetavosť a egoizmus .Väčšie množstvo piesne dodáva filmu nádych mystiky a exotiky. Dobrý výber hercov - charizmatická postava babičky. Vadilo mi dlhšia minutáž a to, že dôležité dejove informácie mestami chýbali alebo boli naznačené iba okrajovo. 3,5/5 / Sofia film fest/ ()